Skocz do zawartości

NBA 2K11


Rekomendowane odpowiedzi

ppoziom all star jak narazie bo na tyle sie czuje grajac wizardsami bo to lia ekia na maxa, jesli chodzi o slajdesy to nic nie zmienialem jest oryginalnie tak jak bylo a gram na x360, i nie mam aktualizacji niestety rankingow itp, a co do sepienia sie to nie wyglada to tak jak myslsiz, ale powiem ci ze czesto jest to skuteczne i oczywiscie gram tez normalne kacje starm sie grac w ksoza ale czesto oprostu taka kontra daje ezultaty, nie akzda akcej gram jak mowilem, pzeciez nie moge zosatwic snajera rzucajacego za 3 i biec bo mnie zbombarduje 3 wiec to nie jest tak hop siup, inna sprawea, czy dunki sie moga nudzic??? raczej nie, a szczegolniep ostery

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mam inan sprawe jeszcze, jesli ktos tutaj to ogarnia to wezcie podpowiedzcie im tzn 2k pare spraw:

czemu nie ma rezentacji przedmeczowych, to bylby klimat, bezdusznie i zimno przedsatwieni oscie i efekowne reflektory i anancer czy jak on sie tam nazywa dla gospodarzy, to wazne dla klmatu, bynajmniej chociaz w jakis waanych meczach np w playoffach, ppozatym sa takie hale jak w ny gdzie ludzie graja z podwojnym zaangazowaniem, wiec takie gwaizdy jak wade, lebron kobe czy powinny byc w takiej hali tez oklaskiwani w czai zdobytych koszy, zn powino tez dosc cos w styu dzwieku uznania w halach dla dobrej akcjo gosci czy dla dobrej akcji supergwiazdy, to takie smaczki, jak wygwizdywanie vinca w toronto czy lebrona w cleveland tez owinno byc, to ze kobe jest inaczej traktowany w filadelfii, to ze w ny kazdy czeka na lebrona i kobego i na ich akcje to dodalo by smaku,

pozatym mecz la-boston tam powinno sie czuc ta rywalizacjie i nienawisc kiboli bostonu do la, a ja tego nie czuje ogolnie chodzi m iraczej o steone dzwiekow niz samej gry, oprostu nie oddaja tej klimy ktora jest, zauwazcie jak lebron gra w milwaukee co tam sie dzieje po jego akcji, jest aplauz, a mecze ny kontra nj nets tam w netsach jest wiecej kibicow ny niz netsow, to tez musi byc uwzglednione, ro by narawde dalo duzo kliamtu a jeszcze jeden smaczek, skoro to realna gra i skoro tak sie zdarzyl ow realnym siwiecie to czemu raz bna 1000 wsadow nie moznaby rozwalic tablicy ?? wiem ze to juz prawie nieaktualne w realu ale pomyslcie ile daloby to klimatu w meczu jak raz na sezon albo na dwa sezony rowalilbys tablice ostrym dunkiem, wkoncu to gierka i zabawa wiec troche luzu by sie tu przydalo jak dla mnie to byloby boskie, no i aleyuppy sa zbyt powtarzalne, za malo animacjo jak dla mnie a to chyba najefektowniejszy wssad w ksozuykowce, chyba ogolnie najlepsza akcja w koszykwoce, tego musi byc wiecej, ktos cos ??:-)

Odnośnik do komentarza

dla mnie jak NBA to tylo liga on line z ogarniętą najlepiej 30 osobową ekipą, specjalnie doprawione przez nas slidery, poziom hall of fame, kwarta 10 min., fantasy draft itp Daje to wyniki, staty itp akcje jak w realu + niesamowitą rywalizację.

 

W naszej lidze ESBL właśnie dziś zaczynamy PO.

 

NBA 2 k11 mam od premiery zagrałem ok 100 meczy on line większość (kw 10 min), dla odróżnienia meczów "z konsolą" zagrałem całe dwa :) , a challengy Jopa jeszcze nie tknąłem.

