Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Jest trick z bottomless box, gdzie można przetransferować itemy z jednej postaci na drugą. Działa na 1.05

Sprawdź na YT.

 

Co do Grass Shield: Można zdobyć zaraz po pierwszym bossie, jeśli ma się Master Key i potrafi szybko biegać.

 

Jakby co, to daj znać: pomożemy sobie nawzajem, bo też mam ochotę na taką postać.

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza

Panowie, poproszę o info jak aktualnie wygląda sprawa z kooperacją w DS? Planujemy z bratem nabyć po 1szt tej gry w wer. na Xboxa. Czy jest opcja by spokojnie pośmigać sobie w kooperacji (vide Demon's Souls)? Pytam ponieważ chwilę po premierze obiły mi się o uszy informacje o problemach z wyszukiwaniem graczy itp.

Odnośnik do komentarza

SL1 Darkwraith gotowy z lightning hand axe +5 taurus poszedl na hita piękne uczucie :D Pyromancy flame +15 jeszcze nie uzyłemczeka na godnego przeciwnika ;)

 

Four Kings SL1 - http://www.youtube.com/watch?v=gUAhMhxRV1Y kolesie wymiatają

 

 

Dobra nie będe mendą i cię uświadomię.

 

Nawet jak jesteś na SL1 i tak będziesz invejdował ludzi z SL>1. Możesz nawet wpaść na kogoś na 700.

 

Jak będziesż używał cracked orbów to będziesz invejdował ludzi do levelu 12, innymi słowy samych nubków i sporadycznie jakiegoś twinka jak ty, który cię zje. Bardzo męskie.

 

Sl1 dw jest bez sensu, już lepiej na 10 wskoczyć by mieć range lepszy.

Odnośnik do komentarza

Tak czy inaczej postac jest do zabawy i bardziej jako wyzwanie pve niz pvp

 

a przyjemnosc plynaca z zabicia bossa jednym hitem na ktorym za pierwszym razem spedzilem 40 min!!! bezcenna

 

nie mowie ze dlugo zastane na sl1 chociaz chcem sprobowac tak ukonczyc gre a kombinowac obydwaj wiemy ze trzeba bo grajac uczciwie nie masz szans jak cie "invadują" bo koksowi co cie najechal w 99% przypadkow nawet obrazen nie zadajesz i ch.. cie strzela jak tracisz ciezko uciułane ostatnie humanity...

 

co do noobkow to bede ich invadowal tylko dla rank w covenancie bo jaka zabawa brac ich na hita moze dwa

Edytowane przez Napek
Odnośnik do komentarza

wyzwanie jest gapping dragon ubil mnie 3 razy z ogona (lightning sie nie sprawdza na nim) i nie ma nikogo do przywolania ;(

Przecież to jest najłatwiejszy boss w grze. Zamiast stać w miejscu i rżnąć go na pałę w tyłek uciekaj po chwili, żadna filozofia.

 

Moim zdaniem to nie ma sensu. Już lepiej chwalić się ekwipunkiem w co-op.

Umiejętnościami najlepiej chyba na SL125.

 

Sl 120 jest ustalony już, Nie ogarniam pierwszego zdania-co nie ma sensu i o jakie chwalenie się ekwipunkiem kaman?

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie bawiłem się rękawicą, mimo ze mam ją na +15. Możesz mi doradzić czym nią strzelać :)

 

PVE? Great Fireball, Great Combustion, Fire Whip na wolnych bossów

 

PVP? Great Combustion(mega durny hitbox, przygotuj się na rejdż mejle,usprawiedliwone akurat imo bo nawet po znerfieniu to nadal cheap strasznie atak), Great Chaos Fireball(wymaga skilla), Fire Tempest(wymaga MEGA skilla). Oprócz tego masz takie power within z którego kilka buildów korzysta.

 

A i przerób ją na +5 u quellany w blighttownie.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Hmm zastanawiam sie czy poziom humanity zwieksza również obrażenia? bo z tego co wiem mozna czesciej wydroipc jakieś fanty i przyspiesza regeneracje, ale szlagi tez są mocniejsze??

wigdzialem na yt ze niektozy mają po 30 a nawet 99 i zadaja kolosalne rany czy humanity ma na to jakis wplyw?

Edytowane przez maydayPL
Odnośnik do komentarza

Orety, Smaugh i Ornstein ubici za pierwszym podejściem, chyba jeszcze przy żadnej grze tak mi się łapska nie trzęsły :D

 

Pytanko - Eagle Shield jest najbardziej wszechstronną tarczą, czy polecacie coś innego? Póki co jest z niej bardzo zadowolony, chociaż nie narzekałbym na ciut lepszy magic defense. Mam na myśli oczywiście pierwsze podejście, bo akurat w ekwipunku mam czołgi wymagające str30, ale nie o to chodzi.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Kurde, myślałem że w Blighttown widziałem już wszystko. Wróciłem żeby ulepszyć rękawice u Pyromancerki i...

 

przy okazji znalazłem ukryte przejście we wnętrzu drzewa, prowadzające do kolejnych lokacji

 

Ogrom tej gry autentycznie przytłacza, ale za to odkrycie czegoś takiego samemu to niesamowita radość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...