Skocz do zawartości

Wygraj lige mistrzow


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego? Nie wchodzisz na portal Sport.pl? Do Heliosa nie chodzisz? Nie czaję.

 

Z ważnych zmian zauważyłem na razie, że mozna mieć najwyżej 3 piłkarzy z jednego klubu. Trochę komplikuje sprawę.

 

Ja wybrałem bardzo kunsztowny skład, pełen starannie wyselekcjonowanych zawodników:

 

Casillas - Coentrao, Koscielny, Pepe, Ramos - Malouda, Fabregas K, Marin - Cardozo, Eduardo, Pato

 

 

Liczę na Benfikę, Szachtar, Real (nie gra Suarez, Królewscy powinni wymęczyć 1-0) i Arsenal (pytanie, czy Koscielny zagra). Trochę się nad tym Maloudą zastanawiam, ale do cholery, Chelsea gra z Żyliną, powinni naj'ebać z 6-0 i Malouda może coś strzelić i mieć dwie asysty. Chociaż szukam tutaj jakiegoś możliwego apgrejdu. Tak samo Pato, trudno powiedzieć, czy ma takie duże szanse na strzelenie gola, Auxerre tak dużo goli nie traci znowu, rozważam zmienienie go na tego kolesia z Bursasporu, tyle że ów ma na razie słaby sezon. Pato kosztuje 12 mln, to jest dość nisko moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego? Nie wchodzisz na portal Sport.pl? Do Heliosa nie chodzisz? Nie czaję.

 

Z ważnych zmian zauważyłem na razie, że mozna mieć najwyżej 3 piłkarzy z jednego klubu. Trochę komplikuje sprawę.

 

 

 

 

Ano. No niby fajnie, ale jednak trzeba bardziej kombinowac i nie da sie juz oprzec calej obrony na jednej druzynie.

Odnośnik do komentarza

No akurat to jest dobre, bo ja nigdy tak nie robię, z racji tego, że mam tylko jedną drużynę i płacę złotówę tylko czasami za zmiany.

 

Teraz mam z trzech, ale zastanawiam się, czy nie zmienić Kościelnego na jednak Luiza z Benfiki. Benficiarze są bardzo tani, chyba najlepszy deal, jaki na razie znalazłem w tej grze. Przecież oni powinni strzelać gole każdemu - flirtującymi ze strefą spadkową Lyonowi i Schalke oraz jednemu z najsłabszych w całej LM Hapoelowi. Coentrao był jednym z najlepszych asystenów w lidze portugalskiej, później był najlepszym graczem Portugalii na Mundialu (która to Portugalia straciła jednego gola w 4. meczach) i kosztuje... 4 mln. Bez sensu.

 

Rubin Kazań też, sądzę, trochę pozdobywa punktów, ale nie mam pojęcia, kto tam jak gra.

 

Na razie pozmieniałem trochę skład:

 

Casillas - Luiz, Coentrao, Ramos, Pepe - Fabregas K, Marin, Banega - Cardozo, Pato, Villa

Odnośnik do komentarza

Też będę grał w WLM i przypominam, że jest też gra na stronie UEFA: http://en.uclfantasy.uefa.com. Do wygrania PS3 jakby kogoś interesowało. Rozgrywki Ligi Europejskiej też mają swoją odmianę: http://en.uelfantasy.uefa.com. Może Stona się skusi, z Agorą chyba mają niewiele wspólnego ; p

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi działać to coś na UEFA, nie chce się aktywować konto.

 

Luiza na Luisao zmieniłem. Szukam czegoś bardziej punktogennego na pomoc od Banegi. Na Lyon nie chcę stawiać, bo tutaj nie wiadomo totalnie, jaki może być wynik. Na razie dałem Jadsona z Szachtaru, ale to też nie jest jakiś magnes na punkty, tak że...

Odnośnik do komentarza

100513-18689. Kod jeszcze raz. Upewnijcie się czy nie trzeba usunąć spacji lub coś w tym stylu. Aha, jeżeli ktoś ma w składzie Cisshoko to niech go wytransferuje bo w nadchodzącym meczu nie zagra.

 

No i skład:

Llloris

Clichy - Pique Maicon - Zanetti

Gourcouff - Scholessy - Van der Vaart/Bale

Stturidge - Berbatov - Cristiano Ronaldo

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

Rozpoczynam od nazwania drużyny i ustalenia koszulek, następnie ustalamy skład. Na starcie mamy 100 miljonów na transfery. Za te kasę kupujesz sobie skład( coś jak symulator Realu Madryt ), którego efektowność i efektywność zależy od poczynań poszczególnych grajków w rzeczywistości. Możesz grać w lidze ogólnej oraz w lidze twojego ulubionego zespołu oraz zapisać się do lig prywatnych. Wszystkie odpowiedzi masz w FAQ na stonce po zalogowaniu. Szczerze, to samemu nie wiem jaki jest cel tej gry bo to mój pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza

No to że masz piłkarzy to wiem. Widzę, że jest dość podobna punktacja, tylko jescze np. bramkarze dostają za obronione strzały, a to już komplikuje, bo przecież są drużyny, które strzelają celnie bardzo często, a bramki rzadko. Ale poza tym, chyba różnice są minimalne, nie wiem kto się na kim wzorował, ale widać ten sam schemat. Tylko że jest -2 za transfery, i wartość zawodników się zmienia w trakcie gry, więc trzeba bardziej przyszłościowo myśleć.

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi działać to coś na UEFA, nie chce się aktywować konto.

 

Luiza na Luisao zmieniłem. Szukam czegoś bardziej punktogennego na pomoc od Banegi. Na Lyon nie chcę stawiać, bo tutaj nie wiadomo totalnie, jaki może być wynik. Na razie dałem Jadsona z Szachtaru, ale to też nie jest jakiś magnes na punkty, tak że...

 

No szukaj, szukaj, bo Banega to nie zagra.

Odnośnik do komentarza

Mój skład na WLM, po 50. zmianach:

 

 

Piatow - Luisao, Coentrao, Marcelo, Pepe - Fabregas (K), Jadson, Malouda - Cardozo, Villa, Berbatow

 

 

Już jest sporo dość drogich zawodników, ale to wszystko efekt kalkulacji "na oko". Malouda i Berbatow są jednak w świetnej formie i raczej coś strzelą, Villa gra z Panathinaikosem, Jadson jest skuteczny w LM i ma łatwą grupę. Jest ryzyko, że Szachtar nie będzie wychodzić na zero z tyłu tak często jak Real czy Barca, ale cena za ich bramkarza jest dużo niższa.

 

Rozważane non-stop zmiany: Cech/Valdes na bramkę, Eduardo z Szachtaru za Berbatowa, Lucho Gonzalez lub Marko Marin za Jadsona.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...