Skocz do zawartości

Bioshock: Infinite


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

no no ciekawa odmiana, ciekawe czy akcja bedzie tylko na latającym mieście czy np na wielu latajacych miastach z mozliwoscia przemieszczania sie mniejszymi "osobowymi" pojazdami

 

lubie taki klimat, az moze kurde powinienem zagrac w jakiegos bioshocka ;p

 

Może?! Musisz! :D Sama jedynka powinna Ci wystarczyć ,która jest po prostu genialna ;)

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy będzie jakoś z oryginalnym BioShockiem powiązane. Ja się jaram!

 

w akwarium jest data 1893r no i stroje wygladają na ta epokę no to może mały spin-off?

 

Przeczytajcie sobie wywiad, który umieściłem u góry to się wszystkiego dowiecie ;]

 

Why call it BioShock, then? What not call it something else? Is that marketing? Is that artistic option?

 

I think it's both because I think BioShock is a lot more than just Rapture. This is a game; it's a first-person shooter set in an amazing place with a story wrought with ? from our perspective ? ideas that are tied with history. And everything else really is up for grabs. But we felt that if we made this game and it wasn't a BioShock game, that would be a bit of a cheat. To say, "Oh, it's a totally new thing." But it is a new thing, but it's also a continuation of the things we've done before.

 

It has a shared heritage.

Final Fantasy is a very similar thing. They have some similar elements. But it's a little strange because usually when you do sequels, the reason it's so similar is because there's a lot of the same assets, a lot of the same gameplay systems.

 

BioShock 2, for example, versus BioShock Infinite.

Yes, and that's one of the reasons BioShock 2 wasn't the right project for us and, as we agreed with the company, we didn't have the timeframe or the scale to make the product of the ambition we had. But we felt very much it was a BioShock game. There is connective tissue to this and previous titles we've done as well.

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy będzie jakoś z oryginalnym BioShockiem powiązane. Ja się jaram!

 

no wydaje sie że łapa na trailerze jest dosyc podobna do bigdaddy'iego

chociaż strój nurka nie ma sensu w powetrzu, ale sadzac po trailerze to bedzie jakiś kombinezon podtrzymujący życie , troche jak połączenie bigdaddy z frankensteinem (widac tam serce zamontowane luzem itp)

taki troche kombinezon, troche czlowiek, troche robot

 

Za bardzo to przypomina jakieś industrialne klimaty.

a nie przypadkiem steampunkowe? ja lubie takie klimaty

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

JESTEM ABSOLUTNIE W TOTALNYM (BIO) SZOKU ;]. Spodziewałem się bomby (Projekt Icarus) ale nie takiejjj. ŁoŁ no brak mi słów, przede wszystkim OGROMNE BRAWA dla Twórców, że nie poszli "na łatwiznę" i nie zrobili Bio 3 znowu w Rapture bo to już by było lekkie przegięcie. A tak mamy niby sequel/prequel, wiemy czego się spodziewać (choć czy na pewno) znanej marki ale całkowicie w nowym środowisku. Do tego w jakim, stylistyka świetna, pomysł genialny. Jedynie czego się obawiam cholera czy w takim środowisku z taką "kolorystyką" uda się zrobić klimat zaszczucia, strachu. Chociaż HELLO to gra mistrzów od BioSchoka .... jestem spokojny ;].

 

Trzeba w końcu zagrać w dwójkę.

 

Tylko ta data premiery po prostu przeraża mnie.

 

To się nazywa zapowiedź urywająca dupę ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Data premiery nastraja optymistycznie. Im więcej czasu tym lepiej.

 

Ten Bioshock to ani prequel ani sequel. Bioshock przestał być serią, już jest marką na gry w podobnej konwencji. Ja jestem na tak, im większa niezależność projektów tym większe pole do popisu.

Odnośnik do komentarza

No znaczy wiem, że to nie prequel ani sequel tylko nie wiedziałem jak to napisać ;p

 

E tam 2012 nie nastraja optymistycznie - koniec świata ;p. A tak na serio pewnie niech sobie dłubią ile trzeba ale 2012 to tyleeeeeeee czasu ;/

No i im więcej czasu to nie zawsze lepiej= Too Human, Alane Wake choćby. Długi developing nie przełożył się na sukces choć w sumie to BIO inna bajka.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No znaczy wiem, że to nie prequel ani sequel tylko nie wiedziałem jak to napisać ;p

 

E tam 2012 nie nastraja optymistycznie - koniec świata ;p. A tak na serio pewnie niech sobie dłubią ile trzeba ale 2012 to tyleeeeeeee czasu ;/

No i im więcej czasu to nie zawsze lepiej= Too Human, Alane Wake choćby. Długi developing nie przełożył się na sukces choć w sumie to BIO inna bajka.

Bioshock jak Bioshock ale tworcy nie byli zachwyceni sprzedaza dwojki, nie? :P

Odnośnik do komentarza

 

No i im więcej czasu to nie zawsze lepiej= Too Human, Alane Wake choćby. Długi developing nie przełożył się na sukces choć w sumie to BIO inna bajka.

 

Żeś podał podał przykłady. ;/ Bioshock Infinite będzie robiony 3 lata, a nie ponad 5... xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...