Skocz do zawartości

Mafia 2


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w 12 rozdziale i jestem zachwycony grą, żałuje ze dopiero teraz w nią zagrałem, dla mnie hicior (mniejszego kalibru niż tegoroczne kilery ale hit :thumbsup: ) Motyw z wiezieniem i zmianą pory roku wypas na plus udany dobry model jazdy i ostra brutalność, bardzo dobra jest również walka na pieści i misje większość to strzelanina TPP ale bardzo ostra i mocna, kilka smaczków i motywów z najlepszych filmów gang.

Historia REWELACJA! :) tak samo jak główny bohater i Joe!. Miasto ciekawe lecz nie ma w nim co robić:( po skończeniu historii po za jedynym ciekawym zajęciem: zbieraniem/oglądaniem dziewczyn z playboya ;)

 

czy wam gra również przycinała/stawała od czasu do czasu podczas jazdy na 1-2sek ???

Odnośnik do komentarza

Ja grałem na Xboxie, nie wiem jak jest z tą wersją na PS3 i nie było większych problemów. Czasem gra zgubiła klatki ale dało się przełknąć.

 

No grę raczej skończysz, bo niestety nie jest długa. Zostało tyle chapterów do końca, że spokojnie policzysz na palcach jednej dłoni i to pijanego drwala. :]

Odnośnik do komentarza

wybór oszałamiajacy, wiec puszczalem troche tego i owego, zalezy co wpadlo w ucho ;) generalnie juz na mp3 w pracy mam calego ost i moje ulubione to mambo italiano, chaw main, 900 miles, rock around the clock, let it snow itd ;) ogolnie wlasnie tego typu starociu slucham na codzien ;) ahhh no i benny goodman sing sing sing ... a jak juz cos wplasnie leci podczas misji to banan na twarzy non stop ;)

Edytowane przez mishka
Odnośnik do komentarza

Mały szok na naszym psstore pojawił się pierwszy dodatek do M2; Zdrada Jimmiego (ten ekskluzywny). Co dziwne za darmo heh, mam wielką prośbę mógłby ktoś go ściągnąć i sprawdzić czy działa z polską wersją Mafii 2?

 

Z góry dzięki.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mały szok na naszym psstore pojawił się pierwszy dodatek do M2; Zdrada Jimmiego (ten ekskluzywny). Co dziwne za darmo heh, mam wielką prośbę mógłby ktoś go ściągnąć i sprawdzić czy działa z polską wersją Mafii 2?

 

Z góry dzięki.

 

Tak, działa z polską wersją i tylko z nią. Myślałem, że Cenega odwinie taki sam cyrk jak z patchem do Fallouta 3, więc jestem w szoku. Mam nadzieje, że Jimmy Vendetta pojawi się w miarę szybko, a przy Joe's Adventure nie będzie opóźnień.

Odnośnik do komentarza

Mam właśnie pytanie co do tego dodatku bo nie śledziłem tematu. Rozumiem że jest to fabularny dodatek który opowiada historię PO głównej osi fabularnej Mafii?

Nie te dlc chyba nie ma nic wspólnego z fabułą.

Tam chodzi o wyrzynkę w stylu arcade. Dopiero trzecie dlc te które ma wyjść ma podłoże fabularne głównego wątku.

 

Btw bez przesady cenega łaski nie zrobiła. Ten dodatek powinien być 2 miechy temu w każdej kopii Mafii 2 więc... nadal są patałachami i oszustami. Zobaczymy jak sobie poradzą z następnymi dodatkami.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mam właśnie pytanie co do tego dodatku bo nie śledziłem tematu. Rozumiem że jest to fabularny dodatek który opowiada historię PO głównej osi fabularnej Mafii?

Nie te dlc chyba nie ma nic wspólnego z fabułą.

Tam chodzi o wyrzynkę w stylu arcade. Dopiero trzecie dlc te które ma wyjść ma podłoże fabularne głównego wątku.

 

Btw bez przesady cenega łaski nie zrobiła. Ten dodatek powinien być 2 miechy temu w każdej kopii Mafii 2 więc... nadal są patałachami i oszustami. Zobaczymy jak sobie poradzą z następnymi dodatkami.

 

Nie no jasne...wiesz taka mała ironia z mojej strony :P

 

Sam dodatek pewnie obadam dopiero w...a sam już nie wiem. Tyle nauki mam :/

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Mam właśnie pytanie co do tego dodatku bo nie śledziłem tematu. Rozumiem że jest to fabularny dodatek który opowiada historię PO głównej osi fabularnej Mafii?

 

Tak jak napisał Słupek, to taki typowy arcade do strzelania, totalnie odcięty od fabuły gry. Dopiero ten nadchodzący Joe's Adventure będzie powiązany z fabułą. Akcja ma mieć miejsce, kiedy

Vito siedział w pace, a Joe przerzucił się do pracy u Falcone'a, ale kto wie, może rozwiną też wątek z początku, kiedy Vito był na wojnie w Sycylii

 

Odnośnik do komentarza

Tak, działa z polską wersją i tylko z nią. Myślałem, że Cenega odwinie taki sam cyrk jak z patchem do Fallouta 3, więc jestem w szoku. Mam nadzieje, że Jimmy Vendetta pojawi się w miarę szybko, a przy Joe's Adventure nie będzie opóźnień.

 

 

Wychodzi na to, ze Cenega znow dala d***, co z kolekcjonerkami, ktore sa anglojezyczne? Uff dobrze, ze mozna bylo to obejsc i skorzystac z zagranicznego psstore'a(i cieszyc sie dodatkiem tydzien po premierze?).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...