Skocz do zawartości

Duke Nukem Forever


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze oceny

 

- Joystiq – 2/5

- GIGA.de - 59%

- The Guardian – 2/5,

- AusGamers – 5/10

- GamesVillage.it – 8,3/10

- PC Gamer – 80%

- Videogamerzone.de – 77/100

- pcgames.de - 81%

- gamesaktuell.de - 8/10

- gamestar.de - 68%

 

Średnia 54% :teehee:

 

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/duke-nukem-forever/critic-reviews

Eurogamer 3/10

XD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A teraz najlepsze:

 

Książę zbierający niskie oceny, zepchnął w UK z pierwszego miejsca L.A. Noire jeżeli chodzi o sprzedaż. Wskoczył na pierwsze miejsce a dla porównania Infamous 2 jest dopiero na 4 miejscu... za Zumba Fitness...

 

[*]

 

http://www.joystiq.com/2011/06/13/duke-nukem-forever-is-all-outta-bubblegum-for-uk-charts/

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Gdyby to wyszło pod innym tytułem, nikt by tego crapa nie kupił, a tak marka i długoletnie oczekiwanie robi swoje.

 

Crapa? Gra zacofana o 10 lat właśnie ale dla mnie np jest zajebista. Teksty djuka i dżołki są przednie a gameplay rodem z Duke Nukem 3d sprawia,że łezka mi się w oku kręci. Co z tego,że crap jeśli to fajny crap?

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No to po polsku.

 

Gra jest crapem bo grafika, bo wykonanie, bo sprawy techniczne.

 

Gra jest fajna bo to djuk i wsio co z tym związane.

 

 

Nigdzie nie napisałem,że gra jest zła, ona jest...wiem, tandetą(dobre słowo) ale jednocześnie owa tandetność nadaje jej właśnie uroku. Prościej nie mogę i pozdrawiam hejterów.

Odnośnik do komentarza

No to po polsku.

 

Gra jest crapem bo grafika, bo wykonanie, bo sprawy techniczne.

 

Gra jest fajna bo to djuk i wsio co z tym związane.

 

 

Nigdzie nie napisałem,że gra jest zła, ona jest...wiem, tandetą(dobre słowo) ale jednocześnie owa tandetność nadaje jej właśnie uroku. Prościej nie mogę i pozdrawiam hejterów.

Nie prościej napisać: "Gra jest beznadziejna, ale ma swój urok"?

Odnośnik do komentarza

W sumie ta, przemęczony jestem :potter:

 

Swoją drogą skończyłem w końcu i powiem tak:

 

+ Duke

+ humor

+ nawiązania do innych gier

+ intro

 

- LOADINGI, JESUS TO JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE

- grafika, strasznie rwie ekran momentami i jest nierówna

- zły design leveli miejscami(nie zlicze ile razy zginąłem pod rząd na normalu w kilku miejsach, frustracja straszna zwłaszcza,że trzeba czekać z minutę po każdym zgonie bo lol loadingi)

 

Jakby nie było djuka dałbym 4-5/10, a że duke jest i wsio wynagradza nadając grze uroku mogę spokojnie dać 7/10. Jeśli ktoś chce oszczędzić sobie irytacji miejscami proponuję przejść za pierwszym razem na easy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że loadingi w większości gier na obecne generacje konsol to mocne nieporozumienie. Nośnik BR daje szerokie pole do popisu nie tylko w kwestii pojemności - jak w tak wielu pozycjach można spartaczyć czas wgrywania się gry?

 

Plyty B.R maja bardzo wolny odczyt X2

 

Pisalem ogolnie o odczytywaniu wolnym plyt b.r.a nie loadingow w grach.

Odnośnik do komentarza
Plyty B.R maja bardzo wolny odczyt X2

 

Płyty Blu-Ray niczego nie odczytują. ;)

Napęd w PS3 ma z tego co kojarzę x4 (ale może źle kojarzę, nie chce mi się szukać), czyli jakieś 20MB na sekundę. W porównaniu z odkurzaczem w X360 mało. ;]

 

Oczywiście to wina dewelopera (geez, przecież Duke cache'uje prawie 4GB na HDD, prawie tyle co cała gra!).

