Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Premiera 15 stycznia 2013 (X360, PS3), wersja na PC bedzie dostepna pozniej (jedyna platforma na ktorej bedzie 60 klatek :P).

 

Bedzie polska wersja jezykowa (napisy):

 

DmC Devil May Cry, the next installment in the multi-million unit selling franchise, will release for PlayStation 3 and Xbox 360 on January 15, 2013 in North America and Europe. In addition, PC gamers will also be able to experience the title with a Windows PC version whose development is well underway and scheduled for release later in 2013.

 

Developed by critically acclaimed Cambridge based developer Ninja Theory in close collaboration with Capcom, DmC Devil May Cry details Dante’s early years set against a contemporary backdrop. While retaining the stylish action, fluid combat and self-assured protagonist that have defined the iconic series, DmC Devil May Cry injects a more brutal and visceral edge to the franchise.

 

DmC Devil May Cry will be fully localized with voice talent in English, French, German, Spanish and Italian and in addition, Polish, Dutch, Russian, and Brazilian Portuguese languages will be supported with localized text.

 

DmC Devil May Cry will be one of Capcom’s featured titles at its E3 booth (#1047 South Hall)

 

For more information and assets for DmC Devil May Cry, including information on a new character to the series, Kat, visit http://press.capcom.com

 

http://www.capcom-un..._character_info

 

ca2206bbc1a6e67fce77bdb0ce1840f8.jpg?v=202200

 

6868fd6195693ea9ce317ce1b3e59ade.jpg?v=202200

 

273581e0e752961dacf63920059483f9.jpg?v=202200

 

7f570e730b0cae12a8fae92ecbc7ce21.jpg?v=125100

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zapadające się levele widać są za mocno oskryptowane, jak postać się zatrzymała, to i otoczenie przestało się zapadać.

 

Jest jakaś nowa walka z bossem

 

http://www.youtube.com/watch?v=jVXMNY0h8fI&feature=player_embedded

 

Finisher jest zajo, jak w GOW. :D

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Osobiście uważam że bardzo dobrze że gra wychodzi za ponad pół roku. Gemplej jest na filmikach spoko. Do grafy nie mam zastrzeżeń , wszak to multiplatformowiec.

Obawiam sie o przeciwników. W jedynce podstawowymi przeciwnikami były marionetki , w dwójce szkielety,w trójce diabelskie ścierwo, a w czwórce strachy na wróble. Te w reebocie jakieś są zdałnowacone.

Najbardziej mi sie podoba że Dante nadal będzie nieopierzonych chłystkiem na wzór tego z Dmc3.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja powoli również przestaje bać się o ten tytuł. Wizerunek głównego bohatera może i mi nie odpowiada, ale znając pokaźną liczbę stroi na pewno nie zbraknie wizerunku Dantego z poprzednich części na które od razu nie omieszkam zmienić (no chyba że będą w formie DLC których na pewno nie nabędę).

Zabawa zacznie się dopiero po odblokowaniu wszystkich upgrade'ów czy DMD, liczę również na powrót Bloody Palace. Będzie dobrze, musi być, slasherów wychodzi taka garstka więc liczę na to, że nowy Devil nie zawiedzie tak jak NG3.

Odnośnik do komentarza

OST i tak na przełomie całej serii był już zmieniany kilkukrotnie. Dla mnie już profanacją były dodane wokale w 3 części, zupełnie mi to nie pasuje. Najlepsza muza była w pierwszej części, w spokojnych momentach jakieś symfoniczne wstawki, które w czasie walki przechodziły w mocne elektronikę z domieszką gitar. W dwójce też mi się podobały industrialne brzmienia.

 

:wub:

 

Odnośnik do komentarza

No ale co sie dziwicie ? tamte DMC'ki były robione że się tak wyrażę z japońską myślą, a teraz mamy tu do czynienia z kompletnie innym studiem. Nawet gdyby chcieli nie potrafiliby stworzyć gre ociekającą tak klimatem jak pierwszy DMC, to już nie te czasy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...