Skocz do zawartości

DiRT 3


januszxp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest ktoś kto gra w Dirt3 na kierownicy?

 

 

Wczoraj spróbowałem i moim zdaniem wypada to tak sobie. Ograniczony kat skrętu kierownicy kładzie ten ficzer.

Mam podobnie. O ile w GT5 grało się wręcz wybornie na kierownicy, w N4S także, to w DiRT3 jest tak jakoś.... dziwnie. Nie gra się słabo, czy coś w tym stylu, ale zdecydowanie całość odbiega od tego czego można było oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Niestety żaden patch poprawiający to uniedogodnienie nie ukazał się, aczkolwiek w mojej opinii nie jest to zbyt uciążliwe - nawet tego nie zauważyłem.

 

Biorąc pod uwagę czas loadingów w DIRT2 / DIRT3 to w DIRT2 były one DUŻO szybsze. Strasznie mnie to (loadingi) irytowały w D3 przez co nawet nie skończyłem tej gry, bo miałem wrażenie, że loading trwał dłużej, niż wyścig.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Nigdy nie grałem w żadnego DIRTa. Czy ktoś zechciałby go porównać do jakiejś gry? Chodzi głównie o model jazdy. Czy to jest czysty arcade czy coś ma z symulacji? Tzn. łatwo o bączka czy trzeba uważać z gazem i hamulcem? V-RALLY2, COLIN 4, COLIN 2005 taki kierunek mnie interesuje.

Z góry dziękuje za wszystkie opinie.

Odnośnik do komentarza

Według mnie grają na padzie w tej części o wiele łatwiej o bączka niż w dwójce, z pomocą wtedy przychodzi cofanie czasu które tak na marginesie w dwójce też było, ale mniej korzystałem z tego ;)

Ogólnie warto się zainteresować dirtem choć nie są to typowe wyścigi rally jak w starych colinach bo tutaj mamy różne zawody np. wyścigi buggy, x-games, czy ghymkana.

Odnośnik do komentarza

Dirt 3 na pewno do czystej zręcznościówki nie należy. Sam grałem w niego tylko i wyłącznie z wykorzystaniem dobrej kierownicy i mogę powiedzieć, że grało mi się bardzo przyjemnie. Model jazdy jest podobny do tego z Dirt 2, choć jest odrobinę bardziej wymagający, ale za razem dopracowany. Gra mimo iż nie jest rasową rajdówką, sprawia masę frajdy i na pewno można ją polecić.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...