Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czyli co, będzie kooperacja? Żeby nie było tylko takiej opcji, że babka będzie biegać za Batmanem jako bot, który niby ma pomagać, a bardziej przeszkadza. Najlepiej by gameplay przeplatał się i raz gramy nią, raz Batmanem.

 

Z tego co poczytałem to nie ma być co-opa a po prostu podczas fabuły, zagramy jakiś tam "epizod" kocicą.

I tyle.

Odnośnik do komentarza

Czyli co, będzie kooperacja? Żeby nie było tylko takiej opcji, że babka będzie biegać za Batmanem jako bot, który niby ma pomagać, a bardziej przeszkadza. Najlepiej by gameplay przeplatał się i raz gramy nią, raz Batmanem.

 

Z tego co poczytałem to nie ma być co-opa a po prostu podczas fabuły, zagramy jakiś tam "epizod" kocicą.

I tyle.

 

No i takie rozwiązanie mnie satysfakcjonuje.

Odnośnik do komentarza

OMG OMG OMG OMG OMG Obsralem sie z radosci :D Ale ta gra bedzie za(pipi)ista ciesze sie na nia jak za czasow PSX'a Nie moge sie doczekac okopania tych wszystkich Bossow kto juz jest potwierdzony ??

 

Killer Crock

Joker

Harleyquinn

Two Face

Dr Strange

Riddler

Penguin

Bane

Poison Ivy ??

Clayface ??

Mr Freeze ??

Scarecrow ??

Odnośnik do komentarza

Większość fragmentów już była pokazana na tym wywiadzie z GT, ale są i nowe scenki. Oprawa rewelka, trochę ją podkręcili, do tego teren jest bardziej rozległy. Postaci tez więcej na ekranie (końcówka), a silnik nic się nie dławi. Jak dla mnie najładniejsza gra na UE3, partacze z Ninja Theory powinni patrzeć i się uczyć jak się robi gry.

 

Dalej też podtrzymuję, że Batman Arkham City to najlepsza gra na tym E3.

Odnośnik do komentarza

Co racja to racja grafa przy otwartym terenie - mieście biorąc pod uwagę jest świetna. Pamiętam jak jeszcze jakieś 2 lata temu sandbox, gra z otartym terenem kojarzyła się z brzydką grafiką. Dzisiaj, dzisiaj sandboxy wyglądają jak gry "liniowe" a czasami nawet lepiej.

 

Mam tylko nadzieję, że Ps3 dostanie normalny port, w końcu to UE3.

 

Zwyrol bardziej niż U3? ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Uncharted 3 na pewno zarządzi, ale ten gameplay na statku był tylko bardzo dobry, tutaj zresztą demo jest dłuższe i bardziej mi się podoba. Walka o GOTY będzie mocna w końcówce roku (Batman, Uncharted, Gearsy).

 

Kto by jeszcze kiedyś pomyślał, że gry z bohaterem komiksów będą takimi killerami. :turned:

Odnośnik do komentarza

Oprawa zaliczyła lifting, to widać. Fajnie, że teraz będzie można przesłuchiwać, gra zyskała ogólnie bardzo sandboksowy charakter. Jest jeszcze bardziej dynamicznie ale wciąż czuć atmosferę Arkham Asylum. Mam nadzieję, że sekwencje ze Scarecrowem będą jeszcze bardziej niesamowite niż poprzednio.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...