Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde... skąd Wy bierzecie tyle czasu na grę :wacko: ?

Ja z tymi swoimi kilkoma okrążeniami nie mam się nawet co z pod stołu wychylać :ninja:

 

Edit: zrobiłem dzisiaj ze 30 kółek, ale do mojego najlepszego czasu zbliżyć się nie mogłem.

Ciągle kręciłem kółka w okolicach 1:20,3xx. Nie rozumiem tej gry... ustawienia bolidu niby takie same, a nawet na prostej duch jedzie ode mnie minimalnie szybciej :ermm:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

No chyba większość z Nas ma ciężko znaleźć czas, by wykręcić przyzwoity wynik w rundzie, ale mam nadzieję, że od czasu do czasu weźmiesz udział w naszej zabawie. Ja tak samo w każdej rundzie nie dam rady wziąć udziału... Monaco raczej na pewno odpuszczę, bo żeby tam pojechać w miarę szybko, to trza będzie zrobić co najmniej z 50 kółek, a dla mnie to teraz abstrakcja (praca, dom, rodzina - no po prostu nie ma kiedy grać).

Odnośnik do komentarza

No chyba większość z Nas ma ciężko znaleźć czas, by wykręcić przyzwoity wynik w rundzie, ale mam nadzieję, że od czasu do czasu weźmiesz udział w naszej zabawie. Ja tak samo w każdej rundzie nie dam rady wziąć udziału... Monaco raczej na pewno odpuszczę, bo żeby tam pojechać w miarę szybko, to trza będzie zrobić co najmniej z 50 kółek, a dla mnie to teraz abstrakcja (praca, dom, rodzina - no po prostu nie ma kiedy grać).

 

Jasne :thumbsup: Jak "się da" to oczywiście pojadę jakiś tor jeszcze z wami :)

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem jeszcze przed chwilą kilkanaście kółek i udało się poprawić czas :)

 

1:18,965

http://i52.tinypic.com/2629oxy.jpg

 

Myślę, że jakby zastosować jakiś porządny setup, to ok. 0,5 - 0,8 sek. dałoby radę urwać.

Mi się już nie chce kombinować z ustawieniami, bo na padzie i tak nie byłbym tego w stanie wykorzystać.

Odnośnik do komentarza

1. Michał102 - 1:18,965

2. orion50 - 1:19,542

3. Magik - 1:19,615

4. filipppek - 1:19,958

5. lukaszt_89 - 1:20,480

6. FiFka - 1:20,580

7. benito82pl - 1:20,681

8. maciucha - 1:20,913

9. Outlaw - 1:20,999

10. Sarge - 1:21,214

11. pawel3569 - 1:21,291

12. GoltaR - 1:21,526

 

Gratulacje dla wszystkich :)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Aktualna klasyfikacja generalna turnieju po pięciu rundach:

http://www.speedyshare.com/files/25077403/Klasyfikacja.xls

 

Mój czas w tym tygodniu mocno poniżej własnych ambicji, ale cóż... miałem dziś chyba zły dzień hehe ;) .

 

A więc teraz Monaco i Ferrari :turned: . Ciekawe kto okaże się drugim Kubicą :D . BTW myślałem że zostawicie Ferrarkę na Monzę ;) .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...