 

 

Skończyłem tego crapa. Dla mnie w porywach 4/10, a jestem fanem DN3D. Najbardziej dobijają pół minutowe loadingi, niby nie dużo, można nawet powiedzieć że trudno gdyby nie były to loadingi po np. śmierci Duke'a. Obróciłbym tą grę na najwyższym poziomie trudności... ale przy tych loadingach to kompletnie nie ma sensu. Pierwsze lokacje są beznadziejne i potrafią skutecznie odrzucić. Masa błędów w kolizjach, dupny model jazdy, antyczne animacje, tekstury i modele jeszcze starsze. Muzyka bez wyrazu, ot zwyczajne brzdęki. Jedyny plus to puzle (że są...), sporo oldschoolowego skakania, zbieranie pierdół (tych wzrostu do ego).

 

Zaglitchowane dwa trofea. Blokada kopiowania na save'ie.

Odnośnik do komentarza

Gra średnia, graficznie tragiczna. Lecz muzyka + humor = to czego nie ma w grach ostatnio.

Jak na 12latka to średnio, liczyłem coś na miarę Half-Life2

 

Co prawda jestem w trakcie grania, ale jest dobrze... Gra warta 150PLN nie więcej...

 

to i tak wysoko ja cenisz, jak dla mnie allegro max 40zl i moooze bym kupil (gdybym oczywiscie nie mial stycznosci z ta pozycja)

Odnośnik do komentarza

 

- LOADINGI, JESUS TO JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE

- grafika, strasznie rwie ekran momentami i jest nierówna

- zły design leveli miejscami(nie zlicze ile razy zginąłem pod rząd na normalu w kilku miejsach, frustracja straszna zwłaszcza,że trzeba czekać z minutę po każdym zgonie bo lol loadingi)

 

Jakby nie było djuka dałbym 4-5/10, a że duke jest i wsio wynagradza nadając grze uroku mogę spokojnie dać 7/10. Jeśli ktoś chce oszczędzić sobie irytacji miejscami proponuję przejść za pierwszym razem na easy.

 

W sumie dobrze że jada ją w recenzjach (Polygamia 1/5...), skoro nie byli na tyle ambitni aby gra nie zawiodła technicznie, idąc po najmniejszej lini oporu opierając sie tylko na sprawdzonej już marce.Gearbox to dziady, pewnie cieszą się zarobionej kasy i z tego jak wielu fanów pod tym względem zostało wyr.uchanych bez mydła.

Edytowane przez Bushisan
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Problemem w przypadku tej pozycji, jest fakt, iż co poniektórzy gracze czekali nań bite 14 lat. Wyszło jak wyszło.

Grafika nie ma startu do takich pozycji jak Crysis 2, czy Kz3. Jest niezwykle staroszkolnie (to akurat minusem nie musi być). Humor na plus - wiadoma sprawa. Kilka akcji, jak i niektóre elementy całego mechanizmu są niezłe, ale to wciąż nie to. Wyszedł poprawny przedstawiciel gatunku FPS, dodatkowo z taką, a nie inną szatą graficzną, nic więcej.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem demo i wiem, że gry nie kupie nawet za 50zł - a pomyśleć, że z miesiąc temu byłem o krok od zamówienia pre ordera.

 

Jedynym jej plusem jest główny bohater. Już nawet nie chodzi o grafikę - która jest brzydka jak noc i tnie, ale czasami potrafiła być w demie akceptowalna (kopalnia) - ale o ogólną słabość tej pozycji w każdym aspekcie. Demo chciałem skończyć i skończyłem, ale pod jego koniec czułem się jakbym grał za kare :D No i rzeczywiście normal w tej grze to w obecnych standardach hard ;]

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza
Gearbox to dziady, pewnie cieszą się zarobionej kasy i z tego jak wielu fanów pod tym względem zostało wyr.uchanych bez mydła.

 

Raczej skłaniałbym się ku teorii, że dostali Duke'a po 3DRealms z misją "wydać na wczoraj", nie mając ani czasu, ani ochoty na pracę nad tym tytułem. W końcu o ile się nie mylę, pracują nad Obcymi.

 

Tak czy siak ta gra to dno pod każdym względem. Każdym. Powinni ją na PSS puścić za nie więcej niż 5 dych...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...