Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

O gameplay się nawet nie martwię, bo AA to wg mnie jeden z najlepiej opracowanych systemów walki w grach, jest efektowny i przy tym prezentuje się bardzo realistycznie. W samej rozgrywce raczej się wiele nie zmieni, dojdzie po prostu jeszcze bardziej otwarta struktura niż w Arkham. Wizualnie liczę na solindy lifting bo pierwsza część wciąż pod tym względem wymiata. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Graficznie na razie jest to tylko trochę lepsze od Arkham Asylum ale nowy, większy teren, lokacje, przeciwnicy, ruchy Mrocznego Rycerza zrobią swoje. Bardzo podoba mi się motyw ze spadaniem w dół i nagłym odbiciem w powietrzu Batmana. Czekam na jakiś gameplay prezentujący samą walkę. Jednak z takich pomontowanych kawałków cieżko jeszcze coś wywnioskować. Mogliby też pokazać jazdę Batmobilem.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Graficznie na razie jest to tylko trochę lepsze od Arkham Asylum ale nowy, większy teren, lokacje, przeciwnicy, ruchy Mrocznego Rycerza zrobią swoje. Bardzo podoba mi się motyw ze spadaniem w dół i nagłym odbiciem w powietrzu Batmana. Czekam na jakiś gameplay prezentujący samą walkę. Jednak z takich pomontowanych kawałków cieżko jeszcze coś wywnioskować. Mogliby też pokazać jazdę Batmobilem.

 

Przecież nie będziesz mógł jeździć batmobilem.

Już o to pytałeś, a MBeniek ci napisał, że nie będzie jazdydry.gif

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gdzieś czytałem (już nie pamiętam gdzie), że mają w tej części ograniczyć tryb detektywa. No i liczę na to, bo miał jedną jedyną wadę. Mocno ułatwiał grę (pokazuje wszystkich przeciwników, ukryte przejścia, nie wspominając już o samym wątku fabularnym, gdzie pokazywał ślady). Btw grafika w tym trybie była uproszczona i rzadko kiedy w ogóle korzystałem z normalnego widoku, a przecież oprawa była w tej grze fantastyczna (nr1 moim zdaniem na UE3), np na dalszym etapie gdy pojawiły się te rośliny zmutowane tytanem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...