Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

czytaj: Microsoft nie chce zebym programowal na Xboxa bo boja sie ze wszystko s(pipi)e, he he

Popieram, popieram :D

 

Szkoda, że gruby się tak opier..nicza, jakby wziął przykład z Terrari to hohohoho byłoby co robić, nie mówie, że i teraz nie ma co robić, ale takie ciągłe budowanie to jak dla mnie nudy :whistling: Chciałbym w końcu survival poczuć, nie wiem jak wy.

 

@Mikes mógłbyś te obrazki w pierwszym poście dać w spoiler? Bo wydaje mi się, że troche przeszkadzają, thx :D

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

hehe no wyglada na to ze kupiles sobie prawo do otrzymania wszystkich kolejnych wersji gry za darmo :D

oczywiscie w teori chyba ze zechca sprawe przedstawic przed sadami EU za lamianie praw konsumenta.

 

Notch za pozno zauwazyl ze zle sformulowal oferte :D

 

ps. moglby to ominac zmieniajac jakos tytul na x360 jako ze macie prawo do wersji gry minecraft a moglby powiedziec ze "minecraft 360" to zupelnie nowa gra do ktorej nie macie prawa :D

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą mam nadzieje, że minecraft na Xboxa wyjdzie w grach arcade czyli za max 1200MSP (~50zł) a nie w grach na żądanie za np 99.99zł o_0

 

A tak w ogóle to dzisiaj jak wszedłem na minecraft.net uświadomiłem sobie jaką kasę Notch robi na tej grze

 

In the last 24 hours, 47566 people registered, and 10942 people bought the game

 

10942 * 14.95 Euro = 163582 euro czyli jakieś 650.000zł dziennie O_____________________________________________________________________o

Odnośnik do komentarza

Nom. Ale zobaczcie. "Badziewna gra", zwykła popierdółka, grafa z dupy, a jaka popularna i ile kasy natrzepali!

Activision niech się uczy xD

 

To tylko potwierdza że najważniejszy jest pomysł na grę. Ja np. FPSów na Single nawet nie ruszam bo to co robią teraz to jakieś (pipi) wtórność wtórność wtórność

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą mam nadzieje, że minecraft na Xboxa wyjdzie w grach arcade czyli za max 1200MSP (~50zł) a nie w grach na żądanie za np 99.99zł o_0

 

A tak w ogóle to dzisiaj jak wszedłem na minecraft.net uświadomiłem sobie jaką kasę Notch robi na tej grze

 

In the last 24 hours, 47566 people registered, and 10942 people bought the game

 

10942 * 14.95 Euro = 163582 euro czyli jakieś 650.000zł dziennie O_____________________________________________________________________o

 

To mnie najbardziej wkur,wia, że grubas dodaje 2 ciekawe rzeczy raz na 1,405,359,234 update'ów (a tak to jakieś nowe kolorowe klocki), lata po świecie, na twitterze tylko pisze co właśnie wpier,dolił albo w co grał cały dzień i bogaci się jak cholera. Za to modderzy za darmo, w o wiele krótszym czasie dodają do gry niesamowite rzeczy, całkowicie za darmo.

 

...

 

 

 

Dobra, chciałbym mieć tak jak on. Może oprócz bycia grubym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To mnie najbardziej wkur,wia, że grubas dodaje 2 ciekawe rzeczy raz na 1,405,359,234 update'ów (a tak to jakieś nowe kolorowe klocki), lata po świecie, na twitterze tylko pisze co właśnie wpier,dolił albo w co grał cały dzień i bogaci się jak cholera. Za to modderzy za darmo, w o wiele krótszym czasie dodają do gry niesamowite rzeczy, całkowicie za darmo.

Ktos im zabrania brać za to kasę? Mogli by chyba równie dobrze sprzedawać te modyfikacje? Widocznie nie robią tego dla kasy ;)

Odnośnik do komentarza

A niech sobie biorą, nie o to chodzi. Notch nic nie robi już od dłuższego czasu, a kasa nadal płynie. Inni pokazują, że można stworzyć jeszcze dużo ciekawych rzeczy i nie trzeba na to zbyt wiele czasu.

Odnośnik do komentarza

A niech sobie biorą, nie o to chodzi. Notch nic nie robi już od dłuższego czasu, a kasa nadal płynie. Inni pokazują, że można stworzyć jeszcze dużo ciekawych rzeczy i nie trzeba na to zbyt wiele czasu.

Nic nie robi? A armia bugfixów w 1.6 + 6 hotfixów do tego? A teraz praca nad 1.7? Nie przesadzajmy, że nic nie robi.

No i zapominasz, ze Notch zajmuje się tą grą sam i musi panować nad całością, co takie proste na pewno nie jest. Modderzy zajmują się tylko jedną częścią której poświęcają swój czas, i modderów jest setki. Nie muszą się też specjalnie przejmować tym, jak ich mod będzie pracował z innymi elementami gry.

 

Jasne, z taką kasą mógłby zatrudnić 100 osób które by to wszystko pakowały do gry, ale to temat też nie taki prosty i na inną dyskusję.

Odnośnik do komentarza

Tia, niech Notch jeszcze pobiera tantiemy od umieszczania modów w grze.

 

Mial kiedys taki pomysl. I mowie tutaj calkiem serio : D Wymyslil, ze bedzie sprzedawal "pozwolenia" na robienie moddow na swoim modding API. Niby zeby zwiekszyc ich jakosc, hehe. Oczywiscie wycofal sie z pomyslu bo kilkudziesieciu bluzgach zawierajacych "gruby" i "żyd" w różnych wariacjach.

 

 

A modding API nigdy nie wyjdzie bo wedlug Notcha jest to "niemozliwe". Nawet sie klocil z jakims programista na twitterze ze tego sie nie da zrobic. Co za koles : D

Odnośnik do komentarza

Tia, niech Notch jeszcze pobiera tantiemy od umieszczania modów w grze.

 

Mial kiedys taki pomysl. I mowie tutaj calkiem serio : D Wymyslil, ze bedzie sprzedawal "pozwolenia" na robienie moddow na swoim modding API. Niby zeby zwiekszyc ich jakosc, hehe. Oczywiscie wycofal sie z pomyslu bo kilkudziesieciu bluzgach zawierajacych "gruby" i "żyd" w różnych wariacjach.

 

Pamiętam tą akcję na Reddicie, jeszcze przed zabuggowanym 1.6. Niech tylko grubas wypuści kod to dostaniemy zalew świetnych nie tylko modów, ale i gier bazujących na silniku Minecrafta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...