Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

Na PPE ludzie jak zawsze robią wiochę. Zapowiada się naprawdę soczysty dodatek, który ostro może przedłużyć grywalność, a ci narzekają... graby opadają. Pewnie najlepiej, żeby wszystko było za darmo. Vergil oczywiście kosi nieziemsko.

Ale to jest za darmo, napisane jest na poprzedniej stronie.

Odnośnik do komentarza

Pogralem troche w demko i jestem milo zaskoczony. Wprawdzie cholernie brakuje 60 klatek (trzeba czekac na wersje PC) ale system walki nie jest tragiczny jak to mialo miejsce w poprzednich grach Ninja Theory, co wiecej, wydaje sie naprawde dobry i po raz pierwszy w grze tego studia nie ma nieszczesnego laga w sterowaniu :) Design, grafika, lokacje,ogolnie calosciowo zapowiada sie na naprawde solidny produkt. Nie bedzie to co prawda slasher na miare poprzednich dwoch czesci, ale po moim poczatkowym hejcie milo jest sie pozytywnie rozczarowac.

 

A tak przy okazji:

 

Sage Meyers (the actress playing Kat) doing cosplay

 

78264_434843196575711_1828681698_o.jpg

615483_434843699908994_528630644_o.jpg

DmC-Kat-Sage-Mears-Wings-Wide.jpg

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ja od początku czekam. Nie mogę pojąć tej emo mani na tego Dante. Moim zdaniem normalny, bardziej drażni wygląd Vergila. Ci co piszą, ze emoDante, albo są zamulonymi typami z mięśniem piwnym, albo sam nie wiem co. Idąc takim tokiem myślenia, stary Dante był znacznie bardziej spedalony. Chyba jednak wolę wersje emo, niż siwego pedała w czerwonym kubraczku.Uwielbiam stare części, ich design, ale ta mnie jara od początku. Mroczniejsza się wydaje.

Jedyne co mnie martwiło, to te marne 30fps. Na szczęście będzie wersja PC na której 60+ fps nie powinno być problemem. Dla mnie najważniejsze, żeby nie spitolili systemu walki, bo system walki w takim DMC3 był powodem, czemu GOW przeszedłem 1-2 razy, a DMC nie jestem w stanie policzyć nawet ;p

 

Podzielam podejście Karasa. Ludzie, więcej dystansu.

Edytowane przez Metal
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest już Demo na PS3 na USA PSS - 1318MB więc już każdy może sprawdzić czy warto czy nie.

 

E: Z USA ale PL wersja językowa - napisy :)

 

Gra jak na razie po demku in plus - bronie białe bardzo dobre i czuć ich moc - szczególnie Arbiter'a :) Jedynie Ebony & Ivoru takie jakieś kapiszonowate i za bardzo nie czuje się ich mocy. Dopiero po naładowaniu mają fajny odrzut i odgłos.

Wygląd Dante -na pewno będzie budził kontrowersje i albo będzie się podobał albo nie - imo kwestia gustu.

Ale za to design przeciwników w demku jak najbardziej pozytywnie. Ciekawie zaprojektowani z fajnym uzbrojeniem. Otoczenie to kwestia gustu - liczę w późniejszej części gry na jakiś zamek. Ciekawe efekty np. pokazujące się napisy Kill Dante etc. no i ala negatyw w Demonicznej formie.

System walki hmm chyba za mało grałem i wstrzymam się do pełnej wersji - płynnie można się przełączać i robić efektowne serie ciosów z tym co jest - ewidentnie nastawiony na widowiskowość.

Z tym co pokazali na bank wezmę na premierę.

Edytowane przez Kyo
etc. :)
Odnośnik do komentarza

przy piatej generacji jak ostatnie ci*ki bedziecie narzekac juz nie na cale stroje, tylkoo na kolor butow czy na klamre paska... ja pierdziu! zastanawiam sie kto jest bardziej spedalonym emo: Dante czy Wy, ktorzy nad rozpie*dol przedkladacie kolor ciuszkow; stado Jacykowow.

 

dzis sprawdze. na pewno na ciuszki narzekac nie bede. gra zapowiada sie obiecujaco, bez wzgledu na to, czy Dantego interesuja panie czy panowie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale to nie bylo nic osobistego, jesli tak zbrzmiało, to przepraszam...

 

chodziło mi o to, że gdzie nie widzę czegoś o DMC, to nie ma dyskusji o tym jak wygląda gameplay, a jak wygląda sam Dante; simsy ludzie chcą zrobić z gry... czy gdyby Kratos miał kwiatek w d...e to GoW byłby gorszą grą? od przebieranek są simsy, a tutaj ma się liczyć rozpierdziel...

narzekać, narzekać, narzekać... za rok Drake w uncharted będzie miał mało męską fryzurę, komandosi w CoD będą za mało przypakowani, a Mario będzie miał za krótkie wąsy - naprawdę o to chodzi teraz w grach? jeśli tak, to przepraszam, widocznie się nie znam;

Odnośnik do komentarza

No z tego co pamiętam to Kratos miał różne fatałaszki - najbardziej mi utkwiło w pamięci jak można było go przebrać za rybę, krowę i kucharza xD

 

Imo kwestia podejścia - jak ktoś się na stawia że bo emo i do dupy to tylko to będzie widział w całej grze. Mnie bardziej ciekawi desing świata, przeciwnicy i system walki - Dante i tak 90% czasu oglądamy "od tyłu" więc mi to akurat wisi...

