Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Orion jaja se chyba z nas robisz!!! wczoraj grając z godzinke miałem czasy 1.21.4-8! i mysle że może da rade zejść niżej tak 1.20.5 to już max! czyli jestes poza naszym zasiegiem! Pamietaj że Ciągłe wygrywanie nudzi:P Dzis przysiade na dłuzej i zobaczymy. Ale to co ty Wyprawiasz to jakiś kosmos. Pytam się gdzie, gdzie K...a gdzie? ty

urywasz te 2 sek?

Edytowane przez benito82pl
Odnośnik do komentarza

@benito - 1:19 to żadne halo na tym torze. Właśnie włączyłem na chwilkę konsolę i po 7 kółkach mam 1:19,830

 

Skoro już pograłem, to wrzucę od razu fotkę... więcej czasu na grę pewnie i tak już nie wysupłam.

http://i55.tinypic.com/ve3c5.jpg

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Możesz sypnąć linkiem do tych stronek... póki co na Katalonii jeździłem tylko na standardowych setupach.

Dobre ustawienia mogą się przydać... w Bahrajnie bardzo pomocne były setupy które zapodał Filipppek :)

 

Edit: ale z Virgina już raczej 1:18 nie wyciśniemy :P

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Gram na manualu, bez asyst i na padzie. Kółko Logi DFX sprzedałem niedawno za bezcen znajomemu, bo przestały działać "łopatki" od zmiany biegów. Gość gra na automacie więc dla niego to bez różnicy.

 

No i czasu na grę ostatnio mam bardzo niewiele, więc gra na kierownicy i tak nie miała sensu... zanim się te wszystkie klamoty powyciąga, to mija ochota na grę :D

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Uwielbiam ten tor. Postaram się znaleźć trochę więcej czasu na granie w tym tygodniu i dołączę się do turnieju (z Chinami się nie wyrobiłem). Miałem ostatnio GP Hiszpanii w trybie kariery i będąc kierowcą właśnie Virgin Racing kręciłem czasy na poziomie 1:25.x, więc jest co poprawiać.

Edytowane przez Grzegosz
Odnośnik do komentarza

Ja największe problemy miałem na ostatniej szykanie. O ile przejechanie tego na kierownicy nie jest jakieś ultra trudne, tak pokonanie szybko tych zakrętów na padzie przysparza sporo problemów... dosłownie troszeczkę za głęboko po gazie i bączek murowany. Może w niedzielę coś jeszcze pogram, to postaram się nad tym popracować... kilka dziesiątych można tam jeszcze urwać :)

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam ten tor. Postaram się znaleźć trochę więcej czasu na granie w tym tygodniu i dołączę się do turnieju (z Chinami się nie wyrobiłem). Miałem ostatnio GP Hiszpanii w trybie kariery i będąc kierowcą właśnie Virgin Racing kręciłem czasy na poziomie 1:25.x, więc jest co poprawiać.

Czasy w karierze nijak się mają do tych w Time Trialu (w sensie, że są gorsze), więc powinieneś spokojnie się poprawić ;) .

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie widze wielkiej rozxnicy w jezdzie Virginem i Red Bullem...przynajmniej w time trialu.

Postaram sie od teraz poswiecic jakas godzinke na kazda runde i dolaczyc sie do zabawy.

Dotychczas jak z czystej ciekawosci robilem kilkanascie okraze nale myslalem ze czasy sa kiepskie wiec fotek nie robilem. Potem sie okazywalo cze mam czasy zwykle na trzecie miejsce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...