Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktorys z ostatnich update'ow pogorszyl optymizacje gry?

 

bo zrobilem reinstalke systemu i przy okazji zainstalowalem znowu minecrafta i chociaz jest raczej plynny to ciagle "chrumka" czego wczesniej nie pamietam i nie wiem czy sie zbulwersowac na notcha czy szukac problemow z softem u siebie

Odnośnik do komentarza

OK, czas kupić Minecrafta. Najlepiej na ich stronie, czy może gdzieś jakiegoś taniego gift-code'a (podobno na kontagier.pl jest taniej i bezpiecznie)? Jak kupię teraz, to mam wersję finalną zagwarantowaną, tak?

 

EDIT: Odpowiedzi (znalazłem sobie):

 

1. kontagier.pl - nie polecam kupować, chodzą plotki, że konta są kradzione. Bo w sumie jak chłopaki sprzedawałyby konta normalnie warte lekko ponad 60 zł za 45 zł i jeszcze na tym zarabiały? Śmierdzi ściemą.

2. Po sprytnej zmianie licencji przy okazji przejścia w betę (kupiona alpha gwarantowała wszystkie następne wersje Minecrafta, właściciele konta mieli już nigdy za nic nie płacić :)) nadal gwarantuje ona pełną wersję za darmo, jak ta się ukaże. Można być spokojnym.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

OK, czas kupić Minecrafta. Najlepiej na ich stronie, czy może gdzieś jakiegoś taniego gift-code'a (podobno na kontagier.pl jest taniej i bezpiecznie)? Jak kupię teraz, to mam wersję finalną zagwarantowaną, tak?

 

Tak, jak kupisz teraz to będziesz miał za darmo dostęp do finalnej wersji. I ja też właśnie kupiłem na kontagier i polecam (żadnych problemów i wszystko legalnie/oficjalnie, a do tego zaoszczędzasz 15zł).

Odnośnik do komentarza

OK, czas kupić Minecrafta. Najlepiej na ich stronie, czy może gdzieś jakiegoś taniego gift-code'a (podobno na kontagier.pl jest taniej i bezpiecznie)? Jak kupię teraz, to mam wersję finalną zagwarantowaną, tak?

 

Tak, jak kupisz teraz to będziesz miał za darmo dostęp do finalnej wersji. I ja też właśnie kupiłem na kontagier i polecam (żadnych problemów i wszystko legalnie/oficjalnie, a do tego zaoszczędzasz 15zł).

 

Jesteś pewien, że legalnie? Dzisiaj może konto śmiga, ale za miesiąc-dwa można zostać zbanowanym i nic ciekawego z tego nie wyniknie. Wolę te 15 zł przelać bezpośrednio do grubasa i mieć pewność, że wszystko będzie jak należy po wsze czasy. Dodatkowo nie daję zarobić pośrednikom, bo nie za bardzo tego chce. Jak już mam płacić, to niech kasę dostaje ten, któremu się ona należy (tak tak, piszę o tym brodatym leniu :)). Ale dzięki za odpowiedź i tak :).

 

A teraz takie pytanie do Was:

Gracie bardziej w multi czy w single? Ja zacząłem teraz grać w multi na serwerze znajomego i jest fpytkę, zupełnie coś innego jak single. Są inni ludzie, pomagają z surowcami (chociaż i tak staram się wszystko samemu zdobyć), można pooglądać dzieła innych, jest z kim pogadać. Coś się dzieje. W singlu jesteśmy bardzo samotni, ale z drugiej strony fajnie, że świat znajduje się na dysku twardym naszego PC i nie jest potrzebne połączenie z Internetem, by grać. Możemy być pewni, że wszystko będzie w takim samym stanie, jak to zostawiliśmy, nikt nam nic głupiego nie zrobi.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

A teraz takie pytanie do Was:

Gracie bardziej w multi czy w single? Ja zacząłem teraz grać w multi na serwerze znajomego i jest fpytkę, zupełnie coś innego jak single. Są inni ludzie, pomagają z surowcami (chociaż i tak staram się wszystko samemu zdobyć), można pooglądać dzieła innych, jest z kim pogadać. Coś się dzieje. W singlu jesteśmy bardzo samotni, ale z drugiej strony fajnie, że świat znajduje się na dysku twardym naszego PC i nie jest potrzebne połączenie z Internetem, by grać. Możemy być pewni, że wszystko będzie w takim samym stanie, jak to zostawiliśmy, nikt nam nic głupiego nie zrobi.

 

Gram najwięcej w multi, ostatnio kumpel założył server u siebie w domu (50mbps swiatlo) wiec daje rade, i nie muszę się bać bo mogę się przejść na pieszo do niego do domu i sam zrobić back up, instalujemy tez wszystkie mody jakie chcemy, typu online mapa ( http://89.160.186.91:8123/ ) każdy ma safegaurd, i trzeba ustawić przywileje do budowy dla nowych użytkowników (wiec jak ktoś wejdzie bez pytania na server to nic nie zrobi i tak) jest pvp arena, /give wiec nie trzeba szukać surowców (chyba ze się chce) itp,itd

Odnośnik do komentarza

Po prostu te mody nie zmieniają tego, co nudzi w Minecrafcie ;)

Poza tym pisałem kiedyś, że faktycznie w grze tego typu chętnie powitałbym jakikolwiek silnik fizyczny, a z rzeczy realnych - "wyższy" świat, no i mniejsze kwadraty. Chciałbym, żeby w Minecrafcie świat był stworzony na podobnej zasadzie, jak w Voxelsteinie - to wystarczyłoby dla nowych możliwości, dałoby znacznie więcej zabawy, niż kilka mobów.

Nie wiem, jakie mody są tworzone do Minecrafta, ale nic z rzeczy, które były pokazane w tym temacie nie porwało mnie na tyle, żebym zdecydował się na zaaplikowanie tego do mojej kopii gry. Pierwszy zachwyt grą minął już dawno, powrotne zauroczenie również, teraz już niestety mnie do tego nie ciągnie. Poczekam na coś, co będzie można nazwać potocznie Minecraft 2.0.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...