 

ps a my player wywaliłem po 1 sparingu na campie.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

to ja wręcz odwrotnie. online w ogóle nie tknięty i pogrywam sobie z konsolą w Association drużyną OKC Thunder. Czelendżami Jordana tak się podniecałem a zagrałem raptem 2 razy. no ale co się odwlecze to nie uciecze. ta gra ma taką żywotność, że kolejnego kosze pewnie znowu kupię za 5 lat.

p.s. brakuje mi porównania skill'ów zawodników przy wymianach.

Odnośnik do komentarza

ja da mnie jordan cene o pieka sprawa, moznaby tez przywrocic inne pamietnmecze whistoii lig, np mecze z sezonu rookie iversona, czy cartera czy agica gra w finalach w 1979 i tak moznby wymieniac, ale najwiekszy zal mam do 2k ze brak jest strojow z 50sezonu nb, wtedy wszyscymieli zlote logo na koszulkach no i brak mi wlasnie koszulki sixersow z 1996-1997 w zadnej grze ichnie ma , .....

Odnośnik do komentarza

podobno wraz z nową aktualizacją rostera dostajemy Marcina Gortata z ratingiem 75. ciekawe co na to JR Smith..?

http://larrybrownsports.com/basketball/j-r-smith-unhappy-with-his-nba-2k11-video-game-rating/33006

 

Już są te ratingi. Marcin ma już 75, ostro też dopalili Gryffina. Kilku grajką ostro poleciało, m.in Royowi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja mam takie lamerskie pytanie. Jak wykonywać alley oop? Wiem, że można to robić przez zagranie 1-2 (L2+X i potem L2+O), ale czy da się jeszcze inaczej, tzn. nie na zasadzie zagrania 1-2 , a poprzez zagranie w ten sposób do zawodnika 1,2,3,4 wedle woli? Np. zawodnik 1 oddaje piłkę do 2, a ten wystawia piłkę na alley oop do 3. Gram w tą grę pierwszy raz od czasu 2k9 i muszę przynać, że jest bardziej wymagająca i trudniej wykonać konkretne akcje. Gram tylko na PRO, ale i tak chwila rozluźnienia, podanie na pałę i jest problem. Świetna gra, dająca masę frajdy z udanych zagrań.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

ja najczęściej wykonuje alley-oop'y w kontrze, rzadziej w pick'n'rollach. ale właśnie w kontrataku takie trójkowe zagranie ma największe szanse powodzenia. do tego potrzebna będzie odpowiednio ustawiona drużyna tak by większa ilość zawodników biegła do szybkiego ataku. możliwe, że znalazłbyś też w playbook'ach akcję, która pozwalałaby na tego typu zagranie. tyle że, to wymagałoby trochę ćwiczeń. no i czasu na znalezienie takiej zagrywki.

Odnośnik do komentarza

Panowie kończymy rekrutację do nowego sezonu naszej ligi w NBA 2k11, zostało jeszcze parę wolnych miejsc.

 

Można śmiało powiedzieć, że jesteśmy "oficjalną" ligą on-line w nba 2k11 na PS3 w Polsce.

 

Wszystko odbywa się na serwerach 2K. Wyniki, staty ( identyczne praktycznie jak w realnym NBA), szatnie itp.

 

Mamy też swoje forum , daje link od razu do zapisów http://www.elitesports.pl/forum/viewtopic.php?f=236&t=2823

 

 

Gramy kwarta po 10 min,poziom trudności Hall of Fame, na specjalnie przygotowanych sliderach z fantsy draftem.

 

Jak ktoś ma pytanie pisać na gg.

 

pozdro

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Zainteresowałem się NBA 2K11 bo dowiedziałem się przypadkiem że można tam grać classic teamami niektórymi w tym co mnie najbardziej interesuje tj. Chicago Bulls 1997-98 !!!! :D

 

W związku z tym mam kilka pytań:

 

1. Czy takim teamem klasycznym Chicago Bulls 1997-98 można rozegrać tryb zwykłego sezonu z "normalnymi" zespolami czy tylko jakiś quick match? Ogólnie czy można takim Chicago Bulls 1997-98 zagrać w każdy tryb gry jak "normalnym" zespołem?

