Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie, nie. Ja po prostu się zastanawiam, czy jest jakaś różnica pomiędzy platformami. Z tego co pamiętam to w leaderboards w Dirt czy Dirt2 było tak, że najszybsi byli gracze na X360 i tak po prostu mi to przyszło do głowy ;)

 

To, że Michał i Orion mają świetne czasy i świetnie jeżdżą to ja wiem, propsy dla nich ;)

Odnośnik do komentarza

Ej...Ja gram na PC i własnie spojrzałem na zdjęcie od Oriona i sie zastanawiam.....czemu ta gra u mnie wygląda inaczej <_<

 

Spójrzcie na mojego screena...pomijając jakośc obu fotek to u mnie gr naprawde wygląda jak by była jakaś sprana z kolorów a w dodatku....nie widać nawet lusterek bolidu <_<

 

Jak widać fotkę która zamieszam jest to fotka całego monitora (widać po czarnych pasach po bokach - to już ramka monitora)

 

Dodam że ustawienia graficzne wszystkie na wysokie/ultra czy co tam się dało zmaksować to na maksa

 

Fota:

 

20101013477.jpg

Odnośnik do komentarza

Orion - bombowy czas :thumbsup:

 

Ja niestety Panowie muszę opuścić turniej :(

W tym tygodniu na bank już nie będę miał czasu by coś pograć, kolejny tydzień to samo. Zawaliło mi się na łeb kupę roboty i trza się wyrobić w terminie.

 

Niech jakiś chętny przejmie ode mnie podliczanie ostatecznych czasów, a ja jak będę na forum, to będę Wam dalej robił aktualkę pierwszego posta.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że raczej nie ma chętnych do poprowadzenia tego dalej, szkoda by było żeby turniej się skończył zanim w ogóle się na dobre zaczął, jak nie ma ochotników to jestem za tym, żeby spokojnie poczekać na kolegę Michała aż upora się z obowiązkami i dalej poprowadzi nasz turniej, mi osobiście nigdzie się nie śpieszy, w tym tygodniu chyba nawet nie będę miał czasu żeby poćwiczyć.

Odnośnik do komentarza

Właściwie, to wyniki mogę dalej dla Was podliczać, tylko nie gwarantuję, że dostaniecie gotową tabelę w 15 minut po zakończeniu rundy. Może to być godzina, dwie lub nawet na następny dzień. Na ogół w niedzielne wieczory jestem w domu, ale ostatnio mam bardzo duże problemy z awariami internetu... mój osiedlowy provider to syf jakich mało :confused:

Odnośnik do komentarza

Ostateczny czas 1:25.184

Mój czas to totalna słabizna, nie umiem szybko pojechać całego jednego kółka, gdybym poskładał najlepsze odcinki w jedną kupę to urwałbym może z 1,5 sekundy, ale za słaby jestem <_<

Do zobaczenia w kolejnej rundzie.

slabizna?

Ja po przejechaniu jakies setki okrazen z czego moze z 15 bylo czyste mam ostateczny czas uwaga uwaga:

1.32.XXX

Pozwolicie ze bez zdjecia bo z takim czasem chyba nikt nie zarzuci ze chce was oszukac :D

Odnośnik do komentarza

Panowie kumpel chciał się dołączyć od tej rundy bo dopiero kupił PS3 (mam nadzieje że możńa :rolleyes: ).

 

Właśnie założył konto na forum ale od pół godziny jego konto nie zostało aktywowane przez administratora.

 

Więc jeśli można to prosze o dodanie jego czasu:

 

Nick: pawlo854(na taki załozył konto pół godzinki temu)

 

Czas: 1.26.551

 

16102010689.th.jpg

 

Od następnej rundy mam nadzieje że będzie już z nami na swoim koncie:)

 

Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...