Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

Super. Podobają mi się animacje ciosów, walka wygląda na dynamiczną, są też chyba jakieś elementy delikatnie przygodowe, ale i tak najbardziej robi zmieniające się środowisko. Świetny pomysł.

 

Jeżeli tylko nie zawiodą z ilością kombosów i balansem systemu walki to myślę, że dostaniemy całkiem udanego diabła.

Odnośnik do komentarza

Sam nie wiem co już o tym myśleć, ten trailer jest całkiem niezły i fajne jest te wesołe miasteczko. Chociaż cały czas brakuje mi tutaj większej dynamiki w walce.

 

Dynamika jest w sam raz. Wystarczy mi jeden potezny, saznisty cios mieczem, niz jak to bylo w trojce (czy czworce) 20 "ciachniec" mieczem w pol sekundy. W kapitalnej jedynce czuc bylo ten miecz, ktory masakruje te lalki. I w nowym DMC to widze. Nowa facjata Dnatego juz o niebo kepsza, niz ta porazka "emo". To moze byc porzadny tytul.

Odnośnik do komentarza

Oj tak, ten combo vid. to istny geniusz. Pamiętam jak w latach świetności, kiedy grywało się po kilka h dziennie (teraz godzina w tygodniu to szczyt luksusu) starałem się sam bawić z przeciwnikami w taki sposób jak, już legendarny, Kail. I w sumie nie było to AŻ tak trudne na jakie to wygląda, natomiast kupa frajdy jaką przynosi taka gra jest nie do opisania.

 

Wspominając o Kail'u grzechem jest nie zamieszczenie tutaj jego poczynań z "trójki":

http://www.youtube.com/watch?v=CuBFVinbmVM

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ninja Theory zaprasza najlepszych graczy w serii DMC do przetestowania najnowszej części. Gra będzie prequelem całej serii i dowiemy się jak Dante stał się łowcą demonów, choć to pewnie już wiedzieliście wcześniej ale tak tylko dla przypomnienia o tym napisałem. :)

 

http://www.joystiq.com/2011/11/10/rumor-ninja-theory-invites-top-devil-may-cry-players-to-try-dmc/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie myślałem że to napiszę, ale podoba mi się. Mam nadzieję, że to jest footage z PS3. Wszystko wygląda płynnie, walka dynamiczna, Dante wydaje się fajniejszy. Ciosy wydają się być bez pierdolnięcia, ale może jak sam zagram to zmienię zdanie. No i ta dziewczyna dająca rady Dantejowi jakoś nie pasuje do klimatu i stylu głównego bohatera, mam nadzieję że to jakoś sensownie wytłumaczą.

Odnośnik do komentarza

Po (pipi) ... Po (pipi).

Po (pipi) to sie nazywa Devil May Cry ? Nie mogli zrobić po prostu nowej marki ? Po jaki (pipi) ja sie pytam ?

Gameplay nie wygląda źle, no ale to nie musiało sie nazywać DMC for fuck sake (i ta wiksa w tle jak walczą jezuu).

Odnośnik do komentarza

Nie myślałem że to napiszę, ale podoba mi się. Mam nadzieję, że to jest footage z PS3. Wszystko wygląda płynnie, walka dynamiczna, Dante wydaje się fajniejszy. Ciosy wydają się być bez pierdolnięcia, ale może jak sam zagram to zmienię zdanie. No i ta dziewczyna dająca rady Dantejowi jakoś nie pasuje do klimatu i stylu głównego bohatera, mam nadzieję że to jakoś sensownie wytłumaczą.

 

Na pierwszym trailerze Dante wyglądał jak zaćpana ciota, tutaj wygląda tylko jak ciota. Walce cały czas brakuje powera, za dużo tej żonglerki w powietrzu, w poprzedniej części żeby tak wymiatać w powietrzu trzeba było już się bawić cancelem. Gre jednak i tak kupię, bo brakuje mi slasherów.

Odnośnik do komentarza

Nowy gameplay - tym razem inna lokacja:

 

http://www.youtube.com/watch?v=BizVea7FNFE

 

Niby wszystko ok, grafika ladna (mimo dogrywajacych sie textur ...), design ciekawy, system walki to juz w ogole mistrzostwo jak na mozliwosci Ninja Theory (czyt. w koncu nie jest beznadziejnie ch.ujowy :P), no ale to nie ma w ogole startu do poprzednich czesci =/

 

PS. Jestem swiezo po obejrzeniu materialu z Metal Gear Rising w 60fps'ach i to co tutaj obejrzalem to dla mnie slow-mo bez polotu =/ Ta gra moze sobie startowac do walki z God of War, a nie z prawdziwymi slasherami.

Edytowane przez Ins
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...