Skocz do zawartości

Wygraj lige mistrzow


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chodzi o WLM to skład mam taki:

Piatow

Guldan - van der Wiel - Maduro

Landzaat - Siem de Jong - Gourcuff - Malouda

Messi - Villa - Jeleń

 

A co do gier. Technicznie na pewno lepiej wykonana jest ta ze stronki UEFA. Szybko podliczane punkty, bardziej przejrzysta, pokazuje kto ma kontuzje lub pauzuje za kartki, następny przeciwnik jest pokazany pod każdym zawodnikiem (to nowość akurat). Osobiście bardziej wolę ją niż WLM.

 

Skład na oficjalnej UEFA:

 

Cech

van der Wiel - Maduro - Pareja

Siem de Jong - Malouda - Gourcuff - Van Der Vaart

Jeleń - Messi - Villa

 

Skład Liga Europejska:

 

Akinfeev

Marcelo - Capdevila - Bruno Alves

Honda - Błaszczykowski - Gerrard - Yaya Touré

Forlán - Agüero - Miccoli

 

 

No i kod do ligi PSX Extreme w LE jakby ktoś chciał dołączyć: classic league: 3941-1008 head to head league: 3941-1010

Edytowane przez Robak
Odnośnik do komentarza

 

 

No i kod do ligi PSX Extreme w LE jakby ktoś chciał dołączyć: classic league: 3941-1008 head to head league: 3941-1010

Pozwoliłem sobie dołączyć

 

Gram tylko na stronce Uefy

LM:

Casilas

Pique maicon a.cole vidic

eboue xavi snajder van.der.vart

Higuain raul

Rezerwa: McGregor, Kross, Murawski, Zanni

 

LE;

Reina

uifalusi chelini arboleda kolo ture

Honda kagawa kuyt kuzmanovic

lukaku forlan

Rezerwa:Akinfiejev, rudnevs, vieira, capdevilla

Odnośnik do komentarza

Tylko UEFA.com, bo nie wspieram gier, w których wygrywa ten, kto ma więcej kasy.

 

Roberto - Clichy, Adriano, Fabio Coentrao - Diaby, Malouda, Gourcuff, Ronaldinho - Kalou, Berbatov, Pato.

 

W bramce i obronie Benfica - liczę, że nie stracą bramki z Żydami. A może obrońca coś ustrzeli lub zaasystuje.

Arsenal przeważnie w grupie nie miał problemów, to też i z Bragą myślę dadzą radę - choć wobec problemów w ataku bramek może nie być dużo. Toteż zaprosiłem Clichy'ego i Diaby'ego.

Chelsea jak się rozkręci to i z 8 może wpakować Żylinie.

Milan z sympatii, choć ciężko powiedzieć jak sobie dadzą radę z Francuzami.

Berba w formie - przynajmniej jedną powinien ustrzelić.

Adriano i Gourcuff na dokładkę.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że muszę sobie założyć konto na tej UEFA, bo nikt nie grać w WLM i nie będzie tego zastrzyku adrenaliny, który daje tylko rywalizacja z forumowymi kolegami. Okej, zrobię drużynę, taką samą jak w WLM.

 

Powiem wam, że Gareth Bale to w WLM dobra opcja, nie wiem czy w UEFA też, ale w WLM jest - jak zauważyłem - jako obrońca, a tak naprawdę gra jako ofensywny pomocnik i strzela dużo goli oraz dużo asyst zalicza. Tak że ja bym brał. Póki co:

 

Piatow - Coentrao, Luisao, Bale, Marcelo - Jadson, Malouda, Fabregas - Messi (K), Berbatow, Cardozo

Odnośnik do komentarza

Bale w UEFA FF (Football Fantasy) jest już pomocnikiem.

 

Messi, jest wybierany przez 50% grających w to, a mój drugi napastnik przez 0,5% : o

 

Dobra, założyłem, jak w tej UEFIE się zmienia ustawienie z 4-4-2 na 4-3-3?

jak masz to graficzne ustawienie, to po prostu przeciągnij sobie pomocnika (z pola) na napastnika (z ławki).

Edytowane przez Marcin$
Odnośnik do komentarza

Dołączyłem, widzę, że już 10 zespołów. Skład trochę inny, bo inne kwoty pieniędzy. Przeraża mnie to, że mam bardzo popularnych graczy, czterech z nich ma ponad 10 proc., w tym Fabregas ponad 20 proc., a Messi 50 proc. Zastanawiam się, czy czegoś nie zmienić, odważniej pójść. Może wrócę do Eduardo, Marko Marina itp., tylko że w UEFA można mieć tylko dwóch zawodników naraz z danego klubu i jest jeszcze trudniej.

 

Ale muszę przyznać, że to chyba lepsza gra. Wymaga więcej skilla, a mniej SMS-ów. Lubię ją, chociaż po siedzeniu tak długo nad WLM nie mam już sił, by dopracować skład.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...