Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

A proszę bardzo stronę temu news ;]

 

 

No wiesz jedynka jak na nowy tytuł sprzedała się dobrze (chyba przekroczyła bańkę) ale pewnie teraz mają chrapkę na większy zarobek to raz. A dwa po co mają się ciskać na ten rok? Listopad wiadomo do czego należy do jakiej gry (+ AC: B, NFS i jeszcze parę innych) zgodnie z zasadą w grudniu spokój (głupota imo). Styczeń-luty też jest wypchany po same brzegi, a chyba właśnie marzec wygląda na I w miarę spokojny miesiąc.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

O (pipi)a no to w ogóle grubo hehe., chyba przekroczył bankę haha <facepalm>.

 

No tak ale w sumie po co mają wypuszczać w listopadzie i sprzedać przykładowo 3 miliony jak mogą znowu przykładowo wypuścić w marcu i sprzedać 4 ;].

Plus jeszcze czas na nakręcenie konkretnego hypu.

 

Zresztą nie wiem tak gdybam ja bym tak zrobił ;] wybrałbym marzec kiedy jest względny spokój.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

O tu się zgadzam grudzień byłby dobry.

No pewnie, że GT5 nie wyjdzie w grudniu ;] szybciej DNF i TLG wyjdą ;p mało tego szybciej wyjdzie GT6 niż GT5 :turned:

 

A co do dlc pewnie tak ;/ choć pierwszy Gacek pod tym względem był zaje.bisty praktycznie zero płatnego dlc.

 

Ale jeżeli mam być szczery dla mnie Batman może wyjść w marcu bo okres wrzesień-luty jest tak zawalony, że ... przeraża mnie to (a już nie wspominam o zaległościach z 2008, 2009 i początku 2010). A odkładanie gier na później to imo kiepski pomysł; teraz mam, że ogrywam Underworld z 2008 i ledwo daje radę ;/.

 

PS. Mogliby dać te demko Batmana.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Beka gadamy o jak najszybszym wypuszczeniu Batmana po czym pojawia się news, że gra wyjdzie za rok na jesień (ktoś z Rocksteady podsłuchiwał pewnie). W takim bądź razie ja kompletnie tego nie rozumiem gra jest skończona i co chowają ją do sejfu czy gdzie tam i mrożą na rok :blink: . No ale chyba przy grafice będą dalej dłubać, poprawiać itd.....

Przecież za rok gra, grafika, patenty mogą być już przestarzałe czy coś takiego.

 

No niech Batman wychodzi za rok na jesień co tam Girsy 3, Uncharted 3 (chyba) może MW3... Nie rozumiem tej akcji ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Beka gadamy o jak najszybszym wypuszczeniu Batmana po czym pojawia się news, że gra wyjdzie za rok na jesień (ktoś z Rocksteady podsłuchiwał pewnie). W takim bądź razie ja kompletnie tego nie rozumiem gra jest skończona i co chowają ją do sejfu czy gdzie tam i mrożą na rok :blink: . No ale chyba przy grafice będą dalej dłubać, poprawiać itd.....

Przecież za rok gra, grafika, patenty mogą być już przestarzałe czy coś takiego.

 

No niech Batman wychodzi za rok na jesień co tam Girsy 3, Uncharted 3 (chyba) może MW3... Nie rozumiem tej akcji ;/.

 

Gdzie była informacja, że nowy Batman wszedł już w fazę gold?!? O ile wiem była informacja, że na razie Batman'a szłoby przejść od początku do końca, czyli teraz przed nimi poprawianie wszelkich możliwych błędów i optymalizacja itp, a to też trochę trwa. A tak w ogóle to czy poprzedni Batman (AA) już się zestarzał, skoro od jego premiery minął już rok? Czy grafika nagle stała się w nim brzydka? A na przyszłą jesień pewne są tylko na razie Girsy 3.

Odnośnik do komentarza

A proszę przeczytać jeszcze raz tym razem ze zrozumieniem...

