Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Mały update okładki, czyli jak będzie się prezentować na niej rating BBFC, więc u nas będzie podobnie z PEGI. Nie jest najgorzej, czerwony przez kilka takich elementów na okładce nie wali po oczach i jest całkiem spoko.

 

 

BAC_PS3_PACKSHOT_UK_2D-203.jpg

 

 

Ale co ciekawsze, twórcy mówili głośno o Pingwinie? Zapowiadali go w ogóle oficjalnie? Tak czy siak w kartotece postaci na stronie go nie ma, ale jest jego art w stosownym dziale.

 

 

Penguin_Gangsta_f3.0-194.jpg

 

 

Kozak :)

Odnośnik do komentarza

Mimika jest wystarczająco dobra ;)

 

Materiał znany, ale taki feed satysfakcjonuje mnie bardziej. Pod koniec można usłyszeć 2 bugi w voice actingu ;]

 

A co do samej gry to wiadomo, rewelacja. Gra wygląda świetnie, klimat się wylewa, mechanika poprawiona, walka jeszcze bardziej efektowna. Poezja.

 

Do tego przyjemnie się ogląda takie filmiki, jak osoba, która gra walczy tak umiejętnie.

Odnośnik do komentarza

"twinke, twinkle little bat, watch me kill your favourite cat" :thumbsup:

 

Gameplay jest jeszcze lepszy niż ostatnio. O ile walka w skórze kotki nie zrobiła na mnie aż tak dużego wrażenie tak Batman pozamiatał jeśli chodzi o nowe ciosy i możliwość wyprowadzenia kontry kilku przeciwnikom jednocześnie. Klimat i design miasta poraża jest bardziej niż Arkham Asylum a sądziłem, że trudno będzie przebić tamten zakład psychiatryczny. To w tej chwili najbardziej oczekiwana przez mnie produkcja obok Operations Raccoon City i uncharted 3.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Walka w wykonaniu Catwoman wygląda świetnie, może nie czuć aż takiego impetu ciosów jak u Batmana (co jest jak najbardziej zrozumiałe) , ale dynamiką ruchów i efektowną choreografią laska bije koksa na głowę. Liczę na sporo sekcji z jej udziałem.

 

Przyznam, że o ile wcześniej nie śledziłem Arkham City ze szczególną uwagą, tak z teraz każdym kolejnym filmikiem jestem coraz bardziej napalony na tą produkcje. Zapowiada się dobry powód, żeby przygrzmocić w skarbonkę.

Odnośnik do komentarza

Walka w wykonaniu Catwoman wygląda świetnie, może nie czuć aż takiego impetu ciosów jak u Batmana (co jest jak najbardziej zrozumiałe) , ale dynamiką ruchów i efektowną choreografią laska bije koksa na głowę. Liczę na sporo sekcji z jej udziałem.

Żebyś się nie rozczarował, bo będzie ona raczej smaczkiem i jej sekcje to będzie

10%

czasu gry

Odnośnik do komentarza

Do tej pory śledziłem jedynie BF3 i U3, ale jak przeczytałem w relacjach z E3 o Batmanie od razu na yt obejrzałem co było. Gra jest dobra pod każdym względem, aż dziwne, że do tej pory nie pokazali nic, co by mi się nie podobało :D Nawet w temacie bety Uncharted (której sam nie ograłem, bo obecnie jestem poza domem) są niektóre negatywne opinie o balansie broni. Tutaj nie zobaczyłem, nie przeczytałem, ani nie usłyszałem nic negatywnego. Jako fan Jokera :wub: liczę na to, że będzie miał dużo do powiedzenia w całej fabule, a wskazuje na to choćby fakt, że kontroluje on obszary w Arkham City (których design bardzo mi się spodobał swoją drogą). Jak jeszcze dadzą coś mocnego z Pingwinem i Robinowi dadzą jakieś fajne bajery do walki (żeby nie był tylko mniejszą wersją nietoperza) to daje z miejsca 11/10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...