Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

white titanite slab

powinien wypasc z ktoregos z mini pinewheel przed walka z nito. mam pytanie: czy on wypada tylko jesli jest jeszcze przed walka z nito, czy po niej tez moze?

ubilem nito i wrocilem po slaba i pomimo dlugiego farmienia nie moge go zlapac. na paluchu gold serpent ring, 10 humanity i tylko white chunki sie sypia... :/

 

aha humanity podnoszace droprate dziala tylko w chwili gdy jestem w human form, czy takze w hollow?

Odnośnik do komentarza

white titanite slab

powinien wypasc z ktoregos z mini pinewheel przed walka z nito. mam pytanie: czy on wypada tylko jesli jest jeszcze przed walka z nito, czy po niej tez moze?

ubilem nito i wrocilem po slaba i pomimo dlugiego farmienia nie moge go zlapac. na paluchu gold serpent ring, 10 humanity i tylko white chunki sie sypia... :confused:

 

Nic dziwnego - jest to bardzo rzadki loot. Rozumiem, że slab znajdujący się na końcu wąskiego tunelu tuż przed wejściem do Nito już zebrałeś?

Odnośnik do komentarza

:/

nie wiem w takim razie czego szukam

wje.balem tam juz 25 humanity i jakies 150k soula (qfa!), mam ochote rzucic padem w tv.

wyczytalem na wiki, ze slab jest do znalezienia w ciele, ale nie wiem gdzie. szukalem na YT, ale wszystko co trafialem to jak ludzie w human form, z humanity na >10 po prostu mieli dropa ze slabem, nawet twierdzac, ze to normalny loot. gdzie mam w takim razie tego szukac?

 

przed chwila zginalem przy ostatnim mini pinewheelu z 11hum i 69k soula, doszedlem jeszcze raz do jaskini z pinewheelami, ale zostal za mna jeszcze jeden koscisty slup. i jak idiota: zamiast rozwalic go na koncu, to polecialem do niego i zrzucil mnie ze skarpy. a pinewheele dropuja mi na potege white chunk.

Odnośnik do komentarza

:confused:

nie wiem w takim razie czego szukam

wje.balem tam juz 25 humanity i jakies 150k soula (qfa!), mam ochote rzucic padem w tv.

wyczytalem na wiki, ze slab jest do znalezienia w ciele, ale nie wiem gdzie. szukalem na YT, ale wszystko co trafialem to jak ludzie w human form, z humanity na >10 po prostu mieli dropa ze slabem, nawet twierdzac, ze to normalny loot. gdzie mam w takim razie tego szukac?

 

http://www.youtube.com/watch?v=4dCH-sNOgz8

 

przed chwila zginalem przy ostatnim mini pinewheelu z 11hum i 69k soula, doszedlem jeszcze raz do jaskini z pinewheelami, ale zostal za mna jeszcze jeden koscisty slup. i jak idiota: zamiast rozwalic go na koncu, to polecialem do niego i zrzucil mnie ze skarpy.

 

To jest właśnie cały urok Dark Souls :3

 

a pinewheele dropuja mi na potege white chunk.

 

Powtarzam - slab dropia naprawdę bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza

Ten rycerzyk z maczuga strzegacy piwnicy pod wieza w undead burg nie zna litosci :P Z gargulcami nie mialem problemu a nie moge sobie z tym poradzic, mam nadzieje ze to jest subboss a nie mob :)

mówisz o havelu? kozak jest, ja sie z nim palowalem okrutnie, a wczoraj szwagier pokazal mi, jak postacia swieza, bezpodnoszenia hp nawet, poszedl do niego i rozwalil go robiac riposte... masakrycznie mnie to roznioslo, bo ja z facetem dlugo tanczylem; niemniej warto go ubic, bo daje genialny ring - havel ring :]

i nie jest mobem...

 

a wracajac do mojego problemu... w koncu znalazlem ten white slab... MASAKRA! jest wtakim tunelu, ze go (tego tunelu) po prostu nie widac jak sie normalnie chodzi, a jest przeciez 20 krokow od wejscia do nito!

dzis porobilem bronie na max upgrade... zostaly mi te na normalnym wzmocnieniu do +15, obie bronie do ulepszenia blue shardami (i slabem!) i na chaos, bo brak mi kamykow, a osmiornice w izolith nie chcialy mi juz ich dropic...

