Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

W Firelink ognisko mi wygasło da się jakoś to naprawić?Chcę iść do New Londo Ruins,jaką broń polecicie na te duchy?Bo biegałem tam chwilę będąc przeklętym ale za mało HP jednak mam.

Gdzie najlepiej farmić humanity-wczoraj wzięło mnie na bijatyki, kiepsko to wygladało a humanity dużo poszlo :(

 

Ognisko w Firelink wygasło, bo ten gość w złotej zbroi zamordował Firekeeperkę. Jak zejdziesz w dół schodami od placyku z ogniskiem, to będą leżeć jej zwłoki, a w nich set zbroi oraz przedmiot (jakiś tam orb, black eye chyba?) dzięki któremu w Anor Londo, w wielkiej hali przed bossem będziesz mógł invadować świat tego npc mordercy. Jak go pokonasz (będzie z 2 typami) to odzyskasz Firekeeper Soul. Jak chcesz przywrócić to ognisko, to podejdziesz do krat nieopodal zwłok Firekeeperki, i możesz ją wskrzesić. Alternatywnie, możesz olać to ognisko, a Firekeeper Soula użyć do wzmocnienia Estus Flask. To ogniska można i tak się będzie przenosić, tylko bez efektu regeneracji.

 

 

Jeśli masz iść do New Londo, tzn. że musiałeś już być w Sen's Fortress gdzie można zdobyć Lightning Spear. To jest dobre praktycznie na wszystkich. Ale duszki będziesz krzywdził jedynie jak załapiesz curse, bądź użyjesz przedmiotu Transient Curse który umożliwi katowanie duszków na jakieś 5 minut (najlepiej zrobić zapas tego na New Londo).

Odnośnik do komentarza

Tego bossa z Anor Londo ubiłem już .Mogę się wrócić do tej hali i dorwać tego NPC jeszcze?Bo ognisko tam jednak pasuje mieć.

Tą włócznie już mam-bardzo fajna jest.Polecam

Wychodząc z Firelink i kierując się do zamku jest most-na jego dolnym piętrze widzę zwłoki-jak sie do nich dostać?trzeba spaść jakoś na nie z tego piętra wyżej czy co?

Odnośnik do komentarza

Mogę się wrócić do tej hali i dorwać tego NPC jeszcze?Bo ognisko tam jednak pasuje mieć.

Możesz spokojnie wrócić i dokonać wendetty ;)

Wychodząc z Firelink i kierując się do zamku jest most-na jego dolnym piętrze widzę zwłoki-jak sie do nich dostać?trzeba spaść jakoś na nie z tego piętra wyżej czy co?

Rozbiegnij się i skocz z dolnego piętra. Doskoczysz bez problemu między filary.

 

@szymek

Dla mnie pierwsze przejście jest o wiele przyjemniejsze bez poradnika. Ewentualnie zerknij tylko gdzie znaleźć jakąś fajną broń i jak ją ulepszać. Dodatkowo zaglądaj w każdy kąt i staraj się nie konsumować dusz bossów.

Odnośnik do komentarza

Tego bossa z Anor Londo ubiłem już .Mogę się wrócić do tej hali i dorwać tego NPC jeszcze?Bo ognisko tam jednak pasuje mieć.

Tą włócznie już mam-bardzo fajna jest.Polecam

Wychodząc z Firelink i kierując się do zamku jest most-na jego dolnym piętrze widzę zwłoki-jak sie do nich dostać?trzeba spaść jakoś na nie z tego piętra wyżej czy co?

Normalnie bierzesz rozbieg z dołu i skaczesz pod most potem ostrożnie przechodzisz koło filarów(mało miejsca na nogi-trzeba uważać).

A ja mam pytanko takie: ktoś wie co dropi te orby czerwone do napadania ludzi? i czy marnuje się ten orb nawet gdy invade się uda?

Odnośnik do komentarza

Zabiły mnie "żaby" w Depths i mam coś w rodzaju klatwy ktora blokuje 50% hp jak to zdjąć? ;D

właśnie mam ten sam problem ;) teraz walczę z Gaping Dragonem i po jednym strzale ginę... Z tego co tam pisało to można ją zdjąć w Anor Londo. Pytanie: nie da się tego zrobić jakoś wcześniej?

Odnośnik do komentarza

Zrobilem postac na faith build. Narazie lekko ponad 70 level, ale z WoGa ciagnie rowno (crown of dusk i pierscionek included). Jezeli chodzi o bron to odkrylem ciekawa wlasciwosc niepozornego mieczyka pt shotel (moja postac ma 10 sily, wiec... niezbyt duzo moze uzywac). Otoz jego mocny R2 atak jest nieblokowalny :D ot tak po prostu :D za(pipi)ista sprawa. Szkoda tylko ze sie nie postarali i nie zrobili jakichs fajniejszych armorow dla wersji zenskiej ;/ tak wiec ornstein rekawice i buty, witch plaszczyk, a na lbie dusk. Jako tarcza jest bloodshield ktora jest calkiem spoko. No i ten genialnie dzialajacy +5 lightning shotel :D Gorzej tylko jak ktos jest ogarniety i nie polega na tarczy tylko na jakims 2H toporze czy mieczu ;F no ale od czego jest WoG :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...