Skocz do zawartości

Bioshock: Infinite


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu Zwyrododnialec wklejał tekst o powstawaniu oryginału i inspiracją strzelaniem w Halo 3 zamiast pójściem drogą SS1&2. A że zapomniał przy tym zrobić gunplay na choć podobnym poziomie. :pawel:

Mimo wszystko odkrywanie sekretnych lokacji nawet przy trzecim przejściu, żonglerka skillami i wykorzystywanie otoczenia było świetne. dziś w takim FC odblokujesz drzewko umiejętności i gdzieś masz kombinowanie. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Próbuje zainstalować pierwszy Epizod Burial at Sea ale zatrzymuje się na 87%, gdy wciskam home pojawia się czerwony zakaz wjazdu. Macie jakieś rady ??

 

Drugi zatrzymuje się na 70% 

 

Gdy wciskam power na konsoli, ta pika trzykrotnie i nic się nie dzieje. Tak samo gdy dłużej przytrzymam przycisk power. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

SPOILER I PYTANIE O KOŃCÓWKĘ

 

W końcówce chodzi o to, że DeWitt ginie, żeby Comstock nigdy nie powstał, ale... jak? Skoro przez całą grę kierujemy Bookerem to to czy na końcu gry zginie czy nie przecież nic nie zmienia, bo wszystko co widzieliśmy w grze już się wydarzyło. To co widzimy na końcu to jakieś "wspomnienie"? Nie kierujemy tym samym Bookerem co kilka scen wcześniej (i przez całą grę)? Jedynym wyjściem zlikwidowania COmstocka, które widzę jest podróż do wszechświata w którym DeWitt przyjmuje chrzest i zabicie DeWitta, tzn. widzimy w FPS drugiego DeWitta/Comstocka i go zabijamy i znikamy. Zamiast tego Elizabeth (Anna?) nas zabija po fakcie. Zakończenie zdaje się nam wmawiać, że jakby zabić dowolnego DeWitta w dowolnym wszechświecie to nigdy nigdzie nie powstanie Comstock. Wytłumaczy mi ktoś to, bo może gdzieś mam jakieś luki w rozumowaniu i nieuważnie grałem/czytałem?
Pomijając to, że mogą powstać inne wszechświaty nie obejmujące tych Elizabeth z końcowych scen czy powstrzymanie samego siebie "po fakcie" ma sens?

Odnośnik do komentarza

A ja powiem tobie lepszy motyw.

 

Jak zaczynałem Infinite to na początku zrozumiałem o chodzi. Mam po prostu uratować babkę na czyjeś zamówienie, ona w trakcie stawia opory i wplątuje mnie w wydarzenia których już nie rozumiem. I od chwili gdy poznałem Elizabeth straciłem wątek ale grałem dalej bo fajnie się strzelało i widoki niekiepskie ツ A końcówki i tak nie zrozumiałem, kilka tygodni później na YT znalazłem przez przypadek filmik tłumaczący nie tylko fabułę ale i samo zakończenie. Wiec dopiero wtedy chyba zrozumiałem oso chosi jakby. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

On sam na bank nie wie. Jak się nie potrafi wymyśleć sensownego, zaskakującego zakończenia, to się wrzuca teorię o równoległych wszechświatach - zawsze się sprawdza. A jak nie skumałeś to głupiś i pan Levine wygrał, bo jest wizjonerem :P

Dla mnie najgorsza część, a tu rozwinięcie tej myśli - http://www.ps3trophyclub.pl/showthread.php?4938-Bioshock-Infinite-Recenzja

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...