 

swoja droga, to ta miejscowka przed nito jest fantastycznymmiejscem do farmienia, nawet nie jestem pewien czy nie lepsza niz forest...

natomiast mada-faka-szkielet-na-czworaka'and'shit juz nie jest taki mada faka, jak sie do lapy wezmie queelag furysword +5... 3 szlagi i papa :]

 

ornit, dobrze, ze poruszasz temat pvp... badz laskaw opisac jak powinienem sie za to zabrac..

wiem, wiki, ale probowalem np. tym orbem, ktory sie znajduje (red eyeorb? jakos tak...) ale ani razu nie dalem rady nikogo invadowac... dajcie info co zabrac, gdzie najlepiej isc, ewentualnie do jakiego covenant najpierw wejsc, zeby w miare sprawnie najechac kogos tu i tam... aha - i jak wyglada sprawa invadowania ludzi, ktorzy tego oczekuja, bo chca sie prac, a jak wyglada sprawa invadowania tych, ktorzy graja pve bedac online? jakos to mozna rozgraniczyc?

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że grasz na PS3, w takim razie nie powinienes mieć żadnych problemów. Najlepiej jest zacząć swoją zabawę z PVP od Darkwraith covenant i wspomnianego przez Ciebie Redeyed Orba. NAjlepiej udaj się na "arenę" w Undead Burgu (tam, gdzie w okolicach stacjonuje Undead Merchant), jest to chyba obok "Klinu" najpopularniejsze miejsce do rozgrywania pojedynków PvP. Aby zacząć PvP musisz być człowiekiem, następnie używasz redyeyed orba i czekasz aż gra "znajdzie" Ci swiat do "najechania". Po tym zostajesz przeniesiony do swiata innego gracza jako red phantom i kiedy go zabijesz dostaniesz humanity oraz ilestam dusz. Natomiast jesli chcesz aby to Ciebie "najeżdżano", boss danej miejscówki musi być nadal żywy. W Undead Burgu jest to Taurus Demon (którego tak w nawiasie da się ominąć przechodząc grę tak aby nadal był żywy i dostępne było "pełne" pvp w Burgu).

 

Jesli chodzi o PvP to polecam kanały:

http://www.youtube.com/user/jblackmel/featured - Martyr's Brigade. Koles zaczynał od backstabów i hornetów, potem "nawrócił" się na tzw "honorowe" pojedynki lol. Mnóstwo skillowego i swieżego materiału.

http://www.youtube.com/user/PeevePeeverson?feature=CAQQwRs%3D - PeeVee Peverson

http://www.youtube.com/user/DarkSoulsMindEye - DarkSoulMindEye. Trolling, (pipi)stwo i s(pipi)ysyństwo w każdym calu :D Koles ma genialne pomysły i chyba duużo czasu. Niestety, mnie nie umiescił w swoim montażu (może za dobrze mi z nim szło lol)

http://www.youtube.com/user/sansviedotcom - sansvietdotcom. Jak wyżej. Kreatywnosć niesamowita.

Odnośnik do komentarza

No ja ogólnie troch enie ogarniam, sporo ludzi pisze, że coś tam jest trudne a ja rozwalam to spokojnie.

Dla mnie coś jest trudne to ludzie piszą, że to banał. : | dziwne to

 

Havel to wg mnie banał bo ma tylko jeden atak i to tak powolny, że nie ma szans trafić więc w czym problem?

Ta gra jest trudna tylko wtedy kiedy nie nadąża się z shieldingiem, a tutaj nawet jak cię trafi to ci po prostu zbije całą stamine, a i tak sobie ją zaraz naładujesz...

