Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

#$%$#^%$@$%%%%%%%%%%%%%@^%36$%^$%^$%^$^46 <rage>

 

Właśnie to chciałem się spytać, rozumiem, że kod nie jest przypisany do konkretnego egzemplarzu? Jak tak to...

 

<wiesza się>

 

 

online-passy nie są przypisane, stąd można nimi np. handlować na allegro. są osoby ktore ich nie wykorzystują i odsprzedają. dzialają one z kazdym, innym egzemplarzem

Odnośnik do komentarza

Pogralem z jakieś 2h. Chyba kluczem do zadowolenia jest nie nakrecanie sie na te super-mega max oceny jakie gra zbiera. Narazie moge powiedzieć tak, jest bigger, better, more badass względem AA.

 

Na 1szy rzut oka ta mapka wydaje sie dosyć mała, ale właściwie jest to troche takie loby, bo z tego co zauważyłem to misje główne odbywają sie w budynkach/kompleksach. Jest bardzo dobrze, tak jak było w AA, a to dopiero początek, wiec dobrze rokuje na dalsze godziny.

 

Grafika bardzo dobra, zauważalnie bogatsze otoczenie niz w poprzedniku no i ten pruszący śnieżek dodaje klimatu. Czasami na dachu rzuci sie w oczy jakaś słabsza texturka podłoża, ale jak na razie chyba tylko 2 razy zwrocilo to moją uwage.Fajna płynna walka i troche nowości - np. przechwycenie rzuconego przedmiotu albo kontra w 2 przeciwnikach jednoczesnie.

 

Grając z włączonymi napisami czasami one przeszkadzają, bo fruwając po miescie wyświetla nam każdą rozmowę którą prowadzą np zbiry w dole. Dodać do tego inne komunikaty i na ekranie potrafi zrobić się gęsto. Dobra rzecz, ze mozna decydować które z hintów moją być wyświetlane a ktore nie.

 

 

ps. Steelbox z muve.pl jest za(pipi)ysty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kocica rządzi! Dziwnie podniecać się wirtualną laską, ale ona się tak powabnie porusza, że... :wub:

 

Jestem właśnie w momencie gdzie zaczynamy nią znowu grać i powiem wam, że zmienia się dość zwiedzanie Gotham tą postacią. Panowie z Rocksteady stanęli na wysokości zadania jak na razie. 7% wątku głównego za mną.

 

Acha, mega się zdziwiłem jak wszedłem w pierwszy odblokowany Combat Challenge. Rozegrałem go kocicą, wszystko git, ale potem wszystkie będzie trzeba powtórzyć Gackiem :o Kutwa ile tutaj będzie grania.

Odnośnik do komentarza

(pipi)aaa... pomocy, mam pytanie.

 

Przyszedł mi SteelBook niestety wklęśnięty a w środku pudełko połamane - nice. Napisałem do Muve żeby mi wymienili, zapewne będę musiał wysłać im obecny egzemplarz, to sobie pograłem...

 

Chciałbym chociaż pograć tyle ile się da zanim im wyślę. Odpaliłem teraz grę i niby od razu mam wklepać kod na Catwoman a tego zrobić nie mogę. Bo pewnie będę musiał im wysłać grę z działającym kodem. I tu pytanie Kocicą gra się jakoś od razu, na początku gry. Czy na przykład mogę wklepać kod później jak dostanę nową kopię i ewentualnie wrócić do wątku Kocicy?

 

:(:( :(

 

Słupek mam to samo co Ty wklęśnięte od spodu ale ja tam raczej lache kłade z tego wzgledu że gra mnie wyszła 130zl.Chociaż przyznać muszę że na początku się mocno wkur....

 

Ps:Napisz mi na pw jak to rozwiązałeś z muve

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

(pipi)aaa... pomocy, mam pytanie.

 

Przyszedł mi SteelBook niestety wklęśnięty a w środku pudełko połamane - nice. Napisałem do Muve żeby mi wymienili, zapewne będę musiał wysłać im obecny egzemplarz, to sobie pograłem...

 

Chciałbym chociaż pograć tyle ile się da zanim im wyślę. Odpaliłem teraz grę i niby od razu mam wklepać kod na Catwoman a tego zrobić nie mogę. Bo pewnie będę musiał im wysłać grę z działającym kodem. I tu pytanie Kocicą gra się jakoś od razu, na początku gry. Czy na przykład mogę wklepać kod później jak dostanę nową kopię i ewentualnie wrócić do wątku Kocicy?

 

:(:( :(

 

Słupek mam to samo co Ty wklęśnięte od spodu ale ja tam raczej lache kłade z tego wzgledu że gra mnie wyszła 130zl.Chociaż przyznać muszę że na początku się mocno wkur....

 

Ps:Napisz mi na pw jak to rozwiązałeś z muve

 

 

 

@słupek.

 

Tak, kociakiem zasówa sie jakby prolog. Potem dopiero po około 7% gry [czyli w moim wypadku jakieś niecałe 3h - właśnie nią śmigałem].

 

W menu jest zakładka w której są misje dla Catwoman, wiec bez problemu pozniej zagrasz jej partie. Mozesz wiec przed odesłaniem gry sobie zagrać bez kodu, bo chyba o to Ci chodzi..

