Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Na tym filmiku widac ze mocno poprawili aiming przy uzyciu ads (aiming down sight), koles ktory gra rozwala praktycznie wszystkich uzywajac tej metody a nie "z biodra". Jest to dla mnie wazne, czy poprawili celowanie w kz3, bo po prostu w kz2 bylo ads skopane i wszyscy strzelaja tam "z biodra". Zeby nie bylo, to ja uwielbiam serie Killzone, za klimat, bronie i cale universum, ale jezeli chodzi o aiming to ssie po calej linii. Mam nadzieje ze teraz bedzie to poprawione i seria wejdzie w "nowy" system celowania ( aka BBC, CoD ). Uczucie ciezkosci poruszania mogloby pozostac ;)

 

 

@genjuro przyglądnąłem się trochej bliżej tej funkcji i wygląda na to, że czeka nas kompletne przedefiniowanie sposobu prowadzenia meczy z KZ3....

Taki oto ekran zmieni wszystko:

 

kz2c.jpg

 

będzie się opylać wpaść w 12-u medyków podkładać ładunek :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy po testach. Cos mi sie wydaje ze jeszcze bedzie dluga droga do zbalansowania klas. Medyk wydaje sie niezlym kozakiem ( samowstawanie, leczenie, bot ochronny), GG napewno cos wymysli zeby po mapach nie biegali sami medycy :D Ta sztuczka z samowstawaniem musi miec jakis "haczyk", nie chce mi sie wierzyc, ze pozwola sobie w multi na taki "tani" chwyt.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy po testach. Cos mi sie wydaje ze jeszcze bedzie dluga droga do zbalansowania klas. Medyk wydaje sie niezlym kozakiem ( samowstawanie, leczenie, bot ochronny), GG napewno cos wymysli zeby po mapach nie biegali sami medycy :D Ta sztuczka z samowstawaniem musi miec jakis "haczyk", nie chce mi sie wierzyc, ze pozwola sobie w multi na taki "tani" chwyt.

po uplywie 5 sekund od smierci medykyk decyduje czy wstaje i walczy dalej czy polec po zgonie..chyba ze dostal headshoota lub zostal dobilty :)

 

p.s beda inne formy dostepu do bety przy czym ta dla PS+ jest najpewniejsza

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Co za kretynizm z ta beta. PS Plus jest gowno warty! Nie wystarczy ze mam ten przeklety abonament, teraz musze polowac jeszcze na jakis motyw. Nie mam szans go sciagnac jak o 22 z pracy wroce. Zo za skonczona padaka. (pipi)A.

Dokładnie. Nie dość, że im pomagamy wyłapać błędy to jeszcze musimy za to płacić...ehh :/

Odnośnik do komentarza

Osobiscie bardzo bym chcial aby w multi bylo "Theatre Mode".Jest w Halo i Uncharted to czemu nie moga dac w kz3? <_< Jeszcze jako mala atrakcja moznaby customi'zowac choc ciutke wyglad postaci :)

Dokladnie. Te ficzery moze nie sa tak bardzo istotne, ale jezeli K3 chce byc krolem multi, to powinien to posiadac.

Odnośnik do komentarza

Ja nie bede mial mozliwosci obadania bety, ale jezeli ktos z tego forum bedzie szczesciarzem,to niech koniecznie opisze ze szczegolami jak sie gralo (mapy, bronie, grafa, czy dalej strzelanie z biodra ma wiekszy potencjal niz z przycelowania ads, klasy, balans itd). Czekam na relacje :thumbsup:

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8502309,Subskrybenci_PS__dostana_wszystkie_dodatki_do_Fallouta.html

 

podobno motyw z gry ma się pojawić nie o 17:00 a o 21:00 ciekawe.... chyba jutro będzie trzeba wyczekiwać cale popołudnie jak i wieczór żeby ściągnąć i się załapać na kod...

 

http://www.killzone.com/kz3/en_US/blog/news/2010-10-12_kz3-theme.html

 

 

a tu jeszcze link po angielsku wiadomość na 100% prawdziwa... szykować się trzeba na 21.00

Edytowane przez kAos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.