Skocz do zawartości

NBA 2K11


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A są 2 wersje NBA? Bo raz widzę wersję Move a raz wersję w której nic o mów nie mówią. Chodzi mi o aukcje na allegro. W MM widziałem że są tylko wersje Move, więc sprzedawca na alledrogo może coś przeoczył. Chcę się upewnić bo mogę te 10zł dopłacić i mieć wersję Move. Chyba że każda wersja wykorzystuję Move, a niektórzy robią hłit marketingowy :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Juze mam dokladnie taki sam problem moja kopia nie dziala na ps3 moim i kumpla wiesza sie dokladnie w tym samym momencie oczywiscie plytka nie ma nawet ryski czy pylka kurzu stalo sie tak jak odstawilem 2k11 na kilka tygodni i od tego czasu juz nie da sie jej zaladowac

Odnośnik do komentarza

i mi sie wieszała przez co oddałem ją do "wymienialni", o dziwo bo miałem ją przez 3 tygodnie, chodziła ok i nagle cos sie zaczeło dziac, gra łapała czeste zawieszki. Moze jakis save sie uszkodził i "robił jaja'?

 

Ubolewam bo gra była przednia, przesiadłem sie z 2k9 i przeskok był ogromny :verymad:

 

 

aha, tylko, ze mi sie wieszała podczs meczu, nie jak wam w menu..

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Juze mam dokladnie taki sam problem moja kopia nie dziala na ps3 moim i kumpla wiesza sie dokladnie w tym samym momencie oczywiscie plytka nie ma nawet ryski czy pylka kurzu stalo sie tak jak odstawilem 2k11 na kilka tygodni i od tego czasu juz nie da sie jej zaladowac

 

 

 

 

siema jak chcesz pograc to bez zalogowania sie wiesz o co chodzi . mi wchodzi za kazdym razem pod warunkiem ze neta nie podlaczysz pozdro !

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pisałem już w dziale z trofeami, ale tam chyba nikt nie zagląda. Jakie są warunku trofea My Rookie of the Year? Rozegrałem około 30 spotkań (czas kwarty od 4 do 1 minuty), ponad połowę spotkań pominąłem. Przyznano mi ROTY, a nawet MVP, ale pucharek My Rookie of the Year nie wpadł.

 

EDIT: Dziwne, zagrałem jeden 'drill' po przyznaniu RotY i pucharek wpadł.

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja nie wiem w sumie DLACZEGO ale ta gra jest chyba najlepszą grą sportową wszechczasów. Po prostu czuję się jakbym naprawdę oglądał mecz NBA, nawet jakbym w nim brał udział :D Jaram się tą grą po raz milionowy, nie grałem z pół roku, znowu odpaliłem i znowu kopara w dół. Tryb z Jordanem? Jak na to nikt nie wpadł wcześniej? Mióóóóóód! <3

 

 

 

 

edit: I komentator odnoszący się do MJ per Your Airness. ;D

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie kończymy nabór do kolejnej edycji najlepszej Polskiej ligi w nba 2k11 na PS3.

 

Chętny zapraszam na forum, ewentualnie można napisać do mnie na gg

 

http://www.elitesports.pl/forum/viewforum.php?f=234&sid=9529a3dbed2d0d48d663359022b974a6

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...