Skocz do zawartości

Bioshock: Infinite


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna sprawa z tym nowym bioshockiem. Obecnie zagrywam się właśnie w częśc drugą, która mimo tego, że jest grą świetną to jednak zbyt bardzo wzoruje się na swoim poprzedniku rzucając nas w to samo miejsce. Owszem Rapture jest jednym z najorginalniejszych miejsc stworzonych na potrzeby gry, ale dla mnie dwa razy to samo już tak dobrze nie smakuje. Brakuje IMO w drugim Bioshocku tej aury tajemniczości i wyobcowania. Teraz grając od samego początku w ten tytuł czuję się jakbym znał to miejsce na pamięc.

 

Nowy Bioshock umiejscowiony w zupełnie innym świecie to strzął w dziesiątkę. I fajnie że twórcy znowu wplataja akcję w takie lata a nie inne, bo od klimatów współczesnych, futurystycznych czy też WWII już mi się powoli rzygać chce. Liczę że ten tytuł pokaże niezłego pazura.

Odnośnik do komentarza

Bioshock Infinite będzie robiony 3 lata, a nie ponad 5... xD

 

W sumie będą pracować właśnie 5 lat, jeśli nie nawet dłużej. Bo od wydania pierwszego Bioshocka (sierpień 2007) wzięli się za Project Icarus (B:I). A biorąc pod uwagę, że mieli gotowy silnik i mechanikę gry, 5 lat to lekka przesada.

Odnośnik do komentarza

Podenerwuję Was trochę i pochwalę się, że widziałem dziś 10-minutowy gameplay Bioshocka 3 i to co zobaczyłem nie pozwoliło mi zebrać szczęki z podłogi przez długi czas. Klimat jest wspaniały, a to co wyczyniał główny bohater wraz z Elżbietą wygląda niesamowicie. Warto czekać na tę grę - jest dynamiczniej niż w Rapture, ale jeśli uwielbiacie dwa pierwsze Bioshocki, z pewnością Infinite też będziecie uwielbiać. Mam tylko nadzieję, że opublikują ten gameplay w najbliższym czasie, żeby wszyscy mogli go zobaczyć!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Screeny po prostu świetne. Fajnie wygląda ten nowy Big Daddy - Handyman. Teraz to już tylko czekać na resztę skanów ;)

 

Czy Kolumbia bedzie rownie genialna jak Rapture?

Jak nie bardziej genialna od Rapture :thumbsup:

 

Wywiad z Ken'em Levinem:

 

http://uk.xbox360.ig.../1118673p1.html

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...