Skocz do zawartości

Duke Nukem Forever


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo
Gearbox nie robi gry od początku, przejęli to co było i po prostu dokończyli. Ale ja i tak czekam na Księcia :D

"Dokończyli"? Czas dokonany? Czy mnie coś ominęło, czy jak.... ? O.o

 

Tak, gra jest zrobiona i teraz ją szlifują. Wyjdzie w 2011.

Odnośnik do komentarza

Całe moje dzieciństwo grałem w gry typu :Wolfenstein, Doom, Quake, Blood i najlepszy kultowy produkt - DUKE NUKEM 3D.

Jeśli przeniosą niepowtarzalny klimat i przewspaniały idealnie tonowany czarny humor to bedzie HIT.

Dla mnie wskrzeszenie takiego tytułu jest jak skok o tyczce na rekord świata.

Oby im wyszło :)

Odnośnik do komentarza

Przypomniał mi się zawalisty tekst Ksieciunia ''Eat Shit and die'':D

Normalnie zwalił mnie ten news , wchodząc do tematu myślałem że jakiś 13 latek założył temat bo przeczytał jakąś plotkę. Czytam i od razu banan mi wskoczył na twarz...cos co myślałem , że nigdy nie wyjdzie jest już niemal na wyciągnięcie ręki.

2011 rok będzie S-Y-T-Y jeśli chodzi o produkcje ''Must Have'' :yes:

Odnośnik do komentarza

Dosłownie w czwartek rano czytałem na stronie 2k o wielkiej niespodziance/rewelacji którą chcą ujawnić. Mówię sobie taaa pewnie chodzi o dlc do Mafii 2 (a raczej perfidnie wycięty kawałek z gry) ale ten news rozbił mnie drobne. Tego się nie spodziewałem bo szczerze mówiąc kto się tego spodziewał? ;]

 

Powrót Księcia haha teraz to jest KRÓL.

No nie mogę ze szczęścia kompletnie mam gdzieś czy gra będzie średnia, dobra, co pokaże jak będzie wyglądać co zaoferuje (choć jestem spokojny o poziom tej produkcji).

 

Kupię Duke z trzech względów a w zasadzie dwóch. Po pierwsze bo to żywa legenda gra jak i sam Duke chyba jedyna postać którą mogę postawić obok Kratosa.

Po drugie dla tekstów Duka.

 

Reszta to dodatek.

 

A jeszcze niedawno myślałem, że fajnie chociaż jakby wrzucili na psstore DN: Time to Kill uwielbiałem tą część.

Ale teraz już nie muszą.

 

Hail to the king baby.

Odnośnik do komentarza

Dosłownie w czwartek rano czytałem na stronie 2k o wielkiej niespodziance/rewelacji którą chcą ujawnić. Mówię sobie taaa pewnie chodzi o dlc do Mafii 2 (a raczej perfidnie wycięty kawałek z gry) ale ten news rozbił mnie drobne. Tego się nie spodziewałem bo szczerze mówiąc kto się tego spodziewał? ;]

 

Powrót Księcia haha teraz to jest KRÓL.

No nie mogę ze szczęścia kompletnie mam gdzieś czy gra będzie średnia, dobra, co pokaże jak będzie wyglądać co zaoferuje (choć jestem spokojny o poziom tej produkcji).

 

Kupię Duke z trzech względów a w zasadzie dwóch. Po pierwsze bo to żywa legenda gra jak i sam Duke chyba jedyna postać którą mogę postawić obok Kratosa.

Po drugie dla tekstów Duka.

 

Reszta to dodatek.

 

A jeszcze niedawno myślałem, że fajnie chociaż jakby wrzucili na psstore DN: Time to Kill uwielbiałem tą część.

Ale teraz już nie muszą.

 

Hail to the king baby.

 

Wpis.

 

 

Wiedziałem, że prędzej czy później ktoś zechce położyć łapska na tym gwarantującym rozgłos tytule i w końcu go wydać. ;)

Odnośnik do komentarza

Jakiś rok czy 2 lata temu nie pamiętam jak wyszło oficjalne info, że gra jednak nie wyjdzie w sieci pojawił się filmik z tech dema. I jakieś screeny, arty jak dla mnie wyglądało do dobrze na tyle dobrze żeby zagrać.

Zresztą pewnie nadal na yt czy gdzieś jest dostępny ten filmik można obejrzeć.

 

Duke, teksty Duke, cycki, skopanie dupska świniakom i wyszczanie się kiblu + spuszczenie wody. Czy to może nie wypalić ;].

 

Duke jest jak Sly albo Arnie dla kina - nigdy się nie zestarzeje ;p.

 

Ja to bardziej martwię się o wersję na Ps3 = 2k ;/.

Odnośnik do komentarza

IMO i tak oddanie licencji komuś innemu było jedynym wyjściem, jeśli miał się kiedykolwiek Duke ukazać. Nawet jeśli ta część nie wypali, to jest szansa że ktoś jeszcze odkupi licencje i wyjdzie dobra gra. Wierzę jednak, że licencja sprzeda tą grę. Ludzie mają ogromny sentyment do tego bohatera, mimo że nie było żadnego FPS-a od dawna, to ludzie wciąż go pamiętają. To taki fenomen ;)

 

Ta gra może być naprawdę z jajem, a w dobie smutnych FPS-ów, ten może trafić na podatny grunt. Taki charyzmatyczny, staroszkolny one man army, który sr.a do urwanych czerepów swoich wrogów, to jest to ;) Btw. ciekawe jak cenzorzy zareagują i jak będzie "obcięty" Duke :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...