Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Frekwencja troszkę mniejsza niż w Bahrajnie, ale i tak jest dobrze. Szkoda, że nie podałeś Michał czasu, ale wiadomo siły wyższe :).

ja mogę Cię od przyszłej rundy zastąpić w podliczaniu, będę rezerwowym ;) Jakbyś nie mógł czy coś to ja się za to wezmę. Teraz Malezja.

Wybierać bolid? Bo mam już coś na oku :)

Odnośnik do komentarza

Wow, przy pierwszym kontakcie z tym torem marne szanse widziałem na miejsce w punktowanej ósemce, a tu od razu drugie miejsce - fajnie :potter: . orion50 - szacunek, z takim czasem zdystansowałeś wszystkich :D

 

Mam nadzieję Michał, że od czasu do czasu zabijesz nas jeszcze jakimś wynikiem mimo braku czasu - szkoda też że nie wrzuciłeś swojego zdjęcia, w końcu twój czas 1:22 dałby ci 2. miejsce :) . Kilka innych osób też podało swoje rezultaty bez fot - szkoda, bo lista wyników byłaby bardziej okazała.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję Michał, że od czasu do czasu zabijesz nas jeszcze jakimś wynikiem mimo braku czasu - szkoda też że nie wrzuciłeś swojego zdjęcia, w końcu twój czas 1:22 dałby ci 2. miejsce :) . Kilka innych osób też podało swoje rezultaty bez fot - szkoda, bo lista wyników byłaby bardziej okazała.

 

Foty nawet nie zrobiłem, bo grałem ledwie kilka minut i zrobiłem jakieś 10 kółek, więc nie było sensu robić zdjęcia, bo zapas jeszcze był ogromny. Niestety nie spodziewałem się wtedy, że już kompletnie nie będę miał czasu na grę.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję Michał, że od czasu do czasu zabijesz nas jeszcze jakimś wynikiem mimo braku czasu - szkoda też że nie wrzuciłeś swojego zdjęcia, w końcu twój czas 1:22 dałby ci 2. miejsce :) . Kilka innych osób też podało swoje rezultaty bez fot - szkoda, bo lista wyników byłaby bardziej okazała.

 

Foty nawet nie zrobiłem, bo grałem ledwie kilka minut i zrobiłem jakieś 10 kółek, więc nie było sensu robić zdjęcia, bo zapas jeszcze był ogromny. Niestety nie spodziewałem się wtedy, że już kompletnie nie będę miał czasu na grę.

Okazuje się, że Twoje 10 kółek wystarczyłoby, by wskoczyć na podium :) .

 

Panowie, przygotowałem w Excelu klasyfikację naszego małego turnieju, z wypisanymi wszystkimi wynikami dotychczasowych dwóch Grand Prix i oczywiście zliczoną klasyfikacją generalną. Naturalnie wszystko liczone według prawdziwych zasad, a więc w przypadku równej liczby punktów decyduje najwyższe osiągnięte miejsce itd. Zresztą sami zobaczcie:

 

http://www.speedyshare.com/files/24745732/Klasyfikacja.xls

 

Mam nadzieję, że się Wam przyda i będę starał się na bieżąco to aktualizować i wrzucać do tego tematu. Michał, fajnie by było jakbyś wrzucił tego linka do pierwszego posta, żeby wszyscy zawsze mogli sobie to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

Frekwencja troszkę mniejsza niż w Bahrajnie, ale i tak jest dobrze.

Ja nie dałem rady bo wczoraj od godziny mniej więcej 16-18 miałem jakiś błąd jak próbowałem wejść na forum i nawet rano jak wychodziłem do pracy to dalej nie dało się. Co najlepsze podesłałem linka do forum kilku znajomym i każdy miał ten błąd, więc myślałem że forum nie działa a tu patrze na godziny postów i widzę że wszystko normalnie. Może inni też nie dali rady wejść. Trochę szkoda bo tym razem nie było by ostatniego miejsca. A i zauważyłem drobny szczegół. Podpiąłem wczoraj G25 do laptopa i odpaliłem je z F1 2010 i jeździ się inaczej. Nie wiem czemu ale opcji kierownicy prawie nie da się zmienić. Można tylko dać FF na on/off i ten pierwszy suwak regulować ( dwóch niższych już nie ani nie da się wejść w tą opcję gdzie na konsoli reguluje się dokładnie czułość itp ) ale już na pierwszym kołku zauważyłem że hamulce zachowują się inaczej niż na PS3. Po prostu lepiej działają - mogę dużo później zacząć hamować a i tak zmieszczę się w zakręt.

Odnośnik do komentarza

Witam wczoraj kupiłem gierke. objechałem parę torów i jak narazie mój czas,tak na 15 czystych kółek to 1.33.760 i juz wiem jak urwać jeszcze 3 sekundy (gram na padzie ps3,skrzynia automat, kontrola trakcji full, i abs)takze jak ktoś z was zejdzie poniżej 1,30 to juz ekstra wypas czas.Kurcze chciałbym nauczyć sie grac na manualnej skrzyni ale jakoś dziwnie niewygodnie sie gra na padzie w ten sposób:(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...