Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Albo znalazlem maszyne czasu i przenioslem sie w przeszlosc, albo Sprite masz amnezje...przeciez to jest stary filmik :blink:

To jest oficjalny trailer. Tu masz info:

 

http://www.psu.com/K...-a010151-p0.php

 

owszem oficjalny ale przeterminowany :P ; z sierpnia z GAMECOM 2010

 

http://www.youtube.com/watch?v=cWJU--YAsNY :potter:

Edytowane przez TakeshiX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

nie wiem co mam powiedzieć - to wygląda rewelacyjnie. Nie tylko pod względem literalnie rozumianego "wyglądania", ale również pod kątem całościowego gameplayu - jestem zachwycony. Wygląda na to, że będzie fajna rozgrywka jak za starych dobrych czasów KZ.Może trzeba będzie znów jakiś parę sparingo-turniejów zorganizować? Bo na ligę to nas za mało i po pierwszym sezonie znów wszystko padnie. Klimat jest fantastyczny, powracają świetne tryby i wygląda na to, że również świetne mapy. Bardzo mnie to wszystko cieszy.

 

fantastycznie wyglądają finishery z bliska - myślę, że aż się będzie chciało zachodzić ludzi od tylca :whistling:

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam wersje beta i przyznam, ze jest swietna ! :)

Ukonczylem Killzone 2 na Elite, gralem rowniez duzo online i fajnie sie gralo, trzecia czesc jak na razie mi sie podoba. W wersji beta widac nowosci wzgledem poprzedniej, mam nadzieje ze troche przyspiesza rozgrywke i postacie w finalnej wersji beda sie ruszaly nieco lepiej.

 

Graficznie rewelacja - efekty na zimowej mapie robia wrazenie - mini zamiecie sniezne robia wrazenie, wzburzone fale rowniez swietnie wygladaja ! :o

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Gwarantuje Wam,że singiel będzie rewelacyjny i jedyne obawy w chwili obecnej mam pod adresem multi(jeśli nie zachowają customizacji serwerów z K2 to będzie to dla mnie fail)

 

Już potwierdzili, że będzie można zakładać własne pokoje i ustawiać co ci się tylko podoba.

Odnośnik do komentarza

cieszy plus z zbalansowaną i różnorodną kampanią bo tego najbardziej mi brakowało części drugiej.

 

Gwarantuje Wam,że singiel będzie rewelacyjny i jedyne obawy w chwili obecnej mam pod adresem multi(jeśli nie zachowają customizacji serwerów z K2 to będzie to dla mnie fail)

 

Co do nakreślenia bohaterów to również się zgodzę...nie wiemy ile oni mają lat,czy mają rodziny,dzieci, co ich motywuje do działań,czemu wyruszyli na wojnę

 

 

Jest w Polsce jakikolwiek sklep gdzie można zamówić edycję kolekcjonerską(ta ze steelbockiem) ?

kustomizacja bedzie tylko na wyzwanaich i turniejach a o do steelboxa raczej bankowo bedzie mail empik

Odnośnik do komentarza

Killzone 3 Multiplayer Maps Detailed!

http://www.killzone....layer-maps.html

 

KAZNAN JUNGLE!

 

mam rozumieć, że to nie są wszystkie mapy zawarte w podstawowej wersji?

 

wszystkie chyba...w 2 tez bylo 8 na start...

do tego dojdzie dlc z dwoma mapami z kz2 w edycji kol i zapewne zaraz na pss

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

w takim razie fail. Nawet Activision daje na start 15 mapek do COD-a. 8 to bardzo mało, a dlc pewnie będzie drogie a i trochę na nie poczekamy. Nie wiadomo ogóle czy KZ3 przyjmie się lepiej KZ2 - wszystko na to wskazuje, ale też nie liczyłbym na ps-owego odpowiednika Halo(o popularność mi chodzi oczywiście), a mała liczba mapek tylko zniechęca;(

Odnośnik do komentarza

 

Wiec jak ktos kupi zwykla wersje w premiere,to bedzie sie musial uzerac z takimi botami przez 24 godziny;/

 

ale to chyba chodzi o 24h dla danego profilu a nie 24h po otwarciu serwerów. tak więc będziesz musiał się użerać teoretycznie cały czas ; aż sam nie odblokujesz wszystkiego.

 

 

No wiem, dlatego jest to lekki dramat jeśli chodzi o wyrównane szanse.

Odnośnik do komentarza

W czym wyrównać szanse? Jak masz skilla to level nieważny. :potter:

jak masz skilla vs inny gościu ma skilla ; ale on ma np ammo magnum (BC2), TYLKO dlatego, że kupił droższą edycję, to gdzie Ty widzisz równe szanse ?

jakakolwiek przewaga za kasę jest fuuuuuuuu

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Byłaby różnica gdyby bronie z każdym poziomem były lepsze/miały większy dmg/ulepszenia itp.

Te ważniejsze zdolności odblokowywane są jako pierwsze (np. camo dla infiltratora, czy stealthcamo dla snajpera), więc też nie ma problemu. Tym bardziej, że jak już napisałem, nie ma tego dużo.

Według mnie za bardzo przeżywacie, w BC2 można było to wszystko kupić za kod, w CoDzie ludzie hackowali rangi, a problemów nie było. Spokojnie. ;)

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...