 

 

PS. a tak w ogole przy odpaleniu gry pobierał sie patch :) to byla latka czy jakis content? Bo potem i tak pobieralem Catwoman i mialo cos ponad 200Mb. Czyzby patch przed premierą gry? :]

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Taa wklepałem w końcu kod na nią skoro i tak nie jest przypisywany do gry. No i w sumie dobrze bo nie wyobrażam sobie teraz grać bez niej ;]

 

@Tomci23

 

Dam Ci znać jak mi jutro odpiszą co tam napisali. Chociaż opcja, że mam im wysłać grę i czekać już teraz kompletnie mi się nie widzi ;p Jak zacząłem grać koło 20 tak teraz skończyłem nawet palić mi się nie chciało chodzić ;] Jutro idę kupić nocnik albo pieluchy bo szkoda tracić czas na chodzenie na kibelek przy tej grze xD

 

Póki co przerosła moja wszelakie oczekiwania. Jest tak zajebistaaa, że aż grając ciężko uwierzyć, że jest tak zajebista :D Nie spodziewałem się, że to będzie aż taki sandbox wypchany "milionami zadań i smaczków", teraz już wierzę, że 50 godzin jak nie lepiej może zając100%. Wątek główny też smakowity ale na razie nie śpieszno mi go robić, wolę się bawić w zagadki, sidequesty i "patrolować Arkham City" ;]

 

Co do poziomu trudności według mnie hard jest tak samo prosty jak w AA. No i zgadzam się, że to chyba obecnie najładniejszy sandbox - bajka, idzie się zachwycić.

 

PS. Kapitalny jest ten nowy ficzer, że

możemy na mapkę zeskanować zagadkę, znajdźkę której nie możemy aktualnie zebrać-wykonać. Żeby potem sobie do niej wrócić - nice.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

... Chociaż opcja, że mam im wysłać grę i czekać już teraz kompletnie mi się nie widzi ;p Jak zacząłem grać koło 20 tak teraz skończyłem nawet palić mi się nie chciało chodzić ;] Jutro idę kupić nocnik albo pieluchy bo szkoda tracić czas na chodzenie na kibelek przy tej grze xD

 

coś w tej grze musi być, bo generalnie cieszylem sie ze dojechała ale i tak odpaliłem ok 21 dopiero. Pogralem, mowie sobie, ok, to moze dokoncze Kryzysa, aaaaale jakos tak.... wlaczylem z powrotem Gacka ;] W dodatku siedze w robo i mam zajawke na dalszą gre, a tak rzadko mi sie zdarza osatnimi laty, myslalem ze się starzeje ;] No i gały mnie pieką dzisiaj...

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

hehe no ja też miałem wczoraj resistance 3 dokończyć, już odpalałem grę a tu KURIER dzwoni. ledwo wrzuciłem jedną płytkę, zaraz wywaliłem i gacek poszedł do czytnika xD

ale nie czekałem aż dlc z catwoman się ściągnie, nie mogłem już tyle czekać i gram bez niej ;p

 

@ Jeez_PS - z tego co czytałem to tak, ale tylko na tym poziomie na jakim skończyłeś grę (czyli np przeszedłeś na normal, masz new game + ze wszystkim co zdobyłeś ale tylko na normalu)

 

edit - dostaliście już kody od muve?

 

@ Jeez_PS - o.O to ciekawe czy hard też od razu zaliczy?

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

hehe no ja też miałem wczoraj resistance 3 dokończyć, już odpalałem grę a tu KURIER dzwoni. ledwo wrzuciłem jedną płytkę, zaraz wywaliłem i gacek poszedł do czytnika xD

ale nie czekałem aż dlc z catwoman się ściągnie, nie mogłem już tyle czekać i gram bez niej ;p

 

edit - dostaliście już kody od muve?

 

 

no co ty, nie chcialo ci sie czekać na 200Mb? 1szą misje/prolog gra sie Catwoman :) A jakie kody mają jeszcze dać? Koda na Kociaka był w pudełku.

 

ed: aaa taki kod: Do każdego zamówienia wyjątkowe DLC: Strój: Batman Animated Series!

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Ta, czekam teraz na kod od Muve a potem na wszystkie mozliwe DLC na PSN :D

 

I z cyklu "Batman's hype" - sciagam wlasnie aplikacje na iPhona polecona na oficjalnym Facebooku Arkham City. Sygnowana jest jako oficjalna i zawiera wskazowki ze wszystkich Riddlerow. I tak jak najwiecej chce znalezc sam, ale jak korzystac z poradnika przy niektorych to chce z oficjalnego, bo tak sygnowana jest ta aplikacja, jako oficjalna :)

 

@Czimeq - Robin byl exem Gamestopu i zaden polski sklep nie dodawal go do preorderow. Bedzie trzeba poczekac az wyjdzie na PSN. Nightwing z kolei bedzie dostepny tylko w taki sposob, zaden sklep nie dodawal go do zamowien.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

edit - robin i nightwing będą w jeszcze osobnym DLC? czy ci co zamówili preordera dostaną kod?

 

kurde nie wiem, ale chyab to juz platne, na muve piszą tylko o stroju dla bata.

 

info o dlc z ppe

http://www.ppe.pl/ne...oficjalnie.html

 

 

ps. Wczoraj przy 2gim uruchomienu gry dostalem komunikat o uszkodzeniu pliku i info zeby usunąc wszystkie pliki gry :ph34r: Na szczescie przy kolejnej probie wszystko poszlo ok.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...