 

Napisałem, że chyba będą dalej dłubać przy grafice, poprawiać (optymalizować silnik).

Dalej przy wymienianych grach napisałem "Uncharted 3 (chyba) i może MW3". Wiem, że na dzień dzisiejszy pewne są tylko Girsy 3 ale tak swoją drogą MW3 to nie wiem ale U3 nie wierzę, że nie wyjdzie w 2011 ale kit z tym.

 

A odpowiadając na Twoje pytanie. Tak myślę, że graficznie już się zestarzał nie jakoś strasznie ale szału nie ma (fakt, że na premierę nawet nie było). Jeżeli chodzi o gameplay no nie zestarzał się wiadomo, chodzi mi bardziej o coś innego. Skoro gra jest ukończona to chyba w samym gameplayu, fabule, patentach, ficzerach nie będą zbytnio a może wcale już grzebać. Z miesiąca na miesiąc gry idą do przodu jak cholera to co robi dzisiaj (i nie mówię tu tylko o grafice) za miesiąc może wydać się archaiczne, opatentowane, nie robiące wrażenia itd. Najlepszy przykład Mafia 2 którą tyle lat robili, że z mechaniką gameplayu jest prawie z początku generacji jak nie dalej.

 

Rok to dużo moim zdaniem, nie rozumiem po co tyle trzymać ukończoną grę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A jeszcze jedna sprawa.

 

Bez przesady ale optymalizowanie silnika nie trwa rok. Czytając wywiady, newsy można przeczytać, że dana gra jest skończona w 100 % i teraz trwają prace nad optymalizowaniem silnika ale premiera tej gry jest za miesiąc, dwa, trzy.

 

Szlifowanie to chyba ostatnia albo jedna z ostatnich i krótkich faz. Nawet na przykładzie previevów można to stwierdzić, no ja szczerze mówiąc chyba pierwszy raz się spotykam z newsem, że gra jest skończona a wyjdzie dopiero za rok. No chyba, że Batman wygląda tragicznie i mają mnóstwo pracy nad nim, to by tłumaczyło podbijane screeny heh (żart).

 

Poza tym imo Batman za rok na UE3 po tych hitach może wyglądać średnio; jedynka na premierę nie była szałem graficznym a wątpię żeby dwójka wyglądała jakoś ekstra, super skoro to nadal UE3.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Może średnio nie, ale konkurencja na pewno nie będzie czekać i ich gry również będą wyglądać świetnie.

 

Tak było np z Killzone 2, gra wyglądała bardzo dobrze, ale szybko pojawiły się gry wyglądające na zbliżonym, a może i czasem lepszym poziomie (Gears Of War 2 - to było nawet wcześniej, RE5, czy Uncharted 2).

Odnośnik do komentarza

Własnie Słupek, za rok wyjdzie Uncharted 3 i już nic nie będzie takie jak dawniej ;)

A tak na serio, to masz racje, Batman może wyglądać średnio za rok, ale na pewno będzie to najwyższy średni poziom jaki widzieliśmy.

 

I znowu pewnie U3 wytyczy nowe standardy graficzne i doznaniowe ;]. W końcu coś przebije U2 i GoW3 (Kratosa) hehe.

 

Ale imo Batman to przede wszystkim świetny gameplay, graficznie gra może dla mnie odstawać od innych tytułów. Jedynka była akurat jeżeli chodzi o grafikę, nie robiła szału ale nie raziła i to ważne ;] A i przede wszystkim technicznie było ok a w przypadku UE to rzadkość.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wg. "zajawki" na ppe dziś, juz niebawem, ma ukazać sie 1szy trailer Arkham City.. oby pokazali jakieś konkrety :thumbsup:

 

Najlepiej zmiany w walce. Mam nadzieję, że w tej części nie będzie bzdur pokroju kończącego kopa w brzuch, a przeciwnik łapał się za głowę. W sumie to jedyna rzecz w walce która mi przeszkadzała.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...