Skocz do zawartości

DiRT 3


januszxp

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolejny material, podoba mi sie. Mam nadzieje ze bedzie wspierala dobrze kierownice ( DFGT :) ) bo na filmikach widac tez graj na kierach wiec oczekuje dobrego ff jak w przypadku gt5

 

O to się martwić nie musisz bo Codemasters od zawsze wspierało wszelkiego rodzaju kontrolery do gier, a szczególnie kierownice (Dirt 2 to gra, która jak dotychczas ma najwięcej możliwości ustawienia kierownicy). Co do FF to w GT5 wg mnie jest dobry, ale nie idealny. Najlepszy imo FF posiada Supercar Challenge, tam rwie masakrycznie, można przegrzać kierownicę)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja poczekam jeszcze kilka dni i jak do przyszłego tygodnia nie znajdę lepszej oferty to wezmę za 180zł (z wysyłką) co i tak już jest świetną ceną. Ponoć mają wysyłać już 19 maja (!!!), mam nadzieje, że gra jak najszybciej pojawi się w sklepach.

 

 

PS: OXM wystawił notkę 9/10 - info dla tych niezdecydowanych lub tych co sugerują się gustem innych. Ja i tak biorę w ciemno wszystko od "kodziarzy", uwielbiam wszystki Coliny i Toci, od zawsze.

Odnośnik do komentarza

Pewnie będzie, aczkolwiek ostatnio trochę się pozmieniało i pewnie wydadzą równo lub trochę po premierze. W demko Dirta 2 zagrywałem się jakiś czas przed premierą, ale w sumie to lepiej, że nie ma dema bo apetyt rośnie coraz bardziej i sam jakoś nie lubię grać w demówki na chwilę przed premierą (co innego bety np. BC2, w którą grało się pół roku przed premierą).

Odnośnik do komentarza

Z powodu opóźnień poczty swoją kopię otrzymam dopiero w poniedziałek :verymad:

 

Na pocieszenie podaję dotychczasowe oceny w sieci:

 

* GameTrailers: 92%

* Eurogamer Italy: 90%

* Videogamer: 90%

* OPM UK: 90%

* IncGamer: 90%

* Game Informer: 88%

* SpazioGames: 86%

* IGN: 85%

 

Recenzencie zazwyczaj wymieniają takie rzeczy jak: świetnie wyważony model jazdy i bardzo dobry system kolizji, mnoga ilość tras i samochodów oraz efektowne, zmienne warunki atmosferyczne. Ktoś tam niby pisał, że gra chrupie, ale testowali wersję na Xboxa 360. Dirt 2 na PS3 był megapłynny, więc mam nadzieję, że z 3'cią częścią będzie to samo (w przeciwieństwie do Shift 2).

Odnośnik do komentarza

Grałem w pierwszą część Dirt'a. To była moja druga gra jaką zakupiłem na PS3. Bardzo mnie wciągnęła. Jak myślicie, czy warto kupić teraz drugą część, która jest stosunkowa tania i poczekać, aż trzecia stanieje. czy nie opłaca się taki manewr i lepiej od razu inwestować w Dirt 3 z pominięciem drugiej części? No bo w sumie im nowsza część, tym teoretycznie lepsza :>

Odnośnik do komentarza

Z racji, iż z serią jestem bardzo dobrze zaznajomiony chętnie poradzę. Otóż w tej sytuacji lepiej będzie, jeśli najpierw zakupisz 2'gą częśći poczekasz aż stanieje 3. Ja na pewno bym tak zrobił. Dirt 2 jest świetną grą, a 3 część zapowiada się jeszcze lepiej. Przejdziesz 2 i będziesz bardzo zadowolony (skoro 1 wciągnęła), potem przesiądziesz się na 3'cią część, a odczucie będzie jeszcze lepsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...