 

BTW: Późno wczoraj grałem ale czy mi się tylko zdaje czy system walki trochę przypomina ten z Heavenly Sword?

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Mnie z początku nie spodobał się nowy Dante, ale się przyzwyczaiłem. Jak patrzę na filmiki to nawet mi się podoba jego wygląd, pasuje do kolorowych lokacji. Do Vergila też trzeba się będzie przyzwyczaić. Czekam na to demo niecierpliwie. Ciekawi mnie system walki i kwestie techniczne, jak to będzie działać na PS3. Zasadniczo jestem dobrej myśli i myślę że gra będzie hitem stycznia. Lubię gry od Ninja Theory i mam do nich zaufanie.

 

Kyo: jak masz jakieś konto na PSS USA to można już od wczoraj pobierać demo. Na Marketplace też już jest od wczoraj dostępne. Wyżej dałem o tym info.

 

Drogi panie Kyo. Czytam przeważnie poprzednie posty i zwróciłem uwagę na ten o demie w USA. Ale mam polskie konto i nie chce mi się zakładać innego. Mam dość kombinowania z kontami po przygodach z X360 w erze przed polskim Live. Poczekam cierpliwie na demo z naszego PSS. Na Xboxie nie mam Golda.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

demko super - począwszy od systemu walki po grafikę i lokalizację (genialne teskty z przekleństwami)

 

ojjj ale mam dylemat na następny rok jakiego slahera wybrać....DmC czy Rising......

 

Po tym co było dane mi zobaczyć i ograć na GC to zdecydowanie Devil, MGS przy nim wypadł dość blado.....no ale znając życie i tak go kupię ;]

A DMC kozak pisałem to już wcześniej :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem w to demko, wygląd Dane ssie ale to wszyscy wiedzą. Grafika ok, design całkiem całkiem choć jak dla mnie zbyt kolorowo. System walki chyba będzie udany,brakuje mi strasznie przycisku lockowania na konkretnym przeciwniku (albo go nie znalazłem), liczę na ciosy z poprzednich DMC bo troszkę mi brakuje niektórych akcji z mieczem. Fps'y cóż 60klatek nie ma co jest irytujące zważywszy na fakt, że jest to slasher i coś próbujące być nowym Devil May Cry. No ale zachciało się im Unreal Engine to takie są tego skutki, oby tylko w full wersji obeszło się bez slide show i doczytywania tekstur przed oczami...

Grałem na 3 poziomie trudności (Nephilim czy jak to tam się zwie) i trudne to nie było, lipa jak nie wiem co bo jak ten cały Sons of Sparda ma być najwyższy to niezła padaka. Pewnie trudność zmniejszyli by współczesne dzieciaki chwaliły się potem w gimnazjum jakie to oni nie czeszą oceny w DMC XD

Co poza tym z migawek filmika prezentującego dalsze etapy wyłapałem pare nijakich industrialnych lokacji, loadingi mogłyby być krótsze, no i sama muzyka to tak pół na pół w etapie w mieście jest ok ale już przy walce z tym bossem larwą to już dubstepowa padaka,nic tylko udać się do opcji i music na low vol.No ale dubshit na topie więc i też musieli to władować...

Cóż może będzie z tego jakiś dobry slasher ale jeśli chodzi o najlepszy slasher tej generacji to do Bayonetty nie ma co startować.

Kupić może i kupię ale jak mocno stanieje.

Odnośnik do komentarza

demko super - począwszy od systemu walki po grafikę i lokalizację (genialne teskty z przekleństwami)

 

ojjj ale mam dylemat na następny rok jakiego slahera wybrać....DmC czy Rising......

 

Po tym co było dane mi zobaczyć i ograć na GC to zdecydowanie Devil, MGS przy nim wypadł dość blado.....no ale znając życie i tak go kupię ;]

A DMC kozak pisałem to już wcześniej :)

 

Soul, nie chce mi się wierzyć, że ten nowy "DmC" naprawdę Ci się podoba. Owszem, widoczki są nawet fajne ale co z tego jak mięso tej gry (system walki) to marne popłuczyny, którym bliżej do Gow of War niż do Devil May Cry.

Odnośnik do komentarza

Słuchaj póki co gra mi leży, fakt jest łatwo ( po takim NG na HC to tu jest sielanka) ciężko ocenić książkę po okładce, zobaczymy jak to będzie jak wyjdzie full

Po za tym po NG3 człowiek na coś czeka nowego i jak by nie było DMC zapowiada się póki co konkretnie.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...