Skocz do zawartości

Duke Nukem Forever


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

FUCK YEAH własnie doszedł za jakieś pół godziny wrażenia ;p

zdjcie0105s.jpg

 

Po 20 min grania nie stwierdziem roznic do do dema a pelnej wersjii zero zmian.

 

Wiec gra jest raczej dla fanow Duke'a bo poza tym paskiem ego ala COD to totalny oldschool graficzny i gameplajowy.

Fajna rzeczą jaka zauważyłem jest interakcja z praktycznie kazdym napotkamnym przedmiotem + teksty Duka no i klimat.

Reszta jest co najmniej z przed 4 lat.

A o tych straszliwie długich loadingach których nie skrocila nawet rownie dluga instalcja nie wspomne

W skrócie gra tylko dla fanow

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Mam grałem z 3 godziny i co mogę napisać.

 

Klimat starego Duke'a jest, interakcja z otoczeniem jest, teksty są w sumie jest bardzo dobrze.

Gra chodzi płynnie, widać jednak że szata graficzna jest dość stara, momentami aż prosi się aby w danym pomieszczeniu wsadzić klika detali więcej.

Nie wiem co z multi bo nie sprawdzałem. Denerwuje mnie brak możliwości zmiany sterowania padem. Z jakiś takich bugów to wychwyciłem jedynie czasami dziwnie atakujące nas świnie które wiszą nad naszymi głowami.

 

EDIT: Aha bym zapomniał, gra jest trudna! I o to chodzi! :)

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dno, wodorosty i sto metrów mułu. :( Nie wiem gdzie wy widzicie "starego Duke'a". Jestem w kasynie i zwyczajnie odechciewa mi się grać.

 

Debilne dialogi z NPC, pasek energii, który się sam odnawia, co chwilę jakieś skretyniałe mini-gry, co krok długie loadingi i grafika z poprzedniej generacji. Nawet muzyki nie ma takiej jaka powinna być. Dobrze, że jest w MP3 to sobie chociaż podmienię.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/duke-nukem-forever/critic-reviews

 

haha, to ladnie

 

Ja tam od razu wiedzialem, ze nowy Dune Nukem bedzie sredniakiem, conajwyzej gra dobra, co nie raz wypisywalem w komentarzach pod newsami na ppe. Wowczas zostawalem minusowany i wyszydzany przez graczy, ktorzy twierdzili, ze nie liczy sie grafika a klimat i zarty ksiecia. Ciekawe czy teraz pojda oni do sklepu kupic tego przecietniaka za 200 zl. Tak tak, ciekawe czy ponad gameplay rozbawia was tanie zagrywki z wibratorami, laniem w kibel, cyckami i innymi porazkami tej gry. Ja jej nawet nie dotkne, to pewne!

  • Minusik 9
Odnośnik do komentarza
Ale wrzut na Master Czifa był :D :D

 

Mocny, ale z drugiej strony czemu Duke gra na X360? Jak to przeszło przez kontrolę jakości (mnie to lotto, ale w umowie z deweloperami z tego co kojarzę jest zakaz promocji platform konkurencji)?

 

Tak tak, ciekawe czy ponad gameplay rozbawia was tanie zagrywki z wibratorami, laniem w kibel, cyckami i innymi porazkami tej gry. Ja jej nawet nie dotkne, to pewne!

 

Kiedyś mnie bawiło (przednio, przy Duke Nukem 3D), ale dziś... żałosne i prymitywne.

 

Taki sam los spotka American Mcgee, zobaczycie.

 

Nie kracz. :/

Odnośnik do komentarza

A możecie napisać w spoilerze co to za wrzut na MC?

 

Z tym nocnikiem?

 

 

Dzisiaj ograłem drugi raz demo i trochę żałuję, że anulowałem pre order.

Tym bardziej, że 50% poszło mi się walić ;/

 

Btw do tych co skończyli ile Wam zajęło i na jakiem poziomie trudności?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A możecie napisać w spoilerze co to za wrzut na MC?

 

Z tym nocnikiem?

 

 

Dzisiaj ograłem drugi raz demo i trochę żałuję, że anulowałem pre order.

Tym bardziej, że 50% poszło mi się walić ;/

 

Btw do tych co skończyli ile Wam zajęło i na jakiem poziomie trudności?

 

 

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Sad face to jest to..., ze ta gra za bardzo sciaga gameplay, ktory wlasnie zrzyna troche z tej serii.

DN byl swietnym shooterem na PieCa, a tera to bida na nim, widac ze zrobiony zostal pod konsole.

Ja pogralem juz troche i sie nudze miejscami. Grafika jest jaka jest, nic mi nie przeszkadza - ale za malo Duke'a w Duke'u mam troche takie wrazenie... za malo siekania za duzo zwiedzania.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze oceny

 

- Joystiq – 2/5

- GIGA.de - 59%

- The Guardian – 2/5,

- AusGamers – 5/10

- GamesVillage.it – 8,3/10

- PC Gamer – 80%

- Videogamerzone.de – 77/100

- pcgames.de - 81%

- gamesaktuell.de - 8/10

- gamestar.de - 68%

 

Średnia 54% :teehee:

 

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/duke-nukem-forever/critic-reviews

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Pograłem trochę u braciaka w nowego księcia i... nie wiem jak to ująć. duzy minus to grafika, nie wierzyłem w to co widze na tv. a z drugiej strony duke walacy soczystymi tekstami. nie moge obiektywnie ocenic gry przez pryzmat spędzonego dzieciństwa z tym Panem, (wychowaj swoje dziecko zanim zrobią to obcy hehheheheh) gdyby nie duke to by gra była na 5-6/10 (normalnie prosze dodać +2/+1 do oceny. Gra (sam gameplay) ogólnie jest imo kaszaną duke i kiblowy humor ratuje ją do rangi "sredniaka" takie moje zdanie. kupie moze jak stanieje, no i nie spotkałem sie z tak szybkim nabijaniu trofek :blink: w ciagu 30 minut gry miałem juz 12% (8 czy 9 trofek)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...