Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem na 3 poziomie trudności (Nephilim czy jak to tam się zwie) i trudne to nie było, lipa jak nie wiem co bo jak ten cały Sons of Sparda ma być najwyższy to niezła padaka. Pewnie trudność zmniejszyli by współczesne dzieciaki chwaliły się potem w gimnazjum jakie to oni nie czeszą oceny w DMC XD

Dodadzą w DLC poziom trudności, nie martw się. <capcom>

Odnośnik do komentarza

@MrPepeush - ale ja nie hejtuję jego stroju tylko wygląd. dla mnie wygląda jak pedau i tyle, stary dante był duuużo lepszy, dlatego gdyby dali takiego skina oryginalnego dantego to wolałbym takowym grać.

ciekawe czy gdyby ta gra wyszła jako zupełnie nowe IP z innym tytułem, to czy wtedy też byście tak propsowali tego emo-geja (bo na takiego wygląda IMO).

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jest ok i to będzie pierwszy zakup w 2013. W sam raz umili czas oczekiwania na Bioshock Infinite.

 

Co do dema walka jest ok, bronie są niezłe i dobrze się trzaska combo, chociaż chciałbym takiego Cerberusa czy Agni i Rudrę z DMC3. Brakuje mi trochę dynamiki z poprzednich części, no i pistolety mają taką moc, że równie dobrze mogłoby ich nie być. Wystarczy samo szlachtowanie na dobrą ocenę. Muzyka to jakieś popłuczyny, ale jak dla mnie ta w DMC zawodzi już od 4 części, z której też nic mi w pamięci nie zostało.

Podoba mi się design potworków na czele z latającymi martwymi dzieciakami. Dobra odskocznia od tego co wrzucali japońce. Boss też wyglądał całkiem spoko, a i bluzgami nieźle rzucał. Btw ma zbyt przewidywalne ataki i za łatwo się go kroi.

Oprawa chociaż trochę uproszczona, to jednak sprawia pozytywne wrażenie dzięki filtrom i oświetleniu. Transformujące miejscówki z wrzucanymi napisami na otoczenie jak w SC Conviction też na plus, choć to jeden wielki skrypt.

Odnośnik do komentarza

Demo bardzo fajne, nakręca mocno na pełniaka. Podpisuję się pod pozytywnymi opiniami. U mnie też będzie to pierwszy zakup w 2013. Walka to czysty miód, nie przeszkadza mi że jest łatwo i przyjemnie. W pewnym wieku człowiek już nie ma ochoty użerać się z grami :) Choć liczę że hardcorowcy dostaną jakiś super trudny bonusowy poziom trudności. Graficznie jest bardzo okej, podobają mi się te soczyste kolorki i oświetlenie. Świetny patent z napisami na murach i chodniku. Dante wygląda okej, zresztą nie ma czasu przyglądać się jego twarzy. Trochę zawodzi muzyka. Na plus polskie napisy i teksty bossa. Szykuje się dobra gierka.

Odnośnik do komentarza

chlewik, Ty masz jakiś problem z gejami? boisz się czygoś? bo nie rozumiem tych ciągłych emogeizmów :/

 

kuźwa, wróciłem do domu,chciałem od razu puścić ściąganie demka, to zobaczyłem "konserwcaja sieci"; prysznic, zrobilem obiad, zjadlem, zmeczylem zone, wlaczam konsole, a psn chodzi jak zloto... ffffffffffuuuuu...! no nic - myślę - zapuszczę, pół godziny i będzie...

trzecią godzinę się ściąga...

FFFFFFFFUUU...!!!

Odnośnik do komentarza

powinni dać jeszcze za free skina starego dantego, ten emo chopaczek mnie odrzuca od gry,

dante-dmc-3.jpg

 

Ty był męski jak z Gears of War za to.

 

Nigga plz

http://a2.ec-images.myspacecdn.com/images01/115/74ba9686233bf1cfb700a370072a6281/l.jpg

 

Dante z DMC2 zjadał już samym spojrzeniem (charakterem !) tego śmiesznego Brytyjskiego chłopka.

