Skocz do zawartości

Duke Nukem Forever


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na pewno zagram w Duke'a. Naczytałem się wiele pozytywnych opinii i zapewnień, że gra śmieszy tekstami, to jestem zdecydowany. Mam tylko pytanie, czy gra będzie miała polskie napisy do gry (bo dubbingu na pewno nie, inaczej już dawno by o tym trąbiono) ? Bo chodzi o to, że angielski znam dobrze, zdawałem teraz na rozszerzonym na maturze, ale jednak nie znam całego słownictwa, co mi często utrudnia zrozumienie dow(pipi)ów.

Odnośnik do komentarza

Będą polskie napisy i ja mam z kolei dylemat czy brać u nas. Bo grę wydaje cenega na dodatek ją tłumaczy - I have a bad feeling about this...

 

:confused:

 

Jak można sobie odmówić gry w której wrzuca się na Halo/MC ;]

 

Zgadza się, w zapowiedzi z Extreme'a dobre to było.

 

Duke'a pewnie sprawdzę z czasem, zobaczę najpierw jak się gra przyjmie, ale teraz zdecydowanym priorytetem jest LA Noire, a później Shadows of the Damned.

Odnośnik do komentarza

A co takiego pisali w PSX, co chwalili? Też se chyba walnę preordera, co prawda na PC, ale to nie ważne:)

 

SoQ grał opisywał chyba sam początek gry.

 

No co przede wszystkim non toper wspominał o humorze, o bossach, o zróżnicowanym gameplayu. O tym, że to fps pełną gębą w starym stylu, że oprócz strzelania znajdą się sekcje platformowe, trochę skakania a także pełno urozmaiceń. Pisał, że będzie trochę myślenia - główkowania ale najbardziej co mi się spodobało. To podobno duża interakcja z otoczeniem, przedmiotami (na miłość boską jak tego mi brakuje w obecnych grach).

 

Został mile zaskoczony, porównał Duka do dojrzewającego dobrego wina ;].

 

"DNF będzie zbawicielską odskocznią od podobnych jak dwie krople wody wojennych fps-ów."

"Przygotujcie się na klimatyczną, jajcarską i okraszoną niewybrednymi dow(pipi)ami jazdę bez trzymanki."

 

Dorzucić do tego rzekome zapewnienia twórców, że gra ma starczyć na 16-18 godzin.

Wchodzę w to... tym bardziej, że pewnie wyrwę Duke w promocji "50%" ;]

 

@Zwyrol

 

Nooo jeszcze Shadow of Damned zapomniałem, zaczyna się... wysyp.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Będą polskie napisy i ja mam z kolei dylemat czy brać u nas. Bo grę wydaje cenega na dodatek ją tłumaczy - I have a bad feeling about this...

 

Nie no owszem, Cenega robi słabe spolszczenia, ale ta gra zapowiada się na mega hit, więc może Cenedze nie zechce się odwalić kity roku?

 

No co przede wszystkim non toper wspominał o humorze, o bossach, o zróżnicowanym gameplayu. O tym, że to fps pełną gębą w starym stylu, że oprócz strzelania znajdą się sekcje platformowe, trochę skakania a także pełno urozmaiceń. Pisał, że będzie trochę myślenia - główkowania ale najbardziej co mi się spodobało. To podobno duża interakcja z otoczeniem, przedmiotami (na miłość boską jak tego mi brakuje w obecnych grach).

 

Hehe, a mnie najbardziej napełniło optymizmem te występowanie platformowych sekcji. Coraz mniej platformerów dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza

Będą polskie napisy i ja mam z kolei dylemat czy brać u nas. Bo grę wydaje cenega na dodatek ją tłumaczy - I have a bad feeling about this...

 

Nie no owszem, Cenega robi słabe spolszczenia, ale ta gra zapowiada się na mega hit, więc może Cenedze nie zechce się odwalić kity roku?

 

No właśnie sprostowanie wbrew temu co pisali i podają sklepy nie wiadomo czy będzie tłumaczenie (yupiii):

Możemy tylko powiedzieć, że na dziś w oficjalnym planie wydawniczym Cenega Duke jest w wersji 3xA i na PC i na konsole:

 

http://cenega.pl/pla...r/keywords/duke

 

Przy okazji w zeszłym tygodniu wysłali mi kod do zarejestrowania na stronie Duka. Po założeniu konta, wklepaniu kodu dostajemy parę bonusów: tapety, screeny, mp3, arty a jedną z opcji jest demo. Tylko na razie niedostępne z tego czytałem w maju mają je wypuścić zarówno dla pre orderowców jak i dla tych co mają Borderlands GOTY (nie mam pojęcia czy też przez jakiś kod na maila czy przez ten voucher).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Będą polskie napisy i ja mam z kolei dylemat czy brać u nas. Bo grę wydaje cenega na dodatek ją tłumaczy - I have a bad feeling about this...

 

Nie no owszem, Cenega robi słabe spolszczenia, ale ta gra zapowiada się na mega hit, więc może Cenedze nie zechce się odwalić kity roku?

 

No właśnie sprostowanie wbrew temu co pisali i podają sklepy nie wiadomo czy będzie tłumaczenie (yupiii):

Możemy tylko powiedzieć, że na dziś w oficjalnym planie wydawniczym Cenega Duke jest w wersji 3xA i na PC i na konsole:

 

http://cenega.pl/pla...r/keywords/duke

 

Przy okazji w zeszłym tygodniu wysłali mi kod do zarejestrowania na stronie Duka. Po założeniu konta, wklepaniu kodu dostajemy parę bonusów: tapety, screeny, mp3, arty a jedną z opcji jest demo. Tylko na razie niedostępne z tego czytałem w maju mają je wypuścić zarówno dla pre orderowców jak i dla tych co mają Borderlands GOTY (nie mam pojęcia czy też przez jakiś kod na maila czy przez ten voucher).

 

 

W jaki sposób zdobyć taki kodzik?:>

Odnośnik do komentarza

Można wygrać pas Duka (pas WTF PAS ;p):

 

Po zamówieniu Duka w sklepie Muve możemy wysłać maila (duke@muve.pl) przekonując ich, czemu to właśnie do nas powinien należeć jeden z "wyjątkowych pasów" :turned:

 

Haha ;]

 

Edit:

 

Tak wygląda pas i dokładny opis konkursu:

 

http://muve.pl/playstation-3/strzelaniny/duke-nukem-forever-ps3-dostep-do-dema-gry/1120#opis-szczegolowy

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...