Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Patch się mi w nocy zassał, fyi

 

Version 1.06

 

Release Date

 

22nd October 2012 (NA)

 

 

 

PVE Changes

  • Increased enemy HP
  • New Crystal Golem In Dukes Archives Drops Only Blue Titanite Chunk

Specific Gear Changes

  • Dark Wood Grain Ring effect nerfed; now activates at 25% equip load and below rather than 50%
  • Hornet Ring critical increase nerfed from 50% to 30%
  • Mask of the Father effect nerfed to 5%
  • Mask of the Mother effect nerfed to 10%
  • Mask of the Child effect nerfed to ~33.3%
  • Rapier and Spear weapon turtling takes more stamina
  • Two-handed Greatsword R1 swing speed is slower. One-handed swing speed remains unchanged
  • Ultra-Greatsword swing speed slightly lowered to prevent stunlocking
  • Homing Crystal Soulmass and Homing Soulmass nerfed.
  • Non-scaling upgrade paths Chaos, Lightning and Fire nerfed by ~10%
  • PC and Xbox can now port-forward to reduce online lag.
  • Elite Knight set fixed; its poise is now 46 in the NA versions
  • Eagle Shield physical damage reduction is now 95%
  • All roll speeds (except for Ninja Flip) buffed. They are now faster and possibly have greater invulnerability frames.

Item changes

Online Changes

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Pochwale się, że mam już wszystko, jedyne co mi brakuje do calaka to właśnie ten Channeler's Trident xD

Pofarmiłem z pól godzinki może godzinke jednak nic.

Ma ktoś jakieś rady z czym walczyc najlepiej z tymi gostkami?

Ja atakuje z great combustion i mam ich na dwa strzały

czasami po pierwszym ataku uciekają gdzieś w kosmos.. strasznie to denerwuje

Odnośnik do komentarza

Kupiłem dodatek do Dark Souls i gdzie mam zacząć? TZn. gdzie jest nowe miejsce?

Ukończyłem gre ze 4-5 razy jest platyna więc wymagania spełniam bo czytałem, że trzeba mieć ukończone co niektóre wydarzenia.

Idź do Duke's Archives. Tam czeka niebieski golem (zaraz za pierwszą windą). Potem z kluczem udaj się tam gdzie zabiles złotego Golema (tam gdzie była hydra), zobaczysz teleport.

Odnośnik do komentarza

Panowie pytanko. Bo chcę kupić parę przedmiotów u tego typa co stoi w Katakumbach przy przełączniku(który potem nas zrzuca w przepaść w Tomb of Giants) i tak. Wszedłem na górę, pyta mnie czy jestem duchownym, odpowiadam nie(bo jak wcześniej przy pierwszym przejściu wybrałem tak to mnie zaatakował, teraz gram NG+) no i coś tam odpowiedział i tyle. Przechodzę przez most, ofc się obrócił to wracam do ogniska kością, wchodzę znowu na górę, on mnie przeprasza, pyta sie mnie, ja odpowiadam tak, dostaję humanity i nic. Dalej nic nie mogę u niego kupić. Co zrobić aby mieć tą możliwość?

Odnośnik do komentarza

To spróbuj przeładować grę, golem jest na końcu po lewej.

Aby usunąć żółtą mgłę musisz zdobyć Lordvessel, czyli musisz ubić głównego bossa(a raczej bossów) w Anor Londo, wtedy po rozmowie z księżniczką dostaniesz to co trzeba i po zejściu do podziemi w Firelink Shrine odblokuje Ci się droga do 4 głównych bossów.

Odnośnik do komentarza

Po dość długiej przerwie kończę w ten weekend ng+.

 

Został mi ostatni boss, ng+ nie stanowiło dla mnie wcale jakiegoś wielkiego wyzwania.

 

Generalnie po prawie 90h stwierdzam, że pierwsze 5h było trudne (z uwagi na nieobycie w grze), a potem już dość lekko - może z kilkoma cięższymi momentami.

 

Ng++ na razie nie będzie, żona kupiła mi Forze Horizon :)

Odnośnik do komentarza

Ja robiłem calaka, lecz wczoraj gdy już wszystko zbliżało się ku końcowi dostałem mega zonka. Otóż, wcześniej zostało mi do zebrania parę piromancji od Quelany(chyba tak to się pisze? ), no to idę, kupuję all i brakuje mi jednego, który dostajemy od niej po zabiciu Bed of Chaos, ale można było ją zabić, no to bach, aczik wpadł, jest cacy. Potem gdy zdobyłem aczika za cuda, wchodzę w acziki, a patrzę tam 900/1000, a powinno być 925/1000. Patrze, a tam mam zablokowany aczik za piromancje, chociaż wcześniej wyskoczył i mam je wszystkie. Jest jakiś sposób, żeby to naprawić? Czy może musiałbym na nowej postaci zdobyć same piromancje i byłoby git?

Bo na tym zapisie brakuje mi tylko tego trójzęba co dropi z magów w Archiwach i miałbym wszystko zrobione+te piromancje. :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...