Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Kevin Conroy (wcielający się w Batmana) podkłada już głos do jakiejś gry, z nieznanym jeszcze tytułem, tylko numerem. Prawdopodobnie chodzi o Batman Arkham 3, czy jak to się tam będzie nazywać. Kto wie, może gra wyjdzie równolegle na przyszłą generację, jak i jeszcze załapie się na obecne konsole.

 

 

http://www.arkhaminfo.com/2012/04/kevin-conroy-podklada-glos-do-tajemniczej-gry/

Odnośnik do komentarza

Kevin Conroy (wcielający się w Batmana) podkłada już głos do jakiejś gry, z nieznanym jeszcze tytułem, tylko numerem. Prawdopodobnie chodzi o Batman Arkham 3, czy jak to się tam będzie nazywać. Kto wie, może gra wyjdzie równolegle na przyszłą generację, jak i jeszcze załapie się na obecne konsole.

 

 

http://www.arkhaminf...ajemniczej-gry/

 

Ni chu chu nie chciałbym takiej opcji o której piszesz czyli Gacek 3. Na current i next geny, meeehhhhhhhhh taka opcja jest dobra na gry typu CoD, czy Fify.

 

W każdym bądź razie zakładając, że faktycznie Batman Trzeci się robi na Ps360. To imo to będzie najtrudniejsze zadanie przed Rocksteady stworzyć kozaka na miarę poprzednich części. Przy czym nie odciąć kuponu i wprowadzić zmiany-nowości na miarę AC. I tego sobie nie wyobrażam, co mogli by zrobić na obecnych konsolach żeby zrobiło wrażenie na miarę AC.

 

Zobaczymy, chociaż nadal wolałbym opcję "nowa gra" na current geny. A Gacek Trzy na next geny niszczący system.

Odnośnik do komentarza

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że mają gotowy scenariusz (łącznie z wszystkimi dialogami) do trzeciej części i już nagrywają głosy pod postacie. Pewnie ten Kevin podkłada głos w jakiejś innej grze (przecież nie musi całe życie grać Batmana ;) ).

 

A tak w ogóle to Rocksteady nie mówiło przypadkiem, że robią sobie przerwę od Batmana (i potem się pojawiły te plotki o Żółwiach Ninja - niestety, całkowicie fałszywe)?

Odnośnik do komentarza

Wreszcie nadrobiłem zaległości i ukończyłem kontynuację genialnego Batmana. Przyznaję, że sandboksowa forma rozrywki z początku mnie strasznie irytowała (latanie przez pierścienie niczym w niesławnym Supermanie 64 - meh), ale muszę nadmienić, że w żadnej grze tego typu nie spotkałem tak rewelacyjnie zaprojektowanych misji pobocznych! Toż to istna rewolucja gatunku. Porównując zadania, których podejmuje się Człowiek Nietoperz z nudnymi fuchami Cole'a w inFamous 2 mamy obraz nowej jakości w kwestii side questów. Różnorodne, klimatyczne, idealnie dopasowane do "zleceniodwaców" - naprawdę można wsiąknąć na długie godziny, odstawiając na bok główną linie fabularną. Reszta elementów trzyma podobny poziom, także nie ma co się rozpisywać. Jedynym mankamentem jest w mojej ocenie dodatkowy content - Catwoman i jej króciutkie, przeciętnie zrealizowane epizody. Niby nowa postać, niby inne skille, ale za każdym razem kiedy gra zmuszała mnie do sterowania Kocicą, zapitalałem jak najszybciej z punkt A do punktu B w celu jak najszybszego wcielenia się w Nietoperza. Zupełnie inna jakość - nie wyobrażam sobie gry bazującej jedynie na tej postaci. Podumowując, ode mnie mocna dziewiątka :good:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie lepsze misje poboczne ma np Deus Ex HR, ale te w Arkham City też są bardzo dobre, a już zwłaszcza odbijanie zakładników. Aż żal, że nie było ich więcej, no i trzeba zebrać wszystkie zagadki by quest ruszył do przodu.

 

Poruszanie się Catwoman wiadomo, że nie będzie tak dobre jak te Nietoperzem, w końcu jej bicz ma mniejszy zasięg, no i nie ma peleryny do latania ;], ale w samej walce to co innego. Zdecydowanie wolę ją niż Batmana.

Odnośnik do komentarza

W walce miałem mieszane uczucia - niby zwinniej się ruszała i szybciej uderzała, ale już np. dobijanie leżącego to jakaś padaka - zanim się zdąży ułożyć nad oszołomionym celem, to już naokoło jest 4-5 osiłków, którzy uskuteczniają bukake nad Kocicą... :|

 

Gameplayowo oraz fabularnie zmarnowany potencjał.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Jednakowoż odnoszę wrażenie, że Batman szybciej uwija się z takedownem - w sumie nieistotne...

 

Jestem właśnie na etapie 'clearowania' 1szego playthrough - zbieranie znajdziek daje masę frajdy, jak w mało której produkcji (ciarki mnie przechodzą na myśl o shardach z inFamous, czy piórkach z Assasin's Shit). Zagadki, jak i same 'pytajniki', są świetnie przemyślane/poukrywane - trzeba się czasem nagłowić, ale satysfakcja gwarantowana :)

 

Przyznaje, że źle oceniłem Arkham City (na podstawie pierwszego wrażenia)... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Kiedy to DLC się pojawi? Swoją drogą fajny jest ten art:

 

harley-quinns-revenge.jpg

 

 

Ciekawe czy tym razem Harley będzie rzucać śmiesznymi anegdotami czy Rocksteady pokaże jej nowe oblicze. Mam tylko nadzieję, że DLC potrwa tak z 4-5h. Nie wtórność lokacji raczej się nie ma co martwić, bo developer zawsze potrafi zaskakiwać. Marzy mi się wręcz, żeby w dodatku pojawiły się sekwencje ze Scarecrowem, choć to pewnie mało prawdopodobne.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

W sumie niewiele tu nowego poza datą premiery. Więcej info jutro w GT TV i podobno poza Stanami wszyscy poczekają na DLC do września. :o

 

http://uk.ign.com/articles/2012/05/10/batman-arkham-citys-harley-quinn-dlc-is-what-dlc-should-be?utm_campaign=ign+main+twitter&utm_source=twitter&utm_medium=social

 

http://www.youtube.com/watch?v=vOec9XppZpw

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Kilka nowych screenów

 

http://www.ppe.pl/news-15524-Widokowki_od_panny_Quinn.html

 

Sporo informacji dotyczących fabuły w dodatku. SĄ SPOILERY DLA TYCH CO NIE GRALI!

 

http://www.arkhaminfo.com/2012/05/informacje-zwiazane-z-dodatkiem-harley-quinns-revenge/

 

I nowy gameplay z Robinem z GTTV. Zaczyna się od 18:10

 

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/154?ch=4

Odnośnik do komentarza

Nie sądziłem, że Robin ma takie fajne zabawki jak ta tarcza. Nie grałem nim wcześniej w wyzwaniach w Arkham City (nigdzie nie mogę dorwać kodu Robina na PS3). Nie wiem ale z tego co widać, akcja Harley Quinn's Revenge będzie działa się tylko w konkretnym miejscu w mieście, więc nie byłoby opcji swobodnego poruszania się po mieście?

 

Pewnie po zakupie dodatku misja pojawia się na mapie miasta, chyba że będzie można go odpalić z menu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...