Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku blighttown można zdobyć armor set, który ma wysokie resy na poison. Poza tym tak jak koledzy wyżej piszą, farmienie entów Darkroot Garden, leci z nich też (ale rzadziej) moss przeciwko toksynie.

 

A najlepiej uzbieraj te 20k dusz kup klucz do wrót w Darkroot Garden od kowala, super sprawa do farmienia duszyczek - zerknij na youtube 'darkroot farming'. Uzbieranie dusz na kupno jakichś zapasów nie będzie problemem.

Odnośnik do komentarza

Spoileruff ciag dalszy

 

Lol zdobylem juz caly set baldera a miecza ni huhu :D Przeszedlem sobie sens fortress i catacombs.. dostalem w(pipi) w tomb of giants to wrocilem i do anor londo lece. Znalazlem za(pipi)ista wlocznie, ale jak dla mnie granie z wlocznia to easy mode - tarcza ciagle podniesiona tylko ich dzgasz :( Musze koniecznie balder side sword znalez asap.

 

 

 

o lol, napisalem posta i mi wydropil. fak jea. w jaki upgrade najlepiej isc? Taki uniwersalny zeby byl. Myslalem nad +15 i z enchantem sie pozniej bawic.

A jaki masz build? Jak idziesz w dex to +15 standard, jak magia to Enchated, a jak faith to occult/holy.

 

Gdzie polecice mi iść zamiast do Blighttown, bo na razie nie radzę sobie z toxic i poison :confused: niby bym mógł kupić itemy na te statusy, ale na chwilę obecną strasznie drogie są i zbieranie dusz trwałoby zbyt długo biorąc pod uwagę, że mogę zginąć i wykorzystane itemy mi się nie zwrócą.

Jak wyczyściłeś już wszystko przd Blighttown* to nie ma innej drogi. Toxic łatwo zwalczysz, bo oni się nie respawnują, a ogniska są w przystępnych miejscach. Poison to nie taki duży problem. Wystarczy że pofarmisz kilka entów lub kupisz w kanałach leki (góra 10 szt.).

 

 

* - gargulce

- bossowie w lesie

- capra

- kanały

 

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

i sie stało.... kumpel oddal mi darka mówiac ze gUpi (po 3 dniach grania)....

 

a mi wróciło uzaloeżnienie od niego...

 

poniewaz usunalem, wszystko z PS3, zostało mi testowanie bugów...

 

Zatem nowa postac + master key,.... bieganie, bieganie, bieganie... glupi zgon przed ash lake (curse).... Zgon w ash lake (hydra magia w plecy)...

i tak siedze i trzymam kwadrat (znawcy juz wiedza o co chodzi).

 

i teraz pytanie... czy mozna wrocic z ash lake na piechote?

wczesniej mialem juz bon fire warp i sie nie bawilem we wspinaczke :)

 

ps. Swojej opini o grze nie cofam.

ps2. mimo iz brakuje mi muzy z demona, tak w ost z darka znalazlem az 2 utwory ktore uwazam za genialne :)

 

 

...

potrzymam jeszcze ten kwadrat...

w sumie to okropny bug... ale całkiem przyjemny jesli chodzi o nowy build :)

Odnośnik do komentarza

Hejtującemu koledze chyba brakuje do szczęścia pvp sporo. Pobawiłbyś się w low level invejdera a nie nabijał 700 level i grał sam.

 

 

 

Można gdzieś sprzedawać wyposażenie? czy niepotrzebny equip trzeba wyrzucać lub chować w boxie przy ogniskach?

 

Można Framptowi dawać do zżarcia, ale ilość dusz za zwykłe itemy jest śmieszna, dobrych zaś nie będziesz mu dawał.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

a masz jakis patent na "trzymanie kwadrata" ?

 

w sumie tylko 3 dusze po drodze zebrałem, z jednej nabilem 107 sl,

a druga właśnie sie nabija.... założyłem gumke recepturke na pada :) w sumie to kilka gumek :P

Weź zostaw tę grę, bo tacy ludzie jak ty nie zasługują na granie w nią. Najpierw ją jedziesz wymyślając kosmicznie nieznaczące bzdety. A teraz odstawiasz numer z głową smoka i z dumą o tym piszesz. Kogo to obchodzi. Miałem już twoich postów nie komentować, ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę co ty z tą grą robisz :confused: .

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza

UWAGA UWAGA! ale mam rozkmine, nigdzie nie mogę tego wyczytać. Przed chwilą dzwonił do mnie koleś, że spotkał przy ołtarzu w kościele z Belfry Gargoyles jakąś laske, pogadał z nią, a następnym razem jak szedł to już nie żyła i zostawiła taki przedmiot jak PENDANT, I 4 HUMANITY. czy ktoś miał taki motyw, bo wydaje mi się, że nigdzie nie jest wspomniane o takim NPC. ten przedmiot, jak go opisano,z założenia jest "useless". Mógłby ktoś mnie oświecić??

Odnośnik do komentarza

Ze tak powiem

 

Ło ku.rwencka, jeszcze wiecej epickosci. Ja jeszcze gry nie przeszedlem a tu juz DLC sie szykuje, awwww yeaaahhhh

 

 

Tak btw, zripowalem sobie soundtrack z mojej limitki i sobie w pracy slucham. Epickie fh00j - szczegolnie 2 kawalki "Pinwheel" i "Ornstein & Smough"

Edytowane przez SimonK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...