Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Zakapturzony Tim Drake wygląda dobrze, prezentuje się lepiej od Nightwinga w lateksowych ciuszkach.

 

Robin może też bardzo szybko nabić niezłe combo dzięki doczepianym bombom, na całą walkę można tego użyć tylko 3 razy, a potem spokojnie można skakać od jednego do drugiego i nokautować gdy leżą na ziemi. Najsłabsze ma za to specjale przynajmniej dla mnie. Rozkręcenie typa i rzut w pozostałych za małe robi szkody, a machnięcie kijkiem które kładzie wszystkich dookoła ma mały zasięg.

 

Nightwing z kolei specjale ma mocne z dużym zasięgiem. Przede wszystkim porażenie ładnie wszystkich stopuje, a typów z elektrycznymi pałkami ustawia tyłem dzięki czemu są łatwym celem.

Odnośnik do komentarza

Grasz w Story mode (jej historia jest świetnie wpleciona w główny wątek) ale potem możesz jeszcze raz zagrać wybierając z menu. Nie wiem tylko jak gra zareaguje jak w trakcie ściągniesz oddatek.

Osobiście bym zaczął albo od początku albo skończył grę i za drugim podejściem grał z dodatkiem.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

ja wciaz nie potrafie sie nadziwic fascynacji kocica... ;) dla mnie to najardziej wkurzajacy motyw w grze i jej najslabszy punkt. nie lezy mi wybitnie.

 

o ile mnie pamiec nie myli:

po zakupie b:aa nie bylo mi w glowie ssanie dlc, bo chcialem jak najszybciej zaczac przygode z panem wayne'm. po kilku questach dossalem dlc i dalej przygoda szla juz z kotka. dopiero przy ng+ zobaczylem jak wyglada jej poczatek, zatem mozesz smialo dossac dlc, a w ng+ zobaczysz poczatek (ewentualnie odpalisz chaptery).

Odnośnik do komentarza

Ja tam bym nie chciał zaczynać z nią przygody od NG+, bo jest wtedy trochę trudniej. Brak sygnalizacji przy atakach i trzeba kontrować na wyczucie, w dodatku Catwoman jest bardzo podatna na broń palną, chwila nieuwagi i game over, a tak przy pierwszym podejściu już miałem wykupione wszystkie modyfikacje. ;]

Odnośnik do komentarza

Jak uważasz. Niektórych i tak nie zdołasz nawet ruszyć, bo nie będziesz miał odpowiednich umiejętności. IMO najlepiej rób te które dasz radę, po resztę wrócisz spokojnie.

(miałem na myśli riddlery ale niektóre misje poboczne chyba też wymagają pchnięcia fabuły do przodu, ja je robiłem "z doskoku", jak coś po drodze się trafiło)

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

Gdybym miał znowu robić podejście do tej gry od zera, to najpierw zrobiłbym tylko główny scenariusz, misje poboczne na później. Nie ma co sobie rozbijac historii. Ewentualnie zrób tylko część treningu z lataniem by zdobyć nowy gadżet, który usprawnia latanie.

 

 

Jak uważasz. Niektórych i tak nie zdołasz nawet ruszyć, bo nie będziesz miał odpowiednich umiejętności. IMO najlepiej rób te które dasz radę, po resztę wrócisz spokojnie.

(miałem na myśli riddlery ale niektóre misje poboczne chyba też wymagają pchnięcia fabuły do przodu, ja je robiłem "z doskoku", jak coś po drodze się trafiło)

 

Na pewno na bieżąco nie da się zrobić zadania z odbijaniem zakładników. Do tego trzeba mieć odpowiednią ilość zagadek.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Gdybym miał znowu robić podejście do tej gry od zera, to najpierw zrobiłbym tylko główny scenariusz, misje poboczne na później. Nie ma co sobie rozbijac historii. Ewentualnie zrób tylko część treningu z lataniem by zdobyć nowy gadżet, który usprawnia latanie.

 

Tak planowałem zrobić, ale kurde kusza te misje poboczne i jak je widzę, to mimowolnie do nich idę. :)

BTW. Klimatyczna w ch... jest ta gra. Miasto rozwala desing'iem.

Odnośnik do komentarza

Przyznam się do lenistwa, gdyż nie chciało mi się odszukiwać tematu o Arkham Asylum, a właśnie teraz ogarniam tą część. Ciężko mi porównać grafikę bo w "jedynkę" gram na kompie (AC skończyłem na PS3), ale fabularnie AA zdecydowanie przewyższa sequel. Może przez atmosferę panującą w azylu, a może przez dobór przeciwników

 

STARCIA ZE STRACHEM NA WRÓBLE. OMG, opad szczęki do samej ziemi. Szczególnie ten moment, kiedy gra tak jakby się zawiesza i następuje zamiana ról pomiędzy Jokerem a Batmanem

 

 

Niemniej, momentami jest wręcz strasznie. Także, jeżeli ktoś tak samo jak ja, zaczął przygodę z dziełem Rocksteady od Arkham City, powinien jak najszybciej nadrobić zaległości. Ta gra jest fenomenalna, nie skłamię, że bardziej bym się jarał z zapowiedzi trzeciej części niż jakichkolwiek informacji na temat GTA V.

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem AC i muszę przyznać, że walki z bossami chyba w AA były lepsze, albo mam takie wrażenie. Sam nie wiem, bo w AA grałem jak tylko miało premierę więc trochę czasu minęło. Jedno jest pewne z AA zapamiętałem walkę właśnie ze scarecrow, czy ostatnia z Jokerem, a w nowej części tylko walka z

Freezem na pewno utkwi mi w pamięci, była świetna, kombinowanie itd. na prawdę super

reszta niby dobra, ale nic specjalnego. A samo AC bardzo porównywalne z AA także świetny klimat, fabuła w porządku i masa zagadek. Na prawdę te Batmany, to jest największe zaskoczenie tej generacji. Nigdy bym nie przypuszczał, że ktoś kiedyś zrobi aż tak dobra grę z Batmanem w roli głównej.

 

Swoją drogą ma wyjść 3 część? Bo przecież

bez Jokera będzie trochę smutno, ale jak Hamil zrezygnował z podkładania roli, to pewnie nawet jakby Joker żył, to byłoby ciut gorzej, jego śmiech jest niepowtarzalny.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...