Skocz do zawartości

NBA 2K11


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem po połowie sezonu w My Player i chyba nie dotrwam do konca. AI twoich chlopkow jest zerowe, 3/4 rzutow to jakies hardkory przez rece, zero pomyslu na rozegranie akcji, wszystko zalezy od tego, czy uciekniesz swojemu obroncy w sumie. Trener to debil, ja w kazdym meczu ( rating 51 ! ) wchodze po 90 sekundach ( rotfl ? ), po czym przesuwa Jeffersona na pozycje PF, gdzie jest bity i kopany przez kazdego skrzydlowego, bo jest jakies 10-15 cm nizszy. Duncan non stop na centrze jedzie. Pozostali rezerwowi dostaja srednio po 4-5 minut, taki G.Hill nie gra prawie w ogole, tak samo Blair. McDyess na startujacym centrze ma srednio po 15 minut, bo trener przestawia mnie albo Jeffersona pod kosz ( obaj niscy skrzydlowi ). Strasznie to wszystko nielogiczne i nierealistyczne, chyba sie zabiore za Jordana.

Odnośnik do komentarza

Jordan, zagrałem na razie 1 challenge, jest łatwy, bo MJ jest nie do zatrzymania. Unika bloków w lay-upach niemal automatycznie.

 

Ja gram Association Knicksami. Zrobiłem 50 wymian i mam już swój wymarzony skład - Tony Parker, Gee (koszt moich wymian to pozycja SG), Melo Anthony!, Amare, Randolph (Anthony). Co prawda ostanio chłopaki coś złapali zadyszkę, bo zaczęli przegrywać, ale do play-off powinni wskoczyć. Jestem 2 najlepszym zespołem w ataku, ale niestety 21 w obronie:)

Odnośnik do komentarza

A jak gram w lidze on line ESBL. Teraz gram ligę testową. Od 24.10. już pełna z 30 userami. Online w tej edycji w końcu wypada zaj.ebiście a full wsparcie ze strony i serwerów 2k sport to klasa sam w sobie.

 

Meczów offline zagrałem łącznie 2. My player i MJ nawet nie odpaliłem.

Odnośnik do komentarza

Ja zaliczylem juz 7 Jordan Challange i w sumie jedyne ktore bylo na prawde trudne to Final z Portland i utrzymanie "The Glyde" ponizej 20 Pts raz mialem go juz na 18 ale wbill mi Buzzer Beatera za 3 pts myslalem ze wywale Telewizor za okno :D ( Gram na All-Star ale juz Pro jest dosc trudne ) Musze przyznac ze klimat i Komentator daja w 100% Rade

 

Nie gralem jeszcze online czy dalej jest tak biednie i laguje jak w 2K10 czy poprawili cos w tej materii ? Nie chce nawet sprawdzac zeby sie zbednie nie denerwowac

Odnośnik do komentarza

Nic nie laguje, nic nie rozłącza, zagrałem z 30 meczów on line kwarta po 8 min. 24.10 zaczynamy 4 edycje oficjalnej ligi on line NBA 2k11 na PS3 http://community.2ksports.com/community/league/standing.cfm?l=613369 http://www.elitesports.pl/forum/viewforum.php?f=17&sid=49671d2e7a64318137d11e43484ef014, w końcu 2k przyłożyło się w pełni do on-line. Jest o niebo lepiej niż w 2k10. Możesz śmiało grać on line choć nie odpowiadam za poziom i noobizm anonimów :)

Odnośnik do komentarza

Tia ja tez odpuscilem My Player i zajalem sie Jordanem, jednak My Player jest niedorobiony. Odszedlem ze Spurs ( bilans 5:9 ) do Clippers ( 9:7 ). Przegralem 5 meczow z rzedu, a Spurs oczywiscie wygrali 5 z rzedu, mialem tez mecz przeciw Spurs - nagle zaczeli wyprowadzac zagrywki itd, u mnie to tylko post up dziala, albo jak sam biegam na pozycje, inaczej debile nic nie potrafia zagrac.

Odnośnik do komentarza

Ostatnie NBA jakie grałem to było 2k8 i tak mnie w tym roku znowu wzięło na basketa (Canal+ i NBA robią swoje :P) i zastanawiam się czy brac 2k10 czy warto dopłacic stówe do 2k11. Doradźcie coś chłopaki ;).

Nawet się nie zastanawiaj. 11 jest o NIEBO lepsza od 10 ;)

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Chętnie zagram, tylko jak ustawić mecz online ? Co wchodzę i próbuję, to gram z przeciwnikiem online, ale mogę kontrolować jednego zawodnika..

 

On line grasz na trzy sposoby. Ligii on-line (wyższa szkoła jazdy), mecze rankingowe i spary nie rankingowe. Naciskasz [] i grasz spara on line. Naciskasz przez ranked grasz rankingowe. Steruje się zawsze normalnie jak w meczu off-line, każdym możesz. Sprawdź w opcjach czyn ie masz ustawionej gry tylko jednym zawodnikiem (lock).

 

Radzę grać od razu Ranked, bo gra pełno debili co się rozłącza, a tka chociaż można ich obsmarować, dać negatywa i ma porażkę za to.

 

Jednak moc on-line tej edycji można zaznać grając w dobrą, kompletną (30 drużyn) ligę on-line, ze zgraną paczką. Kwarta po 10 min, specjalnie przygotowane slidery itp smaczki.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem pierwszy mecz online. Ja Wizardsami, on Phoenix Suns. W ostatniej kwarcie gdy przegrywałem tylko 2 pkt, gość zaczął przytrzymywać piłkę 18 sekund, a przez ostatnie 5 sekund szybko rozgrywał akcję. Jako, że nie potrafię odebrać piłki bez faulu, tym sposobem wygrał mecz. Ktoś z forum chętny na grę ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...