Skocz do zawartości

Wygraj lige mistrzow


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, po prostu gra przeciwko dobrym zawodnikom, to będzie dla niego prawdziwy sprawdzian. Jak dotąd spisywał się świetnie jako obrońca, ale mimo wszystko Pato> skrzydłowi Deportivo/ Malagi. Jednak obstawiam, że zagra świetnie, w końcu Roberto Carlos nie chwaliłby go nadaremnie.

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza

Nie, po prostu gra przeciwko dobrym zawodnikom, to będzie dla niego prawdziwy sprawdzian. Jak dotąd spisywał się świetnie jako obrońca, ale mimo wszystko Pato> skrzydłowi Deportivo/ Malagi. Jednak obstawiam, że zagra świetnie, w końcu Roberto Carlos nie chwaliłby go nadaremnie.

No i się spisał. Jego wjazdy w pole karne poprzedzane dryblingiem są niesamowite. Potrafi ładnie pociągnąć piłkę, ale i rozegrać. Nie dziwię się, że Mou jest nim zafascynowany. Co do meczu jeszcze, zaskoczyły mnie trochę zmiany i cieszę się z gwizdów na Robinho :P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ciężko coś wykombinować. Opcje w ataku to jak strzelanie w ciemno. Bo jak nie strzelanie, to można tylko wziąć Messiego, Ibrę, Ronaldo i Eto'o, bo wiadomo, że oni mają największy potencjał do strzelania. Tak samo Robben, Sneijder... i zostaje bardzo mało kasy. Praktycznie nie ma tanich graczy do uzupełnienia, ci po 4 mln euro to rezerwowi. Będzie trzeba chwilę pomyśleć.

Odnośnik do komentarza

Po pół godziny myślenia wtyszło mi coś takiego

 

B: Casillas, Guaita

O: Vidić, Evra, Marcelo, Maxwell, Reveillere

P: Robben, Seedorf, Costa z Valencii, Vingaard, Claudemir

N: Ibra, Messi, Soldado

 

Z bodaj 100 mln na wydanie zostało mi 0,1 mln wolne.

 

Tak że jednak stawiam, że Valencia coś nastrzela dzisiaj i Kopenhaga jako niespodzianka, plus Real na zero z tyłu (u ha ha?). Bardziej są to życzenia, spowodowane ograniczeniem budżetu, niż faktycznie przewidywania, no ale może się zdarzyć. Zaletą składu jest to, że rezerwowi mają sens, więc jak jeden mecz wyjdzie zupełnie nie po myśli, to mogę piłkarzy z niego usunąć i dać kogoś z Valencii albo Kopenhagi albo Lyonu.

 

Teraz jeszcze jakoś to przerobić na nieco inne zasady WLM, by i tam wygrać masę pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...