Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi)a, nawet nie wiedziałem, że tak opcja istnieje. B cały czas zachodziłem w głowę jak to zrobić. Dzięki za info.

 

Co nie zmienia faktu, że Arkham City zostało zasłużenie jedną z Gier Roku. Misje poboczne prawie dwukrotnie wydłużają rozgrywkę a do tego są poprowadzone w mistrzowski sposób. Dzwoniące telefony Zszasza czy wspomniany Kapelusznik, a tego jest naprawdę dużo. To się nazywa zróżnicowana i wciągająca rozgrywka.

 

Tutaj może wspomnę o Infamous 2, które choć bardzo mi się podobało, miało dziesiątki misji pobocznych robiących wrażenie jakby zostały wrzucone na siłę. Choć to i tak świetna giera, jednak przy tym co oferuje Batman, wyraźnie odstaje.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nie ukończyłem, ale jeżeli ktoś jest fanem gry, to jak najbardziej warto, nawet dla samej Harley, która wali taki tekstami, że u człowieka momentalnie pojawia się banana na twarzy. Ogólnie rozgrywka to powielanie tych samych schematów, czyli uratuj policjantów, znajdź jakieś kody aby otworzyć bramę itp.

Odnośnik do komentarza

Czy podczas wyzwań walki dla Catwoman, da się złamać oponentom "przyrządy"? (ergo: broń, tarczę, elektryczną pałkę itd.)

Batmanem było to pod kwadrat + trójkąt, oczywiście po zapaleniu się comba na żólto. U kobitki to nie działa, może jest jakiś inny sposób? Kombinacja ta bardzo mi pomagała w moim stylu walki, a tu zonk, więc pytam.

Odnośnik do komentarza

Czy podczas wyzwań walki dla Catwoman, da się złamać oponentom "przyrządy"? (ergo: broń, tarczę, elektryczną pałkę itd.)

Batmanem było to pod kwadrat + trójkąt, oczywiście po zapaleniu się comba na żólto. U kobitki to nie działa, może jest jakiś inny sposób? Kombinacja ta bardzo mi pomagała w moim stylu walki, a tu zonk, więc pytam.

Ni jestem do końca pewnien, ale catwoman miała chyba tylko trójkąt + kólko (eliminacja jednego "chopka"), oraz kółko + krzyżyk (napieprzanie biczem po "chopkach")...
Odnośnik do komentarza

"Eliminacja chopka" :) jest pod X + kółko.

Jeśli dla kotki istnieją tylko te dwie kombinacje, to faktycznie wyzwania walki są dużo trudniejsze. Będę musiał stosować więcej ogłuszeń, bo w przypadku Batmana najpierw wszystkie sprzęty czyściłem i pole do popisu otwarte. Ofkoz mowa o kilku ostatnich, najtrudniejszych poziomach.

Odnośnik do komentarza

Nikt poza Batmanem nie może łamać broni. Reszta ma tylko kombinacje [] + X, O + X i trójkąt + O.

 

Co do HQR, to trochę jestem zawiedziony. Widać, że Rocksteady robiło to małym nakładem sił. Jest trochę latania na zewnątrz, większość jednak dzieje się w zamkniętych pomieszczeniach, a walka z "bossem" to w sumie kalka Two Face'a z muzeum.W sumie nic ten dodatek nie wnosi do historii poza opcją, że

domniemana ciąża HR to jednak ściema, bo w kołysce siedzi Scarface przebrany za Jokera, a dookoła leży masa testów z negatywnym wynikiem

, skończyć go można w 1,5h na luzie, w zadaniach nie ma w zasadzie nic nowego czego bym nie widział już wcześniej, jednak mimo wszystko nie żałuję, bo to w końcu więcej grania, no ale ja jestem fanbojem tej gry. ;] Jak komuś nie podobał się epizod Catwoman, to może sobie odpuścić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...