2. Oczywiście można wybieracz klasyczny zespół w meczach online?

3. Czy mecze online są w końcu dopracowane i nie lagują ?(bo pamiętam że w przypadku NBA 2K10 ludzie często narzekali na lagi i niedopracowany online)

4. Czy można online grać mecze 5 vs 5 (każdy zawodnik steruje tylko jednym graczem) a jeśli tak to jak to się sprawdza w praktyce?

 

Byłbym wdzięczny za odp :D

 

Odnośnik do komentarza

Online nie mozna grac klasycznymi druzyanami. Co do samej rozgrywki online to generalnie jest ok (mowie o wersji x360), czasami zdarzaja sie lagi, no i release pointy zawodników troche sie roznia niz na offline (tak jakby bylo leciutkie opoznienie).

 

5 vs 5 da sie grac ale ciezko znalezc taka ekipe (albo ja mialem pecha). Czesto byly spore lagi i zaraz wiekszosc wychodzila z meczu:/

Odnośnik do komentarza

Kurdę lipa a co z grą zwykłego sezonu klasykami lub jakimś innym trybem? Bo z tego co przed chwilą wyczytałem na innym forum to ponoć tylko quick match można? :/ Ale post tamten jest z lipca 2011 więc wolłbym żeby ktoś kto grał potwierdził...

 

To co pozostaje w sumie tylko quick match Chicago Bulls 1997-1998 i to offline jedynie? Buuuu

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Kurcze, nie ogarniam jeszcze sterowania. Rzecz jasna ustawienia defaultowe nie przypadły mi do gustu więc zacząłem kombinować, lecz nie doszedłem do perfekcji w rozłożeniu komend.

 

Gra jest prześwietna, wraca do korzeni najlepszej koszykówki jaką prezentowali Bullsi i inne teamy. Teraz ten sport to pozostałości po świetności.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja mam inne pytanie do fanów serii.

Zamierzam kupić grę i chciałem was zapytać, czy aktualizacje w 2K11, będą też dostępne w nowym sezonie, tzn wtedy jak już wyjdzie 2K12 ?

Orientuje się ktoś czy będę miał aktualne składy w starej części podczas gdy wyjdzie kolejna ?I jak właczyc mecz online na 10 minut?

Edytowane przez arboos
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

heh, przesiadłem sie z NBA 2k9 na 2k11 i...jestem oczarowany. Przeskok jest ogromny a gra Bykami (byłem zakochany w tym teami) z Jordanem i spółką to cos niesamowitego :rolleyes:

 

 

akle jestem laikiem, ta koszykówka mnie przerasta , dlatego nawet online nie dotykam i tocze pojedynki na smierc i zycie z konsolą na..poziomie all-starr :teehee:

 

mam jednak pytanie: jak sie robie te zagranie w ktorym np center (ciezko mi to opisac precyzyjnie) bierze na plecy obronce i wykorzystując impet swego ciała napiera tyłem pod kosz? W 2k9 sterują Shaqiem robiłem to notorycznie, tu nie umie..

Odnośnik do komentarza

tak w ogóle to po zagraniu w pełną wersję miałem wątpliwości czy to demo dotyczy tej samej gry. jest po prostu niesamowicie biedne i okrojone w porównaniu do oryginału. gra musiała być chyba ukończona na poziomie ok.70% w momencie wypuszczenia dema. bierz JoZi i niezastanawiaj się bo EA niedawno ogłosiło, że swojego kosza wypuści dopiero w 2012 więc nic lepszego na rynku nie znajdziesz. wystarczy, że wybaczysz jej podania i przestawisz się na te z użyciem triggerów i będzie spoko.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich ! Mam pewien problem z grą nba 2k11 na ps3 a mianowicie taki że gra zawiesza się przy włączaniu zaraz przy animacji z Jordanem . Zawiesza się gra i konsola. Gdy po kilkunastu meczach w sezonie gra się zawiesiła to nie mogłem jej wogóle włączyć wiec postanowiłem usunąć wszyskie save i zagrać od nowa . Zadziałało ale na niedługo ponieważ przy następnym sezonie stało sie to samo nie wiem co robić !!!! Proszę o pomoc i z góry dziekuję !!! Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...