Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

Style muszą być, przecież bez nich będzie duży krok wstecz. Fajnie wygląda ta lokacja, na plus design przeciwników ale cały czas brakuje mi tutaj łapy Nero, która miała powera, a ten mieczyk (kosa?) nie bardzo. Czekam aż pokażą jakąś walkę z bossem i mam nadzieję, że nie zabraknie wykończeń w stylu GOW, anie tylko skrócenie paska i oglądanie scenki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nie wiem po co spina o wygląd Dantego. Raz, że chwilami się zmienia jak wiele osób zauważyło na białowłosego. Może jakaś forma devil trigger. Ktoś coś pisał, że ma być wersja angel/devil, więc imo to byłaby wersja angel :) . Poza tym nie oszukujmy się, jak w każdym DMC na pewno będą do odblokowania inne modele postaci po przejściu, w tym wersje z poprzednich części :)

 

Mnie martwi głównie ten UE3. Jak nie będzie 60fps, to mam nadzieję na wersje PC, w której 100fps nie byłoby problemem raczej.

Edytowane przez Metal
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Okropny ten nowy Dante, chyba wolałabym mimo wszystko kontynuację czwórki albo jakiś prequel całości. Bo rozumiem, że ta nowa część nie jest powiązana w żaden logiczny sposób z poprzednimi?

 

Z tego co oficjalnie wiadomo to nie ma nic wspólnego.

 

Szkoda. Na jednym z trailerów widać jak Dante przemienia się w demona, więc dobrze, że chociaż ten element zostanie. Może zrobią z tego jakąś poboczną część, a w kolejnej odsłonie wrócą do kontynuowania właściwego wątku. Fabuła w Devil May Cry nigdy nie była jakaś odkrywcza, ale w kolejnych częściach fajnie się zazębiała.

Edytowane przez Miscast
Odnośnik do komentarza

Ja bym chętnie zobaczył prequel całej tej historii, czyli losy samego Spardy, gdy się obrócił przeciw swoim.

 

Faktycznie, fajnie byłoby poznać całą genezę konfliktu Spardy z Mundusem (z tego co pamiętam, to z nim właśnie walczył), uczestniczyć przy narodzinach Dantego i Vergila itd. W jedynce można było wprawdzie grać Spardą, ale to chyba była jakaś postać bonusowa.

Odnośnik do komentarza

Gdzieś czytałem , ze premiera została zaplanowana na 7 lipca.

Tak czy inaczej wydaje mi sie , że gra będzie lepsza niz na początku większość zakładała. Widac , ze mamy do dyspozycji multum kombosów , grafika jest odpowiednio podkrecona względem pokazów z 2011 roku , natomiast muza Combichristu idealnie pasuje do tego co sie dzieje na ekranie :good2:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...