Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Batman Arkham City: Robin Revealed

batman-arkham-city-20110620025207939.jpg

http://uk.ps3.ign.com/articles/117/1177294p1.html

 

Robin będzie w pełni grywalną postacią, taką jaką był Joker w Arkham Asylum. Na razie jest ekskluzywną zawartością Best Buya i trzeba poczekać, czy u nas w sklepach również się pojawi (raczej na bank).

 

Będzie możliwość rozegrania nim wszystkich map w trybie Challenge i dodatkowo w pakiecie dostępne będą 2 mapy i skórka Red Robin.

 

Fajny nowy image Robina ;)

Odnośnik do komentarza

Arkham City to jeden z najlepiej zapowiadajacych sie tytulów roku. W Asylum spędziłem sporo godzin i przy zapowiedzi AC mam ochotę jeszcze raz ją przejść. Klimatem Gotham powaliłm mnie bardziej niż Bioshock. Czemu? W sumie trudno to wytłumaczyć, ale to chyba z sentymetu, że wychowałem się na Batmanie i Spidermanie i to jak to miasto wygląda przy tych gameplayach z E3 po prostu woła o peany. Super klimatyczne i szczegółowe. Ja jestem tym zachwycony. Pokaz Gacka na E3 to jeden z najmocniejszych elementów targów.

 

Cieszę się bardzo na to, że Catwoman będzie grywalna, Robin w Challenge Roomach. Może na PS3 będzie jeszcze jedna grywalna postac w CR jako eks vide Joker ostatnio.

Odnośnik do komentarza

Okładka świetna (dobrze, że zrezygnowali z poprzedniej, bo ta nowa jest o niebo lepsza). Szkoda tylko, że u nas znaczek PEGI jest kolorowy, będzie troszkę psuł dobre wrażenie.

 

@Voytec, albo zmniejsz rozmiary obrazka albo wrzuć to do spoilera, bo trochę za duża ta okładka (i nie wiem po co nam wygląd okładki na 360).

Odnośnik do komentarza

Tak, to była ta zayebista okładka:

 

 

Batman-Arkham-Asylum-Box+Art.jpg

 

 

I praktycznie taka sama w wersji GOTY (sam kupiłem tą edycję xD)

 

 

Batman%20GOTY.jpg

 

 

AA jest jedną z najlepszych gier przygodowych z jakimi się zetknąłem, więc liczę, że Arkham City przebije doskonałego poprzednika lub chociaż utrzyma ten sam poziom.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

To, że gra będzie zajebista to pewne. W tym momencie czekam na nią najbardziej w tym roku, nawet Uncharted ma mniejszy priorytet. Czepianie się okładki wynika z tego, że nie ma się do czego innego przyczepić, no i logo jednak prezentowało się lepiej (bardziej minimalistycznie), niż wrzucona postać Batmana. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Bardzo cieszy mnie to, że twórcy położyli nacisk na usprawnieniu walki, która już w jedynce była kapitalna. Moim zdaniem jeden z lepszych systemów walki w tej generacji. Jak się rozkręcić to walki wyglądają jak jeden wielki skrypt. Fakt, dłuższe masterowanie jest trudne, ale ten gość chyba tak nie twierdzi ;]

http://www.youtube.com/watch?v=SDpUJQs9svU

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...