Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

bo ta gra ma to w sobie ten filing starych gier, trudnych gdzie nikt nie prowadził za rączkę, ciekawy system, możliwość poniesienia śmierci praktycznie od każdego moba na dowolnym etapie gry i dodatkowo wynagradza cierpliwość a nie bieg na pałę, plus niezapomniany stres jak masz x k dusz i przechodzisz taki sen's fortres a tam ni ma seve pointa :)

 

jest to także świetny tytuł jak ktoś lubi grindowanie, statów i sprzętu ( dla mnie to taki duchowy następca vagrant story w którego grałem setki godzin)

 

btw. gra nie jest wcale taka trudna jak się zrozumie system i pewne prawa tego świata

Odnośnik do komentarza

Aha to może jest tak samo jak z demons souls.

Bo w demons souls to siekałem ostro i praktycznie wszystko o tej grze wiedziałem i uważam, że nie jest aż taka ciężka jak jest postrzegana.

Natomiast dark souls to dla mnie czysty hardkor. Chociaż dumny jestem z siebie, że doszedłem do samego końca bez ani jednego nawet najmniejszego zajrzenia do jakiegoś opisu czy przeczytania czegoś o tej grze na necie.

Ale gry i tak nie przeszedłem, bo padam na jakimś bossie co jest go 5 na raz czy tam 3 : D

Tak czy siak, może jest tak samo jak z demons soulsem, że się tylko wydaje ze jest az tak ciezko, a jak sie zrozumie ocb to gra wcale az taka ciezka nie jest?

Odnośnik do komentarza

Przeżyję jakoś to upokorzenie, ale muszę zapytać. Czy w tej grze nie ma pauzy?

 

No i te pojawiające się na chwile ludziki, to są inni gracze? Bo czytałem gdzieś, że można wejść do świata innego gracza.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

bo ta gra ma to w sobie ten filing starych gier, trudnych gdzie nikt nie prowadził za rączkę, ciekawy system, możliwość poniesienia śmierci praktycznie od każdego moba na dowolnym etapie gry i dodatkowo wynagradza cierpliwość a nie bieg na pałę, plus niezapomniany stres jak masz x k dusz i przechodzisz taki sen's fortres a tam ni ma seve pointa :)

Jest - i tu mamy kolejny plus tej produkcji, secretsów co niemiara - po 100h gry i kilkukrotnym jej ukończeniu, nadal potrafi zaskoczyć Gracza :)

 

Tak czy siak, może jest tak samo jak z demons soulsem, że się tylko wydaje ze jest az tak ciezko, a jak sie zrozumie ocb to gra wcale az taka ciezka nie jest?

Dokładnie tak, jak już ogarniesz grę, to poziom trudności diametralnie spada. Co nie zmienia faktu, że nadal można łatwo paść (to jest permanentna cecha Dark Souls) :D

Odnośnik do komentarza

Dobra, pograłem dzisiaj jakieś dwie godziny i mogę stwierdzić że kupienie tej gry było w moim przypadku wielkim niewypałem. Nie dość że gra ma nieciekawy design to jest niesamowicie nudna. Kupiłem Dark Souls bo znudził mi się już Monster Hunter na psp i chciałem pograć w coś o podobnym poziomie trudności tylko że na ps3 ale teraz żałuję że nie kupiłem Dragons Dogma.

Odnośnik do komentarza

Dobra, pograłem dzisiaj jakieś dwie godziny i mogę stwierdzić że kupienie tej gry było w moim przypadku wielkim niewypałem. Nie dość że gra ma nieciekawy design to jest niesamowicie nudna. Kupiłem Dark Souls bo znudził mi się już Monster Hunter na psp i chciałem pograć w coś o podobnym poziomie trudności tylko że na ps3 ale teraz żałuję że nie kupiłem Dragons Dogma.

 

Pograj więcej.

Odnośnik do komentarza

No to pograłem więcej i całkowicie zmieniłem zdanie, bardzo dobra gra oczywiście. Okazało się, że wtedy skończyłem grać tuż przed pierwszym bossem. Pokonałem go chyba za 7 czy 8 razem (chyba i tak dobrze) Ogółem w DS jest chyba jeden z najlepszych systemów walki bronią białą w grach, niezły motyw z tymi duchami i notatkami :) Nie łapię jeszcze o co chodzi dokładnie z tą zamianą z "zombie" w człowieka, humanity itd. ale pewnie z czasem zrozumiem. Wszystko świetnie tylko wziąłem sobie dość nieciekawą klasę (knight) i chyba zacznę grać od nowa wandererem.

Odnośnik do komentarza

Akurat tuż wcześniej pokonałem te gargulce i poszedłem do niego, dzięki ;) Z Black Knight Sword ta gra jest niesamowicie łatwa, jeden sub-boss padł chyba od jednego uderzenia. Nie wiem w jaki sposób z początku mogła mi się ta gra nie podobać, mam dopiero 10h ale Dark Souls zmieści się w moim top3 tej generacji.

Odnośnik do komentarza

Ja najbardziej kojarze system z demon's souls ale w dark souls jak grałem to jest całkiem podobnie.

Dex to na pewno podstawa aż do osiągnięcia maksymalnej wartości staminy. Str się pakuje jak się chcę używać broni które wymagają str, jak np. ktoś chce uzywać broni które potrzebują innych punktów statystyk to przecież nie bedą pakować w siłę.

Wydaje mi się, że nic nie zrobiłeś skoro pakowałeś w siłę to jaki problem z korzystaniem dwuręcznych broni?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...