Skocz do zawartości

Bioshock Infinite


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

To że się gra updatuje nie zawsze oznacza dostęp do DLC. Może Ci ściągnąc ale póki nie dodasz DLC do konta Steam to się w menu nic nie odblokuje) - temu pytam jak jest w przypadku BS:I :)

 

Np BF3 tak działa (z tych większych gier co mają spore wagowo DLC)

 

Grr, sprawdziłem w zakładce DLC, a nie po samym fakcie ściągania pacza. Przecież napisałeś, że Ci się ściągnęło, to dlaczego napisanie, że to samo stało się u mnie miałoby potwierdzić Twoje pytanie?

 

No i jak się 5 GB pobiera to raczej to nie jest patch. Mamy PC-ty, nie PS3 ;).

Odnośnik do komentarza

Hmmm, mój wczorajszy post zniknął, widzę O.o

 

 

Pisałem coś w stylu "Nie wiedziałem, że lista DLC wymienia wsie DLC osobno zawarte w SP, myślałem że jest tylko ogólnie Season Pass wymieniony i tyle."

 

 

 

Ciekawostka która dostrzegliśmy dziś z kumplem:

 

 - Booker urodził się w 1874 roku

 - akcja BioShock Infinite dzieje się w roku 1912

 - upadek Rapture zaczął się 31 Grudnia 1958 roku

 - pierwsze kadry z traileru 'Burial at Sea: Episode 1" pokazują kalendarz na biurku Bookera z datą 31 Grudnia 1951 rok. Czyli 8 lat wcześniej niż wspomniane w newsie na off stronie: "Come back to Rapture in a story that brings Booker and Elizabeth to the underwater city on the eve of its fall from grace.". Wniosek jest taki, że 'eve' nie jest tu traktowane jako "dzień przed" a po prostu szeroko pojęte  'przed'

 

 

Jeżeli pamiętam dobrze to w BS:I było powiedziane, że każda kolejna rzeczywistość/świat/plane/whatever tworzy się w chwili gdy "poprzedni Booker" podejmuje jakiś wybór. Czyli rodzi się jeden Booker z jego pierwszym wyborem powstaje ("klonuje się") drugi Booker etc etc. Więc wszyscy są w tym samym wieku. W teorii. To Booker z DLC powinien mieć ładne na karku ładne parędziesiąt lat. Chyba, że tak jak to w podstawce, Irrational zamiesza tak faktami i pomysłami, ze wszystko będzie możliwe.

Odnośnik do komentarza

- pierwsze kadry z traileru 'Burial at Sea: Episode 1" pokazują kalendarz na biurku Bookera z datą 31 Grudnia 1951 rok. Czyli 8 lat wcześniej niż wspomniane w newsie na off stronie: "Come back to Rapture in a story that brings Booker and Elizabeth to the underwater city on the eve of its fall from grace.". Wniosek jest taki, że 'eve' nie jest tu traktowane jako "dzień przed" a po prostu szeroko pojęte  'przed'

O tym momencie trailera piszesz? Ja tam widzę 1958. http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=tvSXDT1zF8k&t=13 Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ograłem z jakieś 1,5h i mimo ogromnego sentymentu do pierwszego Bioshock'a, mocno średnie to DLC. Jakoś tak w porównaniu do podstawki, ba nawet pierwszego Bioshock'a, sterylnie (tak wiem, że to przed upadkiem Rapture). Poza tym, chyba skąpili kasy na "level designer'ach". 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...