 

Co do samego dema jestem raczej pozytywnie zaskoczony, może być ciekawy slasher - tylko te loadingi i muzyka momentami są dobijające, tak samo "przejaskrawione" otoczenie. Boss raczej nic specjalnego, pierdoła jeśli mam być szczery (do tego z jakimś dziwnym fetyszem) Jak na DMC to gra kupa imo lecz sama w sobie może być bardzo dobra, zobaczymy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nigga plz

http://a2.ec-images....0072a6281/l.jpg

 

Dante z DMC2 zjadał już samym spojrzeniem (charakterem !) tego śmiesznego Brytyjskiego chłopka.

Nie ma to jak porównywać do najgorszej części.

Po prostu ten nowy niczym nie odstaje od poprzednich designów, czego przykładem jest DMC3.

Odnośnik do komentarza

Nigga plz

http://a2.ec-images....0072a6281/l.jpg

 

Dante z DMC2 zjadał już samym spojrzeniem (charakterem !) tego śmiesznego Brytyjskiego chłopka.

Nie ma to jak porównywać do najgorszej części.

Po prostu ten nowy niczym nie odstaje od poprzednich designów, czego przykładem jest DMC3.

 

To, że DMC2 ssało pod niemal każdym względem nie oznacza, że design Dantego z dwójki też ssie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mała ilość FPSów jest faktem, kolorki mocno psychodeliczne mogą się podobać, ale jak widać niekoniecznie każdemu (Ninja Theory lubi tekie chore kolorystyki - widać to juz u Nariko, a w Enslaved pełną gębą...), a dynamika rozgrywki jak dla mnie też pozostawia co nieco do życzenia (bardzo wolne mi się to wydawało przez pierwsze minuty); natomiast po ograniu demka liczę na solidną mielonkę, bo całościowo produkt i tak wypada całkiem nieźle;

do premiery sporo może się zmienić;

Odnośnik do komentarza

czy tylko mi nie podeszło totalnie sterowanie? po co to tak komplikować i wymyślać koło na nowo. graficznie jest kupowato ale ładnie błyszczy. ponownie trailery mnie zwiodły. po co tak ludzi oszukiwać? potem rozczarowanie sprawia, że z miejsca gra ma u mnie minusa. wszystko wygląda i śmiga jak enslaved. nawet morda dante przypomina mi monkey. ciachanko jest ok, chociaż te sterowanie mocno je utrudnia. design też spoko. muza w 50% ok - dubstepiki i inne techniawki łykam śmimało ale tego metalowego ścierwa nie zniese. w dmc 3 mi tak nie przeszkadzało - lepsze tracki chyba dobrali. ogólnie mocne 7. DMC 1 nic nie przebije a i do 3 grze Ninja Theory daleko

Odnośnik do komentarza

Właśnie przeszedłem na YT demko i powiem, że całkiem niezłe, fajne combosy się klepie, dobra grafa i fajny design kreatur. Ogólnie rokuje dobrze, prócz tragicznego ost, "jedynka" wraz z "trójką" patrzą z pogardą i puszczają mega sika w stronę DmC, ;/

Przejście demka na SSS

 

 

Odnośnik do komentarza

a mnie w ogóle nie kreci ten nowy powiew świeżości DMC'a. zupełnie jakbym grał w stara 4 - nic sie nie zmieniło, a ja juz nie jestem tym samym chłopcem, co kiedyś...

 

jestem starszy i bardziej wybredny, co podpowiada mi by zaoszczędzić kasę na inny produkt, który oferuje znacznie więcej wrażeń, jak i nowy system władania ostrzem, ot moja opinia ;)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

a mnie w ogóle nie kreci nowy DMC. zupełnie jakbym grał w stara 4 - nic sie nie zmieniło, a ja juz nie jestem tym samym chłopcem, co kiedyś...

 

jestem starszy i bardziej wybredny, co podpowiada mi by zaoszczędzić kasę na inny produkt, który oferuje znacznie więcej wrażeń, jak i nowy system władania ostrzem, ot moja opinia ;)

ten "DMC" do czwórki ma sie jak łódź podwodna to pilotażu promu kosmicznego. Zastanawiające jakich to wrażeń szukałeś.

Odnośnik do komentarza

Bardzo spodobało mi się to demo. Zmiana designu nie sprawia mi problemu to gra innego deva. Nawet ten brytyjski humor najniższych lotów (walka z bossem) mnie śmieszy. Walka może i uproszczona względem wcześniejszych części, ale jest to jakiś powiew świeżości. Brakuje tych 60FPS, ale gra fajnie wygląda i fajnie się rusza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...