Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Mi najbardziej zabrakło możliwości kontowania do trzech wrogów na raz. Tak samo jak w Arkham City mocno przyzwyczaiłem się do naparzania super combo na jednym przeciwniku i kontrowania każdych napierających, w AA nie było jeszcze tego i system wydał mi się uproszcozny ale po paru minutach grało mi się tak samo dobrze jak w AC.

Odnośnik do komentarza

Brakowało też rozbijania broni i odrzucania przedmiotów, nie ma interakcji z otoczeniem jak ściany, czy siatki elektryczne. Brakuje gadżetów jak np granat, który po napełnieniu combo do czerwonego poziomu zamraża wszystkich w pobliżu, nie ma ataku z naskoku, wyrywania broni. Przy skradaniu brakuje szybkiego nokautu gdy kogoś np dusimy, a zostaliśmy zauważeni. Nie ma duszenia zwisając z krawędzi, nokautu z wentylacji, czy kratki w podłodze, przebijania się drewniane ściany/szyby, przy szybowaniu nie można nabrać dużej prędkości by w locie złapać typa za szmaty i wbić w glebę.

 

A to i tak nie wszystko.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z misjami pobocznymi a dokladnie z zakladnikami czlowieka zagadki (chyba drugi albo trzeci, bo sobie te poboczne rzeczy robie po drodze miedzy glownym watkiem).

Mam znacznik zaraz ponizej kosciola/centrum medycznego, dobiegam na miejsce i nic tutaj nie ma, co prawda jest znak pytajnika na scianie i zebrane trofeum-pytajnik z klatki na ziemi ale zakladnika nigdzie nie widze.

Pojawi sie on predzej czy pozniej czy moze jakis glitch?

Odnośnik do komentarza

Tak, mozna robic micje poboczne po zakonczeniu glownego watku fabularnego.

 

Ja nadal sie zastanawiam jakie jeszcze sekrety kryja sie w Arkham City i czy faktycznie jest tam jeszcze cos wiekszego czego nie odkryli gracze. Podobno cos jeszcze jest - tak przynajmniej stwierdzili producenci w jednym z wywiadow, mogliby juz to ujawnic i tyle bo od premiery minal juz rok.

 

Ja poki co ukonczylem gre i powtorze, ze jest kapitalna, niedawno po dluzszej przerwie zaczalem robic challenge, poza tym chce jeszcze zagrac New Game Plus.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Mam problem z misjami pobocznymi a dokladnie z zakladnikami czlowieka zagadki (chyba drugi albo trzeci, bo sobie te poboczne rzeczy robie po drodze miedzy glownym watkiem).

Mam znacznik zaraz ponizej kosciola/centrum medycznego, dobiegam na miejsce i nic tutaj nie ma, co prawda jest znak pytajnika na scianie i zebrane trofeum-pytajnik z klatki na ziemi ale zakladnika nigdzie nie widze.

Pojawi sie on predzej czy pozniej czy moze jakis glitch?

 

Do tego zadania trzeba mieć na koncie odpowiednią ilość zagadek inaczej nie zrobisz tego. Do pierwszego zakładnika 80, do drugiego 160, do trzeciego 240, do czwartego 320 i do piątego 400.

 

A schemat będzie się powtarzał. Podchodzisz do znaku zapytania i masz możliwość rozwalenia ściany.

Edytowane przez Zwyrodnialec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ukonczylem. Na pewno bledem bylo ze tak pozno sie wzialem za ten tytul, bo spedzilem w ciagu ostatnich paru dni z bardzo dobrym tytulem. Co na pewno robi robote, to ogromna roznorodnosc, co chwile z kims innym walczymy, lokacje sa roznorodne, jest pelno rzeczy do robienia. Pisalem ostatnio o walkach, teraz pod koniec jak juz odblokowalem prawie wszystko sprawialy lepsze wrazenie, ale dalej uwazam ze walki w Sleeping Dogs sa fajniejsze. Podobal mi sie motyw, zmuszajacy gracza do eliminowania jednego z rywali i ukrywania, czego konsekwencja byla stresowa u reszty miesa armatniego, w (pipi) to zalatywalo komiksami z gackiem :) Natomiast teraz jak skonczylem gre, nie rozumiem czemu czesto argumentem przeciwko Assassins Creed bylo to ze sie trzymie 2 klawisze i postac sama gra. Jedyna roznica tutaj byla taka ze musialem wciskac R1 zeby kolejnej krawedzi sie chytac i kolejne 100m przemieszczac sie do przodu, sama mechanika poruszania po miescie wg mnie nie kopie po jajach, typowy sand box. Pisze tutaj jako wielki fan Assassyna, ale calkowicie rozumiem fenomen tej gierki, dawno nie czytalem komiksow z gackiem i generalnie mam ogromna ochote na strychu wygrzebac komiksy ktore zbieralem w podstawowce, bo historia jest mocno wkrecajaca. Kolejna czesc bankowo bedzie zakupiona na premiere :)

Odnośnik do komentarza

Nooo, ja również pozytywnie nastawiony się czuję. Do Arkham City to moje już trzecie podejście i dopiero teraz udało mi się wkręcić, a dodać muszę, iż poprzednią odsłonę, jak i inne sandboksy łykałem bez popirty z dużą radochą. Wiedziałem, że trzeba dać gierce szanse, gdyż jest zacna. Polecam taką postawę reszcie niezdecydowanych!

 

Mam dopiero początek w sumie historii, ale sandboksowa wolność, mnóstwo questów, świetna oprava a/v i gameplay koszą.

 

Próbowałem odpalić tryb 3D i uzyć moich starych okularów z czasów Godzilli 3D na Polsacie, ale nic z tego pozytywnego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza

deszyfrator na filmiku sie wyswietla... pewnie zakladal, ze te gadzety sa rozmieszczone na siatce, po ktorej porusza sie głównymi kierunkami na d-pad, a wiec 2, 4, 6, 8, a nie wpadl na to, zeby uzyc 1 :D widac to wyraznie jak znacznik spada z kierunku 4 na 2, czyli staral sie bedac na pozycji 4 wcisnac dol, zeby przejsc na deszyfrator...

no nic, czeski błąd z jego strony, ale beka jest ;) Lionel, wciśniesz skos i zagra ;) (choć faktycznie i mi czasem nie wskakiwał za pierwszym razem gadzet z kierunkow "ukosowych" - mogl raz sprawdzic, nie zadzialalo i odpuscil ;))

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...