Skocz do zawartości

Bioshock: Infinite


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Heh, dla mnie ten Bioshock to pewniak po tym 10 minutowym gameplayu, który pokazali już w ubiegłym roku. Ciekawe, czy finalnie utrzymają takie tempo skryptowanych wydarzeń. A też z początku nie byłem przekonany do zmiany miejscówki z Rapture w podniebną Columbię. Tak obecnie myślę, że jest nawet większy potencjał na stworzenie nowego unikalnego świata gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niby wszytko pięknie, ładnie, ale idzie odczuć swego rodzaju niedosyt brakiem mrocznego klimatu podwodnego Rapture, jak i duetu BG+LS - oraz BS, jakże by inaczej. Nie byli/są niszowi. Tryskają wyrazistością.

Nowy, przerośnięty gagatek na modłę Dudley'a ni jak nie ma startu do Big Daddyego.

 

Szkoda stała się światu, że spuścizna fenomenalnego BS odchodzi w niepamięć.

Nie będzie brakowało mrocznych scenerii w Infinite, jak i widowiskowych walk, czy ciekawych przeciwników, jednak wielu graczy darzy ogromnym sentymentem BD.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Nie no jasne, lepiej dreptać w miejscu i ów sentyment do BD jeszcze bardziej rozdrabniać na dobre. Nie ma nic lepszego w naszej branży niż szukanie nowych doświadczeń, budowanie nowych światów. W dobie spuszczania się nad sequelami sequeli, każdy prawdziwy gracz powinien harczeć ze szczęścia na widok nowych, świeżych pomysłów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

BD jakoś mi nie brakuje. Ten komu to nie pasuje może przyVitać nową część na innym sprzęcie :P Śmiesznie jakby to "czerwoni" okazali się tymi "naprawdę" dobrymi w grze. To mogłoby być dosyć prawdopodobne bo przywódca miasta uważa, że to powinno być wykorzystywane do czegoś więcej niż tylko prezentacja potęgi USA.

Odnośnik do komentarza

Nie no jasne, lepiej dreptać w miejscu i ów sentyment do BD jeszcze bardziej rozdrabniać na dobre. Nie ma nic lepszego w naszej branży niż szukanie nowych doświadczeń, budowanie nowych światów. W dobie spuszczania się nad sequelami sequeli, każdy prawdziwy gracz powinien harczeć ze szczęścia na widok nowych, świeżych pomysłów.

Z tego co było już wcześniej widac i to co się szykuję teraz, stwierdzam że łeb ma-ją nie od parady.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek87

czy ktoś widział moją szczękę? gdzieś tu była na podłodze? to jest obłęd co zrobili z tą grą, i mam jeszcze ponad pół roku czekac na ta grę. :confused:

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...