Skocz do zawartości

Wygraj lige mistrzow


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W WLM mam 165. miejsce, czyli pewnie wyższe, niż każdy z zespołów Obso. Niestety to dalej mało, bo jutro sporo spadnę wskutek posiadania tylko trzech piłkarzy (Fabregas, Malouda, Marcelo). Jednak Fabregas i Malouda powinni wyhaczyć sporo punktów, co powinno razem dać co najmniej 80 za kolejkę, b. dobry wynik dający nadzieje na przyszłość.

 

W UEFA jestem pierwszy i powinno tak zostać, bo mam na jutro pięciu piłkarzy, w tym Pepe i Vermaelena. Generalnie jestem na miejscu ok. 2500, co brzmi kiepsko, ale patrząc na prawie 200 000 drużyn, można powiedzieć, że jestem wręcz w czołówce.

Odnośnik do komentarza

No jestes wyzej, ale u mnie grala dzis tylko polowa skladu a zdobylem tylko 7 punktow mniej, wiec na bank cie przegonie;] ( ty masz tylko Fabregasa, bo i ja wzialem Maloude, a mi jeszcze 5 innych typkow punkty przyniesie ). Mam tylko nadzieje, ze Chelsea nie spie,rdoli wygrywajac tylko 1-0, po golu jakiegos nic nie znaczacego zawodnika (jestem przygotowany na wysokie punkty dla Anelki, Kalou, Maloudy lub Essiena, obsadzajac ich kapitanami w paru teamach) i Milan da rade. Pewnie bede w scislej 20.

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś jeszcze nie mógł sie zalogować to tak wygląda punktacja po wczorajszym:

 

1 obamozo 51

2 FC Bums 44

3 TheRealDeal 32

4 Polska Husaria 30

5 Krypton Team 29

6 Mazdaspeed 28

7 WLKP BRONX 27

8 Ogórki 26

9 Czerwone Robaki 25

10 AS Roma Łańcut 23

11 Welna Stars 22

12 ręce sprawiedliwości 16

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś jeszcze nie mógł sie zalogować to tak wygląda punktacja po wczorajszym:

 

1 obamozo 51

2 FC Bums 44

3 TheRealDeal 32

4 Polska Husaria 30

5 Krypton Team 29

6 Mazdaspeed 28

7 WLKP BRONX 27

8 Ogórki 26

9 Czerwone Robaki 25

10 AS Roma Łańcut 23

11 Welna Stars 22

12 ręce sprawiedliwości 16

 

thnx! jestem 3, a dzisiaj chyba gra z 6 moich grajków, i jeszcze mam Riberiego na ławce na przyszłe spotkania, szkoda tylko, że go nie wpuszcze.. (:

Edytowane przez Marcin$
Odnośnik do komentarza

kurde, przegladalem sklady o 20:10 i niezauwazymel Olica, Zamienilem go na rezerwowego (Rezerwowy nie gra Olic gra) Nie doczytalem tez zasad i okaalo sie ze nie bede juz mial automatycznych zmian (Conajmniej 8 pkt w Dupe a jak olic cos strzeli to wiecej :/

 

Edit Chelsea juz 2-0 , skonczy sie 6

 

Edit: Sketelenburg to dzis zdobedzie z 50 pkt - tyle interwencji a za kazde 3 +1pkt

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

No i gdybym dal innego kapitana, czyli Fabregasa, to bym w pierwszej kolejce zgarnal 1 miejsce w Polsce. A tak jest tylko 87 punktow;(

Wow, 1 punkt przede mną. Mam tylko jedną drużynę i trochę pecha. Bale był niezwykle aktywny w ofensywie i powinien mieć asystę. Malouda bez dodatkowych punktów to absurd, kto by się tego spodziewał. No i czemu nie grał Yildrim, najlepszy gracz Bursasporu? Ech. Nic to, 207. miejsce w Polsce to ciągle pozycja do ataku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra, po drugiej kolejce chyba już przestałem się liczyć:

 

- Barca, Tottenham i Bayern straciły gola

- Carvalho nie zagrał, okazało się że ma lekką kontuzję

- Arszawin i Malouda zdobyli dużo mniej punktów, niż powinni

- Benfica przegrała

- Panatinaikos dostał u siebie baty z Kopenhagą do zera

- Piłkarze, których nie wziąłem, bo chciałem być alternatywny, zdobyli chyba najwięcej punktów ze wszystkich (Eto'o i Bastos)

 

Na plus... hmm, gole Huntelaara i Bale'a. Dwóch piłkarzy na jedenastu. Zaje'biście.

Odnośnik do komentarza

2.k Ogólnie

1 Ogórki 64 136

2 Polska Husaria 54 125

2 obamozo 42 125

4 AS Roma Łańcut 51 118

5 ręce sprawiedliwości 51 104

6 Welna Stars 48 99

7 Krypton Team 37 94

8 FC Bums 41 93

9 WLKP BRONX 51 91

10 Czerwone Robaki 37 88

10 TheRealDeal 33 88

10 Mazdaspeed 44 88

13 Pasożytki 56 56

 

 

 

 

I pomyśleć, że przed rozpoczęciem LM wywaliłem ze składu Etoo :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...