Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

W Ultimie np dorzucają skina Batman Year One, a na muve.pl skin Batman The Animated Series, ale w Polsce nigdzie nie widzę, by np dodali

Nightwinga

, czy Robina i ich challenge map. Na szczęście wszystko da się potem dokupić. ;]

 

BTW znowu wraca temat IGN i ich dziesiątki, w piątek wszystko się wyjaśni, wtedy tez ma być wysyp recenzji. Na ten moment jest naprawdę rewelacyjnie:

 

Game Informer 10/10

Official Playstation Magazine Australia 10/10

ConsolPlus 9,2/10

Play3 9,2/10

Games Master 9,7/10

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Niektórym demo nie będzie już nawet potrzebne, bo gra zdążyła już wyciec. Po sieci krąży już spoiler z końca gry, także miejcie się na baczności.

Tak to kuzwa jest jak gra jest gotowa od poczatku pazdziernika, lezy w sklepach na magazynach przez ok. 2 tygodnie, ale premiery nie moga przyspieszyc. Logiczne jest, ze predzej czy pozniej ktos sie wylamie. Skoro udalo im sie ja szybciej ukonczyc, mogli przyspieszyc premiere o ten tydzien.

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Obejrzalem pierwsze 55 minut z gry i rzucila mi sie w oczy pewna rzecz. Wczesniej mozna bylo ujrzec gameplay Catwoman jak oklepuje paru oprychow i wlamuje sie do sejfu Two-Face, a nastepnie zostaje przez niego zlapana. Pozniej oczywiscie Batman ratuje ja z opresji. Na obejrzanym filmiku gameplay Catwoman zostal calkowicie pominiety. Byl tylko motyw ratowania jej przez Batmana. Zastanawiam sie, czy czasem online pass nie dotyczy calego gameplay'u zwiazanego z Catwoman, a nie tylko misji pobocznych. Chyba, ze wczesniejsze gameplay'e stanowily polaczenie dwoch roznych motywow i Catwoman zostanie ponownie dorwana przez Two-Face.

 

PS. Wprowadzenie do gry niszczy. Dawno nie widzialem tak klimatycznego wstepu.

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Taka właśnie premiera jest już w Niemczech. Małe sklepy już sprzedają/wysyłają.

Dokladnie - jak ktos ma to raczej mniejsze sklepy.

Wlasnie dzwonilem do niemieckiego Media Markt i dowiedzialem sie, ze gry jeszcze nie maja, bedzie w sprzedazy w przyszlym tygodniu. Mysle, ze spokojnie juz w poniedzialek bedzie mozna ja kupic. Ja zazwyczaj kupuje gry na dzien przed premiera. ;)

 

Poki co musze omijac wszelkiego rodzaju filmiki i spoliery, nie ma co psuc sobie zabawy.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...