Nie widze problemu

Odnośnik do komentarza

już od czasów super mario na nes'ie tak bylo, ze dla jednych dany etap był kaszką z mleczkiem, a dla innych był hardcorem nie do przejścia ;) ja na havelu też kilka zgonów zaliczyłem dźgając go spearem, a "śfagier" podstawowym mieczykiem na parry go załatwił... ;)

mate5, gdybyś chciał spróbować na nim parry, to pamiętaj, że nie działa ono na schodach... poza tym łatwiej z nim się walczy, jeśli zajdziesz go od drugiej strony (nie wiem czy masz tego świadomość, ale wejście do havela jest jeszcze od strony lasu i jeziora z hydrą); tam jest o tyle fajnie, że jak wyjdziesz przez drzwi, to havel za Tobą nie idzie i masz czas się podleczyć czy wyleczyć swojego nerwa ;)

 

co do pvp, dzięki za info, ale cholera: wczoraj doszedłem do smoka w ash lake i w kilku miejscach próbowałem kogoś invadować jego okiem... (burg, anor londo, blighttown...) i nic z tego nie wyszło ;/ no ale jestem na SL nieco ponad 100 (105-108) i nie wiem jak wygląda dobór światów invadowanych, bo ilekroć mnie ktoś najeżdżał miałem wrażenie, że ma SL wiele razy wyższy od mojego...

Odnośnik do komentarza

jeśli do mnie pijesz to tłumaczę: szwagier grał na pc, a u mnie powtórzył to na ps3. poszedł tam postacią której jedynie doładował endu, nawet jeszcze drake sword nie miał; zginął może 4 razy, a za piątym już havel padł; z resztą taurusa doładował chyba nawet nie zmieniając statów, a gargulce drakiem rozwalił podnosząc tylko staty dla wymogów łuku i drake'a

 

klął tylko na wersję konsolową, bo u niego na pc można trzymać blok (R1) i z tej pozycji walnąć parry (R2), a na konsoli żeby walnąć R2 musisz puścić R1, robi się mały delay, przez co trudniej się gra...

ciekawe czy update konsol do wersji PtD przyniesie wszystkie zmiany z wersji PC

 

chłopak właśnie rozpoczął I rok studiów, zapalonym graczem jest, przekładając go na grunt konsolowy pewnie byłby z tych co wyrywają calaki w każdej grze, a największą obelgą dla niego jest jeśli developerzy zmuszają go do przejścia gry na normalu, żeby odblokować hard... wtedy stara się znaleźć save w sieci, który od razu odblokuje mu harda ;)

słowem - rzeźnik :]

Odnośnik do komentarza

chyba ubilem wszystko co bylo do ubicia zanim pojde do archives, skad przeniose sie do ostatniego matkoje... no... wiadomo ;)

 

po skonczeniu ng bede mial jakies 62-63% trofeow, czyli calkiem rzesko to idzie, chyba latwiej niz demons souls. zal tylko troche, ze szybciej nie zaczalem mordowac npc'ow, bo latwiej byloby z zebraniem czarow i broni ;)

 

[EDIT]

aha, czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć na jakie bronie/czary powinienem zwrócić uwagę bo można je ominąć w normalnym kolekcjonowaniu? jak skończę ng (dziś/jutro) to sobie zrobię podsumowanie, ale może z tych wybitnie pokręconych już teraz dałbym coś radę uskrobać...

 

i jeszcze jedno: po zabiciu priscilli podobno jest jakaś zbroja do wzięcia... gdzie? nie widziałem, jej nigdzie w rejonie walki :/

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

na to pytanie Ci nie odpowiem, ale będąc blisko tematu: z perspektywy kogoś kto ma za sobą 95% rozgrywki, po początkowych frustracjach związanych z wprawieniem się w męczarnię, stwierdzam, że jednak dark jest łatwiejszy od demons... natomiast ludzie zapowiadali tutaj wielokrotnie, że ng+ jest duuuuużo trudniejszy i liczyłem na nieco większe opory w postępach; widzę, ze przeczysz teorii ;)

 

(demons souls potrafiło kopać nawet jak się cheatowało poprzez dopakowywanie postaci soulem z glitcha... pamiętam, że nawet postać kozak, dopakowana dublowaniem dusz bossów, na ng+++ dostawała niezłe wpierdy...)

Odnośnik do komentarza

i jeszcze jedno: po zabiciu priscilli podobno jest jakaś zbroja do wzięcia... gdzie? nie widziałem, jej nigdzie w rejonie walki :confused:

Musisz byc człowiekiem i udać się na prawo od tego całego zamku czy czegos. Tam najedzie Cię Jeremiah, którego musisz zabić. Po zabiciu Priscilli,w miejscu, w którym "spadasz" w przepasć powinny znajdować się zwłoki i zbroja Jeremiaha do zgarnięcia. Jesli ich tam nie ma to quit->load game i powinna juz tam na Ciebie czekać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...