Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to akurat ekipa z Rocksteady zasluguje na to zeby zarobic na Batmanie jak najwiecej za ogrom pracy ktory wkladaja w swoj finalny product ( nie to co Capcom ) Mogli by juz wydac ta gre bo mnie Dark Souls w(pipi)ia tak poteznie ze zagral bym w cos luzniejszego :D

Odnośnik do komentarza

Na to wygląda, ale sama gra jest dosyć długa, w Playboxie pisali, że po samym trybie fabularnym, który zajął 14h mieli ok 30% gry.

 

 

IGN dał 9,5/10

 

I w recenzji potwierdzają, że są 4 misje Catwoman, których nie ma na płycie, tylko jest jednorazowy kod na jej scenariusz.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Przecież i tak wiadomo, że te 70% co zostały, to nudne i schematyczne misje poboczne, dokładnie takie same jak w 11821 innych sandboxach. Naprawdę sądzisz, że każdemu chce się maksować grę?

 

14h- 4h = 10h to nie jest wcale tak dużo. Lepiej więc zdecydowanie kupić nówkę...

 

btw. nowa recenzja, polska - http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=7820

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Przecież i tak wiadomo, że te 70% co zostały, to nudne i schematyczne misje poboczne, dokładnie takie same jak w 11821 innych sandboxach. Naprawdę sądzisz, że każdemu chce się maksować grę?

 

 

Sorry ale to, że komuś się nie chce maksować gry, robić zadań pobocznych to jest jego problem. Skoro gra takie zadania oferuje, jeżeli te misje będą ciekawe to grzechem byłoby ich nie zaliczać. Ja tam nie wyobrażam sobie liznąć tylko wątek główny i olać sidequesty, nie zrobić 100%.

 

To jest właśnie wielki plus gier z otwartym światem także o czas gry jestem spokojny. I w sumie nie wiem czemu zakładasz, że misje poboczne będą nudne i schematyczne.

 

PS. No właśnie jeszcze NG+ który zapowiada się smakowicie choć z tego co czytałem. Będzie działał tak jak w Dead Space tylko na tym poziomie na którym skończyliśmy grę. W sumie i tak odpalam od razu harda ;]

Odnośnik do komentarza

Przecież i tak wiadomo, że te 70% co zostały, to nudne i schematyczne misje poboczne, dokładnie takie same jak w 11821 innych sandboxach. Naprawdę sądzisz, że każdemu chce się maksować grę?

PS. No właśnie jeszcze NG+ który zapowiada się smakowicie choć z tego co czytałem. Będzie działał tak jak w Dead Space tylko na tym poziomie na którym skończyliśmy grę. W sumie i tak odpalam od razu harda ;]

Ja również od razu z Hardem jade.

 

A co do DS2 to nie pamietasz jak pisalem Ci, ze NG+ nie dziala tylko na tym poziomie na ktorym przeszlo sie wczesniej gre? ;)

Odnośnik do komentarza

Posypała się masa recenzji.

 

Computerandvideogames 9.5/10

 

Gametrailers 9.3/10

 

G4TV 5/5

 

Joystiq 4,5/5

 

Eurogamer 9/10

 

incgamers 9/10

 

Digitalspy 5/5

 

Nowgmaer 9.4/10

 

Video Gamer 10/10

 

1UP 10/10

 

Giant Bomb 10/10

 

Destructoid 8,5/10 (najniższa do tej pory)

 

Games Radar 10/10

 

http://www.youtube.com/watch?v=w369_legkQ4&feature=player_embedded

Edytowane przez Zwyrodnialec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rogues Gallery to bedzie Launch Trailer? Na koncu jest "In stores now" ;]

 

Do tego jest on zlozony z fragmentow z singla, a mignal tam przez moment Robin, wiec licze, ze jakis swoj wklad w historie miec bedzie :)

 

Recka GT

http://www.gametrailers.com/video/review-batman-arkham/722268

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Widziałem wideorecki na gamespot, GT i IGN. Leci tam trochę spoilerów np z walk z szefami, ale ta gra prezentuje się genialnie. System walki już w AA był rewelacyjny, ale jak zobaczyłem co tu się dzieje, to nie mam pytań. Oceny w ogóle nie dziwią.

 

Na metacritic gra na Xboxa po 22 ocenach ma średnią 95, na PS3 po 8 ocenach ma 97. ;] Zobaczymy czy da radę utrzymać.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza
Sorry ale to, że komuś się nie chce maksować gry, robić zadań pobocznych to jest jego problem. Skoro gra takie zadania oferuje, jeżeli te misje będą ciekawe to grzechem byłoby ich nie zaliczać.

 

Słowo klucz. 90% sandboxów jest robiona metodą "copy&paste". Główny wątek zawsze jest o stokroć lepszy od nawalania w respawnujących się w kółko randomowych kolesi. A ja właśnie czekam na sandboxa, który pójdzie w jakość a nie ilość. Bo na mnie nie robi wrażenia, że w grze będzie 181812382 zadań dodatkowych, skoro wszystkie sprowadzają się do jednego i tego samego. Wolę dostać 5 questów, ale takich na poziomie głównej historii.

 

A jako, że w paru recenzjach już się pojawiło jako minus "schematyczne misje poboczne" nie sądzę, że Rocksteady popchnął jakoś szczególnie ten element do przodu...

Odnośnik do komentarza

No z tym to się zgadzam też stawiam na jakość a nie ilość. W tym aspekcie świetnie wypada Deus Ex czasami miałem wrażenie, że misje poboczne są lepsze od fabularnych. RDR też miał dosyć mało misji pobocznych (nie mylić z randomami) za to miodne i zróżnicowane. Wierzę, że i w Gacku będzie podobnie.

 

No dobra ale skoro jesteśmy przy czasie gry to GI pisze tak:

 

"The size of the game is daunting. I still have a ways to go to reach 100 percent, but I wouldn’t be surprised if I have invested over 60 hours so far. Throw in the new game plus and a dizzying number of combat challenges for both Batman and his feline friend and this game could be one of the biggest and most enjoyable time sinks of the year."

 

"This is the best use of a license in the industry’s history. The wealth of amazing content is daunting."

 

http://www.gameinfor...-ever-made.aspx

 

Jeżeli to prawda to z 50 godzin mi zejdzie jak nie więcej heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Kuzwa, w tej grze kazdy bohater ma kilka skorek. Zaraz jeszcze wyjda skorki dla Two-Face, Jokera, Harley, Pingwina itd. Zaczyna mnie to powoli wkvrwiac, bo chce miec w tej grze wszystko, a widze ze sporo siana mnie to bedzie kosztowac ;/

Mam takie samo odczucie. Dlatego wstrzymuję się do wersji GoTYE. Może do tego czasu zrobią jakiś modchip na klipsy do dual